Jump to content
Dragi4

Civic B20vtec Turbo

Recommended Posts

Сивичето е регистрирано с 2-литровия мотор :thumbs1:

Един приятел ми поизка колата но днес му беше отказан заема от банката,та за това се налага да я пускам тука..

Блок Б20Б от Хонда CR-V

Глава и скоростна кутия B18C4-Б16А2 валове

Напълно ревизиран блок,Бутала JE 9:1, Биели Eagle, ARP 6пилки на главата , ACL Race основни и биелни лагери+аксиални шайби.

S9B LSD скорости Exedy Racing Stage1 organic съединител

680cc Prescision Инжектори,Walbro 255 бензинова помпа, NGK BKR9E-IX, OEM чисто нови палец и дистрибуторна капачка.

T3/T4 Hibrid Китайка с Garett ремонтен коплект-от 4исто нова-Останалата част от турбо кита се вижда по снимките.

AEM Uego Wide band,HKS EVC 3 Boost Controler,Ac S7 шукарни уред4ета за налягане на маслото и турбото.

Изпускателната генерация е на 76мм с 1 проходно и крайно гърне.

Спира4ки-предни дискове на 300мм задни на 260мм с керамика/кевлар EBC накладки

Алуминиев воден радиатор....

Струт барове отпред и отзад 2,стабилизиращи щанги от Б18

H&R Пружини 40/40 мм

Ежедневка карам си я на 12 PSI като има карта до 17PSI

Сигурно има и още неща

16300 лв

Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение

Утре ще има повече снимки

0878 428755

пп Ако може без въпроси защо я продаваш...нали я прави до сега и тем подобни тъпотии :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

добра оферта !за толкова много наляти кинти !

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какви кончета е това чудо и какво време дава от 0- 100, просто ми е интересно, благодаря!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не е замервана.....предполага се около 280- 300кс на това налягане.От 0-100 съ6то не е тествана.Прили4но си върви,мен ми прави кеф да се захапя с някой в движение на магистралата като отивам на работа.Откакто е с този мотор съм минал 9000 км грубо ,като 3000 от тях са били разработка и 3 смени на масло :( .Към колата си вървят оригиналните фарове,комплект предни 6енкели и разни други дреболии които НЕ са определящи в цената.Цялата е пребоядисвана :) преден и заден лип са оригиналните Хонда(отговарям на ли4ни съоб6тения с това уто4нение)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко народ иска да слага турбо и тн, а като им се предложи нещо качествено направено - интерес никакъв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Мдааа колата е обявена само тук при ХОНДАДЖИИТЕ ,но уви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига писахте глупости бе осрахте на човека темата. То не бяха колко коня е, колко прави от 0-100, кво си можел да правиш с нея - мажи я с вазелин и отзад да е.а ма.а му. Темата е за ПРОДАЖБА не е дайте мнения за колата. Всички знаем колата, знаем и Драгича - втора такава няма да има освен ако някой не я поръча абсолютно същата ама едва ли. Спрете се вече.Успех с продажбата Драго дано се намери свестен собственик за тая уникална кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина е страхотно .. но какво можеш да правиш с нея ?! Триава да си карам моята а тази само неделя по магистралата или из писитте ... Иначе паричките сащо неса и млако може да струва 5 пати повече но 16 бона са си доста пари за БГ биоджета аз искам да си я купя ама ... триабва да сам шеф на фирма зада си го позвуля :worthy: Драгич евала ти правя за тая кола ! Дано иде при собственик, който ще я цени и може да кара ! Да не станат на баничка и 2мата!

Още се чудя дали да те нахраня :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина е страхотно .. но какво можеш да правиш с нея ?! Триава да си карам моята а тази само неделя по магистралата или из писитте ... Иначе паричките сащо неса и млако може да струва 5 пати повече но 16 бона са си доста пари за БГ биоджета аз искам да си я купя ама ... триабва да сам шеф на фирма зада си го позвуля :P Драгич евала ти правя за тая кола ! Дано иде при собственик, който ще я цени и може да кара ! Да не станат на баничка и 2мата!

Още се чудя дали да те нахраня :)
От дрогата е :P п.п. Колата е коч !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е ВЕДНЪЖ!! Виждал съм я на живо и наистина полу4аваш душевен оргазъм докато я гледаш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Скоро ще има Type R front Seats,Type R shift knob,Type R steering wheel,MSD външна бубина,и NRG damper-че :) отделно от обявената цена :) Мерси колега, мисля не сме се запознавали или поне аз не помня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

драго,дали ще дойде момента, когато няма да има кво да и направиш повече ?:)

Редактирано от YordanIvanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв варянт,освен яко не си я напазарува някой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв варянт,освен яко не си я напазарува някой

край на "ИГРАТА" няма :) имаш ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година мералкии има ли :D Има допълнения след като е обявена за продажба :NRG Engine damperMSD външна бубина с капачка,силиконови кабели 10,1 ммMSD Ignition Control Compac Sport CarTurbonetics T3/T4 turbochargerGreddy Airinx filterGreddy 60mm boost meter+Data link UnitS2000 дигитално таблоВолан Type RЗимни 205/40/17-чистак бърсак 2брЦената е варираща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...