Jump to content
doggy

проблем с Icq

Recommended Posts

Снощи пробвах да си вляза в ICQ-то мо ми изписа невалидна парола???Аз паролата си я знам,все пак си дръпнах една програмка за намиране на забравена парола но както си и мислех си беше същата,не я бях забравил.Проблема обаче си останааааа.Та да питам някой имал ли е такъв проблем досега?Почвам да се чудя някой да не ми е хакнал ICQ-то.Вируси уж нямам,ама сега го сканирам и Онлайн за всеки случай ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си QIP.http://www.qip.ru/en/много е лека, функционална и върши същата работа.Вече близо година я ползвам и е без грешка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да но аз не мога да си отворя самия профил,как ще си пиша с приятели и тем познати които ме знаят с този профил?проблема не е явно в ICQ-то ами в това че някой е хакнал моя профил,затва питам за някаква програмка с която да го оправямай е това-HackTool не съм сигурен

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай QIP тя ползва номера от ICQ и всички абонати си ги имаш и там а ако и с нея не те пусне кофти....Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е вързано ICQ-то с пощата ти в abv.bg си смени паролата на пощата и ще смениш и на ICQ-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

туй с пощата вече го пробвах,паролата на пощата ми се смени,на ICQ-to не.Изписа ми че не може да я промени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли преинстал на ICQ-то, другия вариант е да дадеш номера си и паролата на някой друг да опита може проблема да е в PC-то, преди кат бачках в една зала имаше такива моменти но при мен се оправиха с преинстал на програмата и почистване на регистрите. Някой път самото ICQ забива може би при теб е нещо такова. Програми ....

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е това пич,пробвах вече и от друг комп и с преинсталиране пробвах не става,преди малко говорих с един приятел,каза да изчакам 2-3дена и пак да пробвам.Можело да е от сървъра на ICQ-то.Сизлишни програми нямам проблем,държа си компа доста чист

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това е вариант да изчакаш 1-2 дни стига да не ти е проблем де. Но аз именно за това не ползвам Q-то защото винаги има някви проблеми с него. Слагай руската програма и си реши проблема. Братушките са помислили аз от 2 години само нея ползвам верно няма игри и видео но за това си има други програми.Но все пак ти си решаваш дет викат хората "Чакане му е майката" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали няма по-нова версия на ICQ от тази която ползваш. Като пуснат нова версия и не можеш да се log-неш със предишната.Мен ако питаш си свали qip. Ако не те кефи има и други добри алтернативи. ICQ-то е пълна боза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги,свалил съм си тая програмка,но все още не мога да се логна с акаунта си,ще изчакам 2-3дни пък ще видим какво ще стане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам същия проблем , никога не ми отваря ICQ от първия път , изписва ми ( опа има някаква грешка) изтривам си паролата , вкарвам я пак и тръгва без проблем , но винаги от втория път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се избегнат софтуерните проблеми на локалния компютър, може да опиташ ето това: http://meebo.com или това: http://download.icq.com/download/icq2go/Аз лично не мисля че проблема ти е в компютъра (въпреки че и аз ползвам QIP) и може би някой бот ти е хакнал акаунта. Ако е така, най-много да ти е сменил паролата.Щом ICQ номера ти е обвързан с пощата, няма страшно, а използвай "забравена парола" ето тук: https://www.icq.com/password/Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам няколко ICQ акаунта и съм забелязал, че понякога като ми запецне 1-я, другия работи без проблем. Предполагам, че са обслужвани от различни ICQ сървъри, а в случая 1-я е забил/offline и т.н..Май и твоя случай е такъв. Вярвам че заради това не ти е сменило паролата през abv.Ползвам QIP от няколко години и разбира се в такъв случай и тази иначе прелестна програмка не може да помогне. Но пък с нея винаги съм имал по-малко проблеми от колегите си "традиционалисти" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега преди време и аз имах същия проблем. Даваше ми грешна парола и не можех да вляза. Пробвах със забравена парола от сайта на ICQ, но пак ми даваше грешка. Дръпнах си програма за разчитане на пароли и като я пуснах ми изкара някви символи за парола на ICQ-то. Опитах да вляза с новата парола, но пак не ме пусна. Преинсталирах ICQ-то, слагах и qip и не стана нищо. Накрая си направих нов потребител и всичко на ново. Да не те отчайвам, но оправия няма. Поне аз не намерих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не те отчайвам, но оправия няма.

...аз пък направо го премахнах то и без това скайпа отдавна е по популярен и почти никой от приятелите ми не го ползва тва Кю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем с QIP от няколко дена: логвам се, обаче никой от приятелите ми в листата не е там - празна е! Не мога да добавя никой, само ако някой ми пише съобщение седи като Offline с контакт листа и ако пробвам да го добавя изчезва ...Нямам престава какво се случва, но никак не е нормално! Същото се случва и от компютъра в работата или където и да отида.Опитах да си влезна в профила и през ICQ2GO, обаче и там всички отсъстват :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Qто за жалост си е бъгава програма. Това ме накара да се откажа от нея и да мина на скайп. Както колегите предложиха, опитай да инсталираш алтернативна програма, която ползва листата на ICQ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QIP вярно прави дървета напоследък. Както са отбелязали, влизаш, онлине си, а листата ти е празна . А и откакто го направиха QIP Infium , стана супер крив . Ползвам pidgin за кю.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...