Jump to content
Еди Ведър

Запуши здраво като махнах въздушния филтър

Recommended Posts

...на 3000км един литър да долееш си е множко мисля,че си за смяна на сегменти един колега от Русе прави тази процедура и всичко се оправи ...да питам маслото ти пълна синтетика ли е или полу ,а за тва Селения голд проверява ли като се пуснеш от спирка Чайка надолу към училището Х.Ботев на ъгъла където се разделя пътя има магазин за масла там имаше доста видове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ieivanov

...на 3000км един литър да долееш си е множко мисля,че си за смяна на сегменти един колега от Русе прави тази процедура и всичко се оправи ...да питам маслото ти пълна синтетика ли е или полу ,а за тва Селения голд проверява ли като се пуснеш от спирка Чайка надолу към училището Х.Ботев на ъгъла където се разделя пътя има магазин за масла там имаше доста видове

полусинтетика Valvoline.Не съм проверявал в този магазин обаче ще го видя.Някява ориентировъчна цифра за смяна на сегментите може ли да ми кажеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само да попитам: пушека какъв цвят беше :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за двигател като твоя мисля,че 110 лева японски даде колегата Аутолорд ако види темата той ще ти каже със сигурност,а твоя ДелСол къв цвят е щото съм свтеткал с фаровете на два и може и ти да си бил единия много учудено ме зяпаха аз съм с зелено купе 5 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигатела ти е за основен ремонт нормално щом гори 1 л на 3000 сигурно 10 -40 масло ?смея да твърдя че тоя мотор не пипа маслото на 10000 км и то на 0w-40

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само да попитам: пушека какъв цвят беше :lol:

сиво синкав пушек,По скоро сив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sturshel

просто смени сегментите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само да попитам: пушека какъв цвят беше :lol:

сиво синкав пушек,По скоро сив
Направило ти е впечатление щото си давал газ на място... При каране ако я оставиш 3-4 сек да спира на двигател от високи обороти и после подадеш газ ще видиш същата картинга в огледалото.Сменяш сегменти и забравяш за селЯния - голд ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...