Jump to content
kleni

Относно втек-а

Recommended Posts

ПРи студен двигател втек-а се включва,а при топъл не ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При топъл двигател като му подадеш 12в (директно от акумолатора ) включва ли ? Датчика за налягането ползваш ли го или е без него ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При топъл двигател като му подадеш 12в (директно от акумолатора ) включва ли ? Датчика за налягането ползваш ли го или е без него ?

Като истине малко мотора и на ниски обороти като дам директен ток от акумолатора,двигателя гасне(витека се включва),но като е загрял,като дам директно ток не гасне ,само цъка клапана на витека,но разлика няма.Датчика не го ползвам. Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери си маслото , да не е намаляло .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако маслото ти е на ниво по нататак става много сложно трява да замериш налягането на маслото ама на клапана за в-тека ,а за това трябва по специален инструмент ,абе сложно ако имаш маистори за тая работа по добре ходи направо при тях и успех.Пиши какво си направил интересна тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора съм аз,явно като загрее двигателя втека не включва ,както си мисля аз.На по големи обороти налягането на маслото се качва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обаче като загрее налягането пада :cool: и ако е малко ..........п.п. аз съм си сложил един светодиод към клапана и така гледам да ли подава +12V :rolleyes:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какви обороти ти е настроен втек-а да вкл Предполагам си махнал маслоограничителят между 2-ри и 3-ти цилиндър ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махнал съм го.Правих вече много експерименти,и останових,че като загрее двигателя,витек на 1000оборота няма как да се включи,че налягането на маслото пада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЦУ-ТО някви грешки показва ли? (само предполагам) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...