Jump to content
rocnogap

Кой с какво си пудри оплатненията зимата :)

Recommended Posts

Колеги с какво си пудрите оплатненията през зимата за да не замръзват и като си отворите вратите да си останат на местата :confused: Със сигурност доста интересна тема и полезна на мнозина от нас ... Всяко мнение е добре дошло . И имам един вапрос да ли с напоена гъбичка с антифриз ще свърши работа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че има вече не една тема по въпроса.Отиваш в аптеката и си взимаш течен парафин (стотинки е), и мажеш с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силикон на спрей

ей тва е и моята истина. струва м/у 3 и 8лв, с един флакон вече пръскам втора зима и има за поне още 2-3 сезона. става бързо, лесно и ефекта е най-добрия, поне от моя личен опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като допълнение към колегите бих казал че силиконовия спрей също така подхранва и освежава всички гумени и пластмасови детайли, освен че помага срещу залепването, аз си пръскам тампони по окачването и маншони /внушил съм си че има ефект!/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен обикновенно ми замръзват вратите веднъж за зимата, след това просто си ги подсушавам с парцалче като слизам за по-дълго и хоп... няма проблем :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтиното и практично е намазването с глицерин. По принцип запазва уплътненията и няма начин при отваряне на вртата сутрин гумата да остане залепнала някъде си :D Струва стотинки в аптеката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...