Jump to content
ManiaK

! ЗОВ ЗА ПОМОЩ !

Recommended Posts

пускам го и аз на всичките си познати по скайпа! Ти представяш ли си тази кола може да стой от 10 дена пред някой блок изоставена, и всекидневно покрай нея да минават стотици хора и да не знаят че возилото се издирва! Така може да продължи и месеци! Затова колкото повече хора знаят за тази кола толкова по-голяма е вероятноста да си я намеря!

Живеех в Възраждане 3 в Варна и зад 57 или 47 блок /непомня вече/ имаше оставени направени крадени коли от почети цяла бг беше като паркинг там,можеш да провериш там тя е 1 голяма площадка зад блока и е близко до пътя.Както каза колегата колата е 100% някаде изоставена и никой не и обраща внимание.Всеки който види такава кола само се възхищава на нея и не му минава и през ум че може да е крадена.

Много съжалявам за случилото се пич, на мен ми откраднаха колата преди около година. Живея в Ирландия и една сутрин се събудих и се оказах без кола. Вярно не беше кола, беше Corsa. Но както и да е. Извиках полиция, направиха репорт и застрахователната компания ми осигури безплатно кола, след 2 седмици ми изплатиха колата почти тройно от колкото я бях купил. Просто бях смаян как толкова бързо и коректно реагираха. Искрено се надявам по-скоро да ти намерят колата или да ти я изплатят без да те мотаят. Успех!

И аз имах такъв подобен случай но с 1 приятел откраднаха му мерцедес някаква S класа 07 преди 1 г от паркинга на къщата му.Същата процедура се повтори като при теб :dry:Колата е направена много добре мн време мина,но аз сега прочетох темата . Късно може би но говорих с приятели от Силистра и околията Тутракан и селата около там Шуменци и няколко приятелчета в Варна и Шумен ще се оглеждат ако не е вече късно.Ще пиша ако има някакво съществено развитие.Успех !!!Никога не е късно за хубавия край!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я видя някъде веднага ще звънна :D Иначе колата е убийствена и съжелявам че са я откраднали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сажелявам , имаш 2 очи от мен и в Шумен!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам за това което ти се е случило,доста неприятно,дано има положително развитие на ситуацията,най-малко от застрахователите...дано не е лошия вариант /разглобена в някой гараж/ тогава шансовете са нищожни...но имаш уши и очи и в Габрово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич тук в София имам познати от някои районни и ще направя каквото мога.Не мога да си представя какво ти е.Дано я намериш цяла и на никой да не се случва това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега съжалявам много за хондичката ти и от мен имаш подкрепа и съдеиствие щесе оглеждам в пазарджик и околностите аз сащо много обикалям нагоре и надоло ако видя нешто ще сигнлизирам веднага дано дасе намери защото знам какво е и на мен ми откраднаха кола и то нова и каквото и да опитах повече нее видях дано ти да имаш касмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма развитие по въпроса, вече година мина :)?Съжалявам за хубавата колица колега, аз сега научих за темата от една подобна тема за опит за кражба. Взех да се притеснявам сериозно вече за случващото се в България. Хубаво е че си жив и здрав, дано вече си купил нова кола си я направил поне толкова добра като старата. Ако не - пожелавам ти го от сърце!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като финал на темата мога да кажа че колата все още се издирва, но шансовете да се намери вече са незначителни... полицията продължава да работи по случая, но не заради колата, а заради тежеста и начина на извършване на престъплението, а сега и зареди смяната на правителството се позатегнаха малко нещата и такива по-тежки случай ги ровят още по на дълбоко...! Както и да е, надявам се някой ден да има възмездие... но така или иначе аз моята Хонда няма да я видя вече :) ! От каското ми я изплатиха на 100% (за което съм им благодарен) и вече съм с Прелюд! Както вече казах (колкото и грозно да звучи) това са купчини ламарина и по-лесно се прежалват и преживяват а това което че остане завинаги е само в главата ми! ... Хайде стига че пак се разчуствах ... Живи и здрави и дано на никой не ми се случва такова нещо! А пък трябва и да сме малко "по-"оптимисти в крайна сметка ТОВА КОЕТО НЕ НИ УБИВА НИ ПРАВИ ПО СИЛНИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, превъзмогнал си ситуацията и гледаш напред. Дано един ден се намери и извършителите да попаднат на топло поне за малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко колега важното е, че си се оттърсил вече и гледаш свежо на нещата спокойно има съдник който ще ги съди тия кратци споко :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, като ти видях поста в една друга тема и ми стана много любопитно, както и на други. Би ли споделил какво излезе след развръзката на случея или ще пожелаеш хората намесени от форума да останат в тайна?! Защото в интерес на истината доста хора се впрегнаха да се оглеждат за тази бивша красавица да разберат какво стана.П.С. Извинявай, че ти повдигам темата, ако желаеш не отговаряй. Поздрави

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подхвана се много стара и болезнена за мен тема... Ще кажа няколко неща с които искам и да сложа край на тази тема...Полицията като си и мислех не успя да свърши абсолютно нищо... момчетата имаха огромно желание и ограничени ресурси за което пък е виновна държавата но тава е друга тема.Благодарение на приятели един щастлив ден успяхме да локализираме района в който се намира колата... след кратко поразпитване разбрах къде последно е била забелязана кола досущ отговаряща по описание на моята, зачулена в нечий гараж. Естествено не след дълго започнаха и да излизат части от колата накачулени по други Хонди. Разбира се че и един от най-разкриващия елементи бе именно гърнето тъй като имаше два много издайнически белега! Е вече даже си направих снимка на моето гърне както е на друга кола и си я имам за спомен!Тук е момента и да Благодаря на хората които ми помогнаха да си изясня истината! Както казах на един колега преди малко, малка държава сме и рано или късно щеше да се разбере. Лошото е че човек спира да има вяра в хората...... иии форума който до преди година наричах част от моето семейство! Както и да е... не се сърдете, но бих премълчал подробностите! Имена и градове няма никога да публикувам тъй като мога да изложа на опасност хората които ми помогнаха! За мен това е затворена страница, но полицията продължава да работи по случая!!!!Моля темата да бъде заключена:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем искаш полицията да работи по случая, хем уж сам си разрешил загадката ама не си уведомил полицията. Казваш, че знаеш кой е, ама неискаш да кажеш нищичко... По-добре да не беше споменавал тези неща, защото сега в очите на много хора ще излезеш ти кривия. Когато несмяташ да защитиш това което казваш с факти и имена по-добре не го казвай !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни нова страница колега! Станалото станало!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е затворена страница, но полицията продължава да работи по случая!....

[/quote

Съседната тема и поста ти в нея показва. че не е приключила колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... не си уведомил полицията... Казваш, че знаеш кой е, ...

Кой каза че не съм уведомил полицията! Не знам кой точно я е откраднал ... но знам кой са хората тясно свързани с крадената кола! За мен страницата е затворена, тъй като никой не може да ми върне нервите които хвърлих и безсънните нощи които имах... Имам други приоритети в момента! Това не означава че няма да се радвам ако полицията си свърши работата докрай!п.п. Отново моля за катинар!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...