Jump to content
ivorpetkov

Civic 6 с "по-интересен" двигател

Recommended Posts

Здравейте, Карам т.нар. 'англичанка' с двигател d14.Не съм имал абсолютно никакви проблеми с нея и се надявам още дълго да е така , но като се замисля за следващата ми Honda ми се ще някак "по-така" да е двигателя.Когато огледах разни обяви и в BG и в Германия почти 100% от предлагането на 6-та генерация е с d14.Та въпросът ми е: Откъде се намират 6 ген. с по-мощни двигатели?За съжаление по-мощния двигател подсказва и за по-големи 'карачи' сред бившите собственици в сравнение с 'пенсионерските' варианти ;).

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-рядко се намират, но ги има, просто трябва да се оглеждаш и ослушваш повечеd15z6 vtec 114 к.с.b16a2 vtec vti 160 к.с.има и англичанки с по-мощни двигатели но не ги знам

Редактирано от honda_huliganka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сливен има сива англичанка Б18Ц4 за 13900 99-та всички екстри! В автокъща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сливен има сива англичанка Б18Ц4 за 13900 99-та всички екстри! В автокъща :lol:

И в Пловдив има една на 15к лв. И за справка те са 169 коня - над лимита за без акциз, та там се плаща и той, който пък е някъде 4300лв за 169 коня, така че цените са им такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-рядко се намират, но ги има, просто трябва да се оглеждаш и ослушваш повечеd15z6 vtec 114 к.с.b16a2 vtec vti 160 к.с.има и англичанки с по-мощни двигатели но не ги знам

Доколкото съм запознат при англичанките VTi версията е с B18C4 - 1.8 169 к.с. и другият по-интересен двигател - 1.6 125 коня (D16Z6) :lol: Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нормално е да има много 1.4 те са сигурно 95 процента от продажбите като нови, но с търпение и оглеждане със сигурност ще намериш това което търсиш...А по въпроса с това кой и как е карал - самата кола говори, аз например когато търсех прелюда си бях поставил за цел да е максимално близо до стоково състояние - "екстри " като спортни филтри, ауспуси, волани, окачвания, и т. н. за мен бяха табу, видех ли и се обръщах бързо. Сам можеш да си ги добавиш тези неща стига да имаш желание, но пък има ли ги сигурно шофьора преди теб не е бил от най - спокойните! Успех с търсенето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не знам кво си търсил но, виж тук има много,ама много колици!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам си дал Швейцарски сайт. А от Швейцария когато се внасят коли, плаща ли се мито?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не знам кво си търсил но, виж тук има много,ама много колици!

Ми такъв отговор търсех. :punk:Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изкаш да и спуснем Б16А2 на твоята и да стане интересна и втората в БГ с този енджин :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси то беше семейна война само да сменя една тенекийка за 75 към 90, представям си, ако обадя твойто предложение. :)Все пак е интересна идея и ще имам едно наум.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми така сте си свикнали жените :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...