Jump to content

Recommended Posts

Привет колеги,Вчера си карам колата (D14Z2) и понеже е топло съм си отворил прозореца и установих, че след като скоростта ми стане над 40-50км/ч започва на интервали да се чува един шум много наподобяващ пукане, в секунда "пукаше" може би 2-3 пъти и така докато не спадне скоростта. Забелязах, че колкото по-бързо се движа, толкова по-ускорено става пукането, което се чуваше по моя преценка от лявата страна между двете гуми, а може би и от самите гуми, незнам. Ще се радвам, ако имате предположения от какво може да е :( Благодаря предварително

Редактирано от Achilles

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камъче на гумата :( Мене ме тормози 2 седмици такова нещо и накрая като го видях направо щях да си тегля ножа :) П.С Това е само предположение , може и да е друг проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

камъче/пиронче...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък всяка сутрин като тръгваме с брата на работа, след като тръгнем се чува едно ПРАС! отнякъде отзад в купето и повече не се чува през целия ден :rolleyes: . Така и неможем да разбереме откъде идва това "изпраскване" ... Само един път се чува, което е странното в нашия случай ... Мистерия ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък всяка сутрин като тръгваме с брата на работа, след като тръгнем се чува едно ПРАС! отнякъде отзад в купето и повече не се чува през целия ден :rolleyes: . Така и неможем да разбереме откъде идва това "изпраскване" ... Само един път се чува, което е странното в нашия случай ... Мистерия ... :rolleyes:

Случайно да дърпаш ръчната спирачка вечер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да дърпаш ръчната спирачка вечер?

Да .. :rolleyes: от нея ли се чува тоя звук?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен е от сензора на АБС ма отпред,чива се като звук от пружина сам при трагване и рязко спиране...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

камъче/пиронче...

Офф... Заради такова камъче чак на сервиз отидох :) Поне развеселих хората там :D Сега камъчето ми стои в колата като талисман :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...