Jump to content
alexa

Бихте ли подпомогнали на колега да си осъществи мечтата

Recommended Posts

Бихте ли подпомогнали на колега да си осъществи мечтата(финансово)???Страшно запален болен HONDA фен:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвай девойко .. кфо ти тежи на душата ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай да помогнеме на пичагата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста добри хора във форума, казвай за какво става въпрос! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това да не е нов вариант на телефонните измами? какво да помагаме....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни снимки в Honda Girlz Team и може да помогнем... :lol: :lol: :lol: сори не се сдържах :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми дай да помогнем само кажи с какво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така ами на мене кои ще ми купи едни дънки? :punk::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен темата е просто дали бихме го направили, не че alexa се нуждае от нещо :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли подпомогнали на колега да си осъществи мечтата(финансово)???Страшно запален болен HONDA фен!!!

ИСКАМ HONDAAAAAAAAAAAA!Въпроса е да е колкото се може по евтина!И горе долу да става!Ако има някой идея за евтина HONDA,ще сме балгодарни!Не искам друга марка!До 1000лв ако може! Редактирано от martyhonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колежке, верно от няколко месеца съм без кола, ама са ми предлагали вече пари от форума за кола, ама ма йе срам :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде какво сте се стиснали ? Коледа наближава :punk: Дайте да съберем пари и да направим едно дете щастливо !!! От мен имате 10 лв (ама другата седмица) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА :punk: П.С. само не успях да разбера връзката между alexa и martyhonda :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии връзката е.......семейна,очакваща 3ти член на семейството!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии връзката е.......семейна,очакваща 3ти член на семейството!

ехеее :lol: то вярно става въпрос за дете :punk: Айде хора да помагаме че работата тук е дебела :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай номер на сметка и кажи в коя банка си......ще стискам палци да ти съберем парички за поне една 4 ген (до колкото разбрах към това си се ориентирал...?)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне една 4 ген (до колкото разбрах към това си се ориентирал...?)

че то това си е истинска ХОНДА :punk: п.п. Това за сметката не е лоша идея.п.п.п. Видях :lol: просто имах предвид, че 4 ген си е най-истинската Хонда (поне за мен) . Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"АБЕ МЕНЕ АКО ПИТАТЕ И ДВЕТЕ АМАААААААА СЕГА СЪМ С ЖЕНА А СКОРО И С ДЕТЕ И НЕМА ПАРИ ЗА HONDA ОСВЕН АКО НЕ СЪБЕРЕ НЯКОЙ ВОЛНИ ПОЖЕРТВУВАНИЯ ЗА ЕДИН CIVIC 4 ГЕН ПОНЕ" Това са думи на колегата :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЕЧЕ МЕЧТАТА Е КАПАРИРАНА!В СЪБОТА Я ВЗЕМАМ civic 4 gen b15 a1много рядък мотор!Събота вечер повече инфо!

Редактирано от martyhonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то освен мечта в случая е и необходимост :) п.п. ако трябва помощ за нещо пиши :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то освен мечта в случая е и необходимост :) п.п. ако трябва помощ за нещо пиши :)

има удар в дясно,крив преден носач,но в в събота ще я огледам по обстойно сега беше набързо,но за цената си заслужава 900лвтенекиите са добреако някой има такъвhttp://www.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11227027270232870 Редактирано от martyhonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само за протокола няма B15A1, а твоят е D15A1 :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, направете такъв телефон, дето е 1 лв. смс-а и всички ще пратиме :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

martyhonda,нима ша осташ велосипеда да ръждясва? ;)

Пусни наистина няква сметка,поне за ремонта на колата да помогнем!

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам,не Срам си давам сметката,защото още не съм взел колата,а съм 100лв назад за един носач(с нови тампони) и стабилизираща щанга!Утре отивам да си вземам и колата!Сметката е : IBAN BG28FINV915010BGN0MIAF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сметката е : IBAN BG28FINV915010BGN0MIAF

ей , голям зор докато я дадеш тая сметка :) по ти свиди и от габровец ;) Споко няма да теглим , а ще внасяме :) п.п.Колега на кое име се води сметката , да не объркаме цифричките :) п.п.п. сега са на ход хората, които искат да помогнат на колегата ;) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мисля ,че форума е спонсорско дружество :) като приятеля ти има мечта по редно е да направи всичко възможно за да си я осъществи , ако толкова силно го иска ще го постигне. Да ти подари някой това което искаш не е изпълняване на мечта. Тук може да ти помогнем , да ти намерим прилична кола на прилични пари , да ти дадем съвет дори и, някой да ти помогне за нещо но да искаш да ти събираме за кола е малко нагло. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

колега, никой не ти иска пари на сила. Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам,не Срам си давам сметката,защото още не съм взел колата,а съм 100лв назад за един носач(с нови тампони) и стабилизираща щанга!

Утре отивам да си вземам и колата!

Сметката е : IBAN BG28FINV915010BGN0MIAF

Мартин Денчев Марков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не става въпрос дали, някой ми иска или не , изказвам мнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям activity

Всички видяхме парите за Мануела къде отидоха,да не говорим,че един от GSM операторите след проверката показа,че няма нито един лев преведен от SMS-и.И на мен ми се иска да помогна на всеки изпаднал в нужда човек,ама вече само за децата на загинали полицаи пращам SMS-и (по лични причини).

Тва тука вече са лигавщини...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък предпочитам да дам пари директно на човека в нужда. Защото тези смс ми изглеждат поредната измама (не че непращам). дано не ви се налага да имате нужда от пари , а да няма от къде да вземете ...........п.п. :dry: ама как тука има само моралисти дето могат да оплюват, а не да помагат. Ако ще ви съборят 5-10 лева да вземе да съберем и за вас.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

в каква нужда е ? кола да му купиш ли , ми дай после и за бензин да му събираш :dry: аре стига с тия глупости , вместо да дадеш тези 10 лв. за прищявката на някой ,че му се кара кола може да ги дадеш в някой дом за бездомни деца. Ако искаш да направиш добро дело събираме пари и купуваме с тях квото и да било и ги носим в някой дом. Така може би ще сбъднеш мечтата на децата да имат подаръци за нова година. Но ако искаш дай и на пича 10 лв. да си купи 1 водка така или иначе той сам няма да се постарае да си сбъдне мечтата. Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз лично съм купувал кашони с кроасани и съм носил дрешки в детски домове със собствени средства!Пуснахме темата не толкова да събирам пари,колкото да видя кой ще обърне внимание и ще бъде съпричастен и от кой ще има морална подкрепа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

за да си съпричастен към нещо трябва да си наясно защо го правиш и дали си заслужава :dry: ако бяхте пуснали темата в друга насока от рода на "бихте ли помогнали да съберем пари за дом за сираци" съм сигурен ,че съпричастните щяха да бъдат много повече дори и аз. По този начин не може да съдиш за хората в форума. Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"колега"activity,никои не ти иска парите и никои не ти иска мнението!

Аз с тоя човек съм се виждали и сме разговаряли и смея да твърдя,че "няма да си купи водка"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... абе... псувайте и рогайте, ама... не е ли глупаво? И аз имам нужда от пари, всеки ден - тая кола, за която събирах пари 3 години не върви на въздух за жалост - сега и гражданска и преглед ме чакат. Но си стягам гъза и бачкам... не, наистина, разбирам човека, че му е труден момента но... според мен не е това начина, защото така сякаш се злоупотребява с нашата любов към марката и "фенството" ни. Бийте ме ако искате, но тук е форум да си споделяме мнението и това е моето. Ако се съберат и за мен парички обещавам да ги вложа само в колата, не за водка ама... не знам, не ми се струва етично. Иначе... успех с каузата... :(Нали знаете, нищо лично... нито фен-а познавам, нито адвокатите му тук във форума. Живеем в държава с право на свободно слово, та да кажа. :angry:

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...