Jump to content
Dangler

Марката Минтекс

Recommended Posts

Някой има ли впачатления от тази марка ?Искам да поръчвам ето това HONDA CIVIC 1.5 EK BRAKE DISCS BRAKE PADS MINTEXЦената е добра като под добра разбирам че са по евтини от феродо,ебц и брембо иначе не са евтиниЕми това е общо взето някои ако е ползвал да сподели заслужават ли си или да си купувам ментацип.с. И ако може някои да даде линк към работещ крак за Аутодата 3.18 че изперквам с това ек3 изобщо не знам кой части са съвместими

Редактирано от Dangler

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на задните колелета с минтекс. Спират нормално и не скърцат. Според мен не са лоши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На времето колегата Стас мисля , че беше писал , че бълграската дума е пряко свързана с марката :lol: т.е. не стават :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди няколко месеца търсих спирачни дискове за 5г - предни и намерих в Косер на SKF на цена сходна с Ментекс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

...аз съм с накладки отпред Минтекс взех ги начлото на годината за 54 лева видяха ми се скъпи после в Гугула реших да видя що за марка са пише,че са лидери в тая област http://www.technotrade-bg.com/auto/auto_mintex.htmlкато нови първите седмици малко свиреха като натисках спирачката,но после спряха спират си перфектно нямам проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз от скоро съм с минтекс, отпред да ги тествам. за сега не свирят, но не само това ме притеснява...Да не почнат да свършват дисковете вместо накладките!!??!След това ще тествам и старлайн, световно неизвестна марка, но може да излязат читави, а на много по-добра цена.

Редактирано от Inch High

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с MINTEX-предни,вече около 20 х.км и нямам проблеми. Не свирят,не износват дисковете и спират добре. За цената си, не са хич лоши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MINTEX се оказаха много читави накладки, гарантирано не износват дисковете, не свирят, спират изключително добре...Вече 10000км ги карам на Акорд , англичанка, с теглото си от 1850кг и малките предни дискове спира чудесно при умерени скорости.След малко търсене из нета се оказа, че английската фирма МИНТЕКС е собственост на TMD Friction Group, които са собственици и на ТЕКСТАР(TEXTAR) и ПАГИД(PAGID). Марки, славещи се с изключително добро качество и често се ползват за оригинално вграждане в автомобилостроенето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...