Jump to content
Marcus

0-100 км/ч на Vtec-e

Recommended Posts

Някой мерил ли си е икономика с по специална техника, че ми трябват данни за сверка. За предпочитане 6 ген D15Z6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

Никой ли? Замерих я с една програмка на 8.9 сек, искам да знам колко близо е до истината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маркас обади са ще ги замерим на отсечката е че тва време дето си го дал и на мен ми го дават по каталог ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda

D15Z6 колко коня е, щото мойта за D15Z3 - 90коня 8.9 ме се виждат абсолютно недостижими...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ivu

D15Z6 са 114(115) коня, но 8.9 ми се струват малко нереални (на малкия витек му дават такова време по каталог?), но кой знае ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускал съм се срещу Д15З6 и го биех с горе доло 1 кола, нищо че е 114 коня. По каталог моята е дават (май) 11 секунди до 100 км/ч. А тези 8 сек за сток автомобил са просто мечта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15B3 е 9.7 по каталог(това значи с шофьора + пълен резервоар), D15Z6 е 10.2 по каталог(пак шофьора+пълен резервоар).Ако я засичаш сам и с малко гориво е нормално да даде 0,3-0.5 сек по-добро време от това по каталог,+това може да имаш малко отклонение на километража(като карам с 60,се движа дефакто с 55-6км,проверено е с гпс и на тунела Люлин,при стандартни гуми(не е хонда колата).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замерих я с една програмка на 8.9 сек, искам да знам колко близо е до истината.

...според мен не си близо а далеч от истината :) ,ако може тая програмка да ти замери и на 400м за колко ги правиш пиши като замериш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NPN

Аз съм с Д15Z3. Колата ми е в мн добро техническо състояние. Не съм замервал за колко време ще направи от 0 до 100 км/ч, но си е доста ленива според мен. Голямото и предимство е разхода: 5,1-5,3л/100км с трима човека и скорост до 120 км/ч. Имаме и една Del Sol s Д15Z6. Там нещата с ускорението са по-различни :-))!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NPN

Малкa корекция: Двигателят на Del Sol-а е D16Z6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...