Jump to content
Restless

Prelude Si '86

Recommended Posts

просто попаднах на този албум - насладете се :) 2-ра и 3-та прелюдите много ме кефат.http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=ozvlte...;localeid=en_US

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат с Прелюдите, но мисля, че на този единственото нещо, което не е сток за джантите :) ( може и да са, поправете ме ако греша ) Изключително е запазен и едно към едно с вида, в който си е излязал от завода...супер е...за съжаление тук не може да запазим кола така, дори да се кара веднъж седмично :)

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове,колкото и да не ви се вярва в БГ има такива коли и то от същия модел.лично я видях с очите си-същата бяла в перфектно състояние.само джантите й бяха някакви 16-ки.колата е в Асеновград,но преди 10 дена някакъв го надънил отзад и роговете са криви,иначе колата си върви с добра геометрия на окачването.много жалко за тази кола.беше същата като тази на снимките с инжекционов двигател.абе 1:1.иначе в София има човек с 2 червени 2-ра генерация Прелюди , които са уникални.особено едната е като излезнала от завода,но тя е на под 60 000км.някой път може да дойдем с него на срещата,за да видите каква мания е.неговите обаче са с два карбуратора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна съм виждал изключително запазена бяла 3 генерация. Мисля че наскоро гледах че се продава и една пак бяла автоматик някъде из нета, също изглежда автентична.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна съм виждал изключително запазена бяла 3 генерация. Мисля че наскоро гледах че се продава и една пак бяла автоматик някъде из нета, също изглежда автентична.

ами тази на клипчето е 2-ра генерация.3-та генерация ,бяла във Варна е на Злато.Дажи момчето пише във форума.Швейцарска,яко екстри,4WS,климатик,автоматик.....много запазен.За друга бяла толкова запазена там не знам.На Митака от Варна също изпъква,макар и с турбото:)В София има още един Митко,който кара 3-то покоелние,тъмно синя на 300 000км в уникално запазено състояние.в София има и един зелен 3-то поколение в много добро състояние.с два карбуратора е и е собственост на Росен от Дружба.И на Виктор червения 3-то поколение е много запазен и готин.инжекцион с автоматична ск. кутия.и моят кокъл,макар че той не знае какво значи тази дума автентичен:)останалите коли на които съм попадал са гробници за съжалние.просто не си знаят годините

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна, страшна, просто много добра, максимално се изкефих!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Предпазното найлонче на вратата стои още от завода :lol: Красота....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

добре де...Закво ги купуват тея коли като ше ги карат 60 000 мили за 22 години? Прелюдът е за каране, не за гледкане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако беше яко лъзгана па нямаше да е в тва състояние,нали?На кво щяхме да се кефим тогава... :fun: Много ме радват пустите люди...ако не ме добие жената бих мушнал една четвърта Хонда на двора и тя ще е нещо такова...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А риск да ви подразня още малко ще пусна този линк на една много готина 3-та генерация и то преди фейс лифта.Прелюд 3-то поколениеРус вълк,това беше глупаво питане от твоя страна.Хората които купуват сега или са купили скоро такива коли са маниаци.На абсолютно всички в САЩ стандарта им позволява да карат нови коли,но въпреки това си купуват Прелюд на 20 години и си го реставрират с много любов.Съдбата на тези коли след това е да се карат само за кеф и съответно не ги ползват за таксита и да ходят на пазар с тях.60 000 мили са 100 000км.Ми това идва по 5 000км на година,което е напълно задоволително за чесане на краста.даже е много.Другият вариант да има такава кола запазена на малко километри е,просто собственика й да си я обича толкова много че от нова да си я пести.Кара разни други дрисни без да му дреме,а в гаража му на топло седи един такъв Прелюд в Mint Condition както се казва.Тези коли са любов,те не са превозни средства само физически......возят душата на собствениците си.Айде сега поразгледайте линка и сами ще разберете , че по тези коли са дадени адски много пари защото стават все по-стари и частите им стават все по-трудни за намиране.Но въпреки това любовта няма граници,нали така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prelude, стига ги пуска тея 3-ти генерации щото вече се замислям да продавам купето.... :huh: Това е просто невероятна красивица...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...