Jump to content
BENJI_CRX

Седмична Среща Ямбол.

Recommended Posts

Аз лично не помня някога да е било друго ятче по сбирки особено щом се отнася за пиенето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ще има ли среща или ще се засичаме горе на мотосъбора? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелиииииии, може да е малко рано, но все пак да кажа.Сливенската група сме се разбрали да тръгваме на 12-ти сутринта към 10:00 за Националната през Бяла!Ако сте навити да тръгваме тогава група (което е просто задължително :o ) пишете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно вчера бяхме на кафе с Бенджи и ми намекна да се тръгва в четвъртък още така че незнам какво да ти кажа...а колкото до мен трябва 1 да намеря палатка че изтървах местата по хотелите и сега го умувам как да го съчетая да може пък и Елховлии да се включат и организираме и с тях :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
;) Редактирано от mrasnika

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета аз ще тръгвам от Варна на 12 имам изпит ама ще ви се обадя пак поне палатката ми да е до вашите ;) надявам се на 12 вечерта да дойда и аз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някакви заниятия за тая неделя? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МММ лично аз ще се метна до пистата в Сливен да видим какво има там и дали ще има нещо интересно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове някой ще ходи ли до писта варна тази семица. ако някой ходи моля да ме прозвъни на този номер за една малка но много важна за мене услуга.0878 496189 - христо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, Сливенската група мислим да се събираме на Кауфланд в 8:30 сутринта в петък, да пазаруваме и да отпрашваме през Бяла за националната.Ще е яко да се съберем всички.Ако сте навити, моля за потвърждение!Айде на купонаааааааааааа :blink::( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехооо, кво става бре хора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ще пътуваме петък към 13-14ч. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ще пътуваме на 11.06(четвъртък) към Ямбол. А на 12.06(Петък) следобед тръгваме за националната.Така че може да се чуем и евентуално да тръгнем заедно. Ще видим как ще се развият нещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си управя колата до петък до 12.00ч.ще пътувам с вас само,че от къде ще се тръгва трябва да кажете. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти моя номер:0895613238 - СтанимирКато си оправиш колата звънкай да ти кажем откъде ще тръгваме !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти моя номер:0895613238 - СтанимирКато си оправиш колата звънкай да ти кажем откъде ще тръгваме :D

Ок колега само да се управя и ще ви звъна стискаи те палци да стане !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УТРЕ ПОСЛЕДНО ОТ СЛИВЕН СЕ ЧАКАМЕ НА ЕКО (ЦЕНРЪРА) В 9:30!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който все още не е решил кога да тръгва може да се присъедини към нас, а именно в 2 на ОМВ и от там мекия, мекия ... и на купона :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица в неделя чакаме гостите от Сливен за това си измийте колите да не се излагаме :) и в неделя на ОМВ в 17ч и от там на "ЕКАТЕРИНА"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм , да не се окажем само двамата на ОМВ , хайде бе хора , някой от Ямбол четели ги тези теми , и нещо за гостите ни от Сливен , колеги саборете едно прасенце на идване , аз се ангажирам с барбекюто , и с яденето :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм , да не се окажем само двамата на ОМВ , хайде бе хора , някой от Ямбол четели ги тези теми , и нещо за гостите ни от Сливен , колеги саборете едно прасенце на идване , аз се ангажирам с барбекюто , и с яденето :)

Стига си мрънкал,няма да се окажете сами, :) доста хора четат форума и най- вече тази ТЕМА.Аз ще си взема вилица и нож за прасенцето :lol: да сме живи и здрави ще се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига си мрънкал,няма да се окажете сами, :hmmm: доста хора четат форума и най- вече тази ТЕМА.Аз ще си взема вилица и нож за прасенцето :cry: да сме живи и здрави ще се видим.не мрънкам,а ти остави ножа и вилицата , нека не си разваляме приятелството :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, колеги, няма да сте само двама, но за прасчо не знам, вижте някое кученце може да църнем :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, колеги, няма да сте само двама, но за прасчо не знам, вижте някое кученце може да църнем :P:P

гледайте да е по голямо кучето , че иначе незнам как ще си го делим ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, колеги, няма да сте само двама, но за прасчо не знам, вижте някое кученце може да църнем ;);)

гледайте да е по голямо кучето , че иначе незнам как ще си го делим :P:P
Така и така стойш на работа я виж някои куче не минавали край теб и свиркаи ще доида да го съборим заедно :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кучешкото не е много по вкуса ми ;) ама бройте ме и мене! ....но виж за котешко може и да се навия...... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кучешкото не е много по вкуса ми :thumbs1: ама бройте ме и мене! ....но виж за котешко може и да се навия...... :lol:

намират ми се около 15-20 котки , но ще ми трябва помощ ... да ги хванем :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен ще се довлека до OMВ, а от там нататък ще съм спътник на някой ако има възможност разбира се. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Колкото повече, толкова повече" - казал го е един велик мислител! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еиии тъкмо се чудих какво става замря работата и ........... днес хоп изненада за добро утро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами когато кажете,ако искате тук,ако искате и при колегите в Сливен.Само решавайте по-бързо за да знам какво да правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно гости да направим на колегите от Сливен в неделя?????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...