Jump to content
Guest PHOTOCH

Слабо светещ часовник

Recommended Posts

Guest PHOTOCH

Много слабо свети часовника на таблото -сивик 97-ма англичанка, седан.Казвам слабо, но по-вярно е, че почти не свети.До скоро работеха част от сегментите на цифрите, но от няколко дни спряха.Решим ли е проблема?И още един въпрос-как се разбира коя генерация е колата?Какви са критериите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слабо свети часовника на таблото -сивик 97-ма англичанка, седан.Казвам слабо, но по-вярно е, че почти не свети.До скоро работеха част от сегментите на цифрите, но от няколко дни спряха.Решим ли е проблема?И още един въпрос-как се разбира коя генерация е колата?Какви са критериите?

Явно проблема е сериозен....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с такава а и съм сменял доста лампички на тези часовници... има доста игра4ка да достигнеш до тази лапмичка тя е на самия часовник трябва да поразглобиш сменяш въпросната лампичка и ще ти свети :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махаш си ЦД-то(мисля, че трябва да махнеш и шейната) след това бъркаш и лампичката е точно на гърба на часовника.Сваля се с въртене. Сменяш крушката и по обратния начин сглобяваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с 97 англичанка - МВ7 по точно. Тук може да се види пожече за модела http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BE%...%B2%D0%B8%D0%BAНа мен часовника ми е над жъздуховодоте на парното ни ако и при теб е така виж коментара ми ж тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=29155Ако ти е изгоряла крушка цифрите бстават бели, а нощем просто не се виждат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...