Jump to content
steff

Изкривена джанта

Recommended Posts

Като сменях вчера гумите със зимни и ми казаха, а и видях че задната джанта е много крива и не могат да я оправят в онзи вулканизатор... джантите са ми лети (алуминиеви), задната е изкривена и ми казаха също да я оправя защото ще разбиела лагер ако не го е направила вече... та как да разбера дали е разбит и най - важното къде ще ми препоръчате да си оправя джантата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Маргел -Младост ,мой познат си изправя неговите там и е доволен и от цената и от работата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам за Маргел. Цените са приемливи, качеството е добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в "Дианата" са доста добри малко по скъпичко обаче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да обиждам никои но джанти които никои неще или неможе да оправи в Софиа се ремонтиратот един човек чиято работилничка се намира на бул.Климент Охридски или старото Бистришко шосе.Ако пьтувате в посока от Младост кьм околуврьстното след строителните складове на ;Ташев-Галвинг; на около 300-400м отдясно УСПЕХ ЖЕЛАЯ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудесно , маниак искам да отида там където препоръчваш , но не съм на "ти" със София :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Диана на околовръстното (Люлин)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой колега за Варна да каже аз знам някъде на околовръса има но къде точно незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм разочарован отидох на някакво място , един приятел ми го препоръча и аз очаквах това изправяне да става с някаква машина или нещо такожа , той слага гумата на обикновена машина която я има във всеки вулканизатор гледа нещо после я сваля и с един чук удря удря мен ме заболя сърцето , след около 5 6 сваляния и удари по джантата се видя че се поизправи и вървеше правилно вече, но очакванията ми за изправянето не бяха такива ,явно сбърках мястото , но дано няма последствия , някрая ми каза че вече била перфектна и ставала и за предна ако съм искал ... инче темата е за закриване , но ще помоля преди това някой да ми каже как е нормалния начин на изправяне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи само да не се прецакаш като мен да идеш в радиал на моста чавдар ...не са хора тия за една джанта на моита кола монтаж демонтаж и била малко крива да я изправят познаи ...65кинти малелелееееи луди хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изправянето е с машина която върти джантата и с помощта на едни "шишчета"/които вървят по всички краища наджантата/се определя каде е крива и се изправят с "буталца" наподобаващи маслен крикДано съм полезен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...