Jump to content
honda_huliganka

Да сменим "любимото" ЕКО

Recommended Posts

Отново иде ред да се повдигне въпроса за смяна на мястото на седмичната среща.Тези от вас , които бяха на срещата на ЕКО-то днес видяха за какво иде реч. Паркинга и става и не, все се наместваме някак, но... няма обслужване, няма кухня, няма отношение , а днес не работеше и салона. За да се проведе срещата останахме навън на студеното /не че беше кой знае колко студено де/ , но това отношение вече е нетърпимо.Спрях да ходя на месечни срещи, не за друго ами като отида незнам на кой точно автомобилен клуб съм попаднала.Седмичните малко по-малко започнаха да се пренасочват по квартали и вече съвсем се разпокъсахме.На мен ми е криво , за вас незнам.Ако погледнем реално на нещата обаче, няма да намерим място, което да е сравнително в центъра, да има достатъчно паркоместа и да ни събере всичките във вторник. Отделно че искаме и да има по нещо за хапване, че обикновено сме прегладнели след работа.За мен компромиса би бил някоя прилична квартална кръчмичка, в която по принцип няма много навалица и която най-вече би се зарадвала на оборота , който ще направим вторник вечер. Разбирам много добре, че който и квартал да е, ще е удобно за някой и неудобно за други, но знам също така , че и в Банкя да е срещата , тези които идват пак ще дойдат, а тея дет мрънкат и пред блока да им е -пак ще мрънкат.Призовавам ако има колеги , собственици на заведение от някакъв тип да не се спотайват.Също и всички останали колеги - ако се сещате за някое приятно заведенийце, без значение в кой квартал е , казвайте.Хайде приемете идеята сериозно. Сигурна съм, че ако си намерим подходящо местенце, ще стават много готини срещи и с нетърпение ще чакаме вторник.Благодаря за вниманието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобно място с повечко парко места е ЕКО-то на Шипченски проход до завод Електроника.Наоколо има и доста кръчми. Огледайте го може и да пасне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

Кръчмите в региона са супер, но мястото е по-голяма мизерия от сегашното ЕКО, а отношението е същото - има колеги, които също ще потвърдят :offtopic: По-скоро трябва да помислим за друго място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кръчмите в региона са супер, но мястото е по-голяма мизерия от сегашното ЕКО, а отношението е същото - има колеги, които също ще потвърдят :( По-скоро трябва да помислим за друго място

аз живея наблизо и не се сещам да има хубави кръчми наоколо :)и екото е гадно ... трябва ни нещо .. което да има каде да се спира и да има повече места за сядане вътре че зима иде /колкото и да не ми се иска/ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кръчмите в региона са супер, но мястото е по-голяма мизерия от сегашното ЕКО, а отношението е същото - има колеги, които също ще потвърдят :) По-скоро трябва да помислим за друго място

аз живея наблизо и не се сещам да има хубави кръчми наоколо :)и екото е гадно ... трябва ни нещо .. което да има каде да се спира и да има повече места за сядане вътре че зима иде /колкото и да не ми се иска/ :)
Като се замисля за място с голям паркинг и с нещо за хапване и се сещам за... Арена... НЕ МЕ БИЙТЕ, моля :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Арената си прав .... ама там само ние липсваме :)EKO-то колкото и да е мизерия и да не ни искат .... за съжаление си е най-подходящото място . Най-малкото защото има небрежна атмосфера . Който иска се седи , който иска си обикаля ... всички са на една маса /бар/ . И на мен ми е писнало , ама алтернативите или са без паркинг или без капацитет .Ама спокойно де ... другия път като стане голямата климбара и пак сме навън ... гледай как набързо ще се смени мястото :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам People`s на бул. Цар Борис III. Пада се до Хипермаркет била и Културен Център Красно Село. В района има още една - две неизпробвани кръчми. Хубавото е, че има къде да си паркираме колите без проблем. Още по - хубаво е, че е изпробвано от фенклуба на Фиат, но те се събират в Неделя. И така в този ред на мисли, ако се приеме, че ще ходим там и ни харесва на всички, може и да променим времето и деня от седмицата, в случай че във вторник в 20ч обикновено е фраш.Намира се тука, а в нета намерих само това за заведението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mandylion преди време ходех в Peoples и дори тогава нямаше места за паркиране, ако имаш предвид да се паркира около двореца, или пред блоковете да, но при Peoples е фраж :( + това там е централния офис на Лев Инс и нон-стоп има патрулки, колегите които обичат да дивеят ще им е сложно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобно място с повечко парко места е ЕКО-то на Шипченски проход до завод Електроника.Наоколо има и доста кръчми. Огледайте го може и да пасне

Да там е перфектно един глас за това място имате от мен :(:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://bgmaps.com/print.asp?sid=da6a1d33ac...7665713e4be4fb3 - квартално кръчме доста близо до Екото на бул България (мисля че Наздраве се зове) - има места за паркиране, цените са добри, кухнята и обслужването е прилично, места за сядане се намират винаги (с уточнението,че не знам колко човека се събират на седмичните срещи). Нещо не пречи след някоя седмична среща тарторите да минат и да го видят първо или пък ако е претъпкано на Еко някой път да се отиде там. Редактирано от ogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://bgmaps.com/print.asp?sid=da6a1d33ac...7665713e4be4fb3 - квартално кръчме доста близо до Екото на бул България (мисля че Наздраве се зове) - има места за паркиране, цените са добри, кухнята и обслужването е прилично, места за сядане се намират винаги (с уточнението,че не знам колко човека се събират на седмичните срещи). Нещо не пречи след някоя седмична среща тарторите да минат и да го видят първо или пък ако е претъпкано на Еко някой път да се отиде там.

Аз съм "ЗА" там. Мяркала съм я тази кръчмичка и щом казваш, че всичко и бива, значи е перфектно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям ръсти. Не ми се ходи на седмична среща на кръчма - ако е за пиенето и яденето мога и в нас да си го ям или да отида с приятели. във вторник се събираме за да се видим всички и да поприказваме кой с когото намери.А и като налазим 30 човека някоя малка кръчмичка ще стъжним живота на келнер и на готвач и ще ни намразят и те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо да ни намразят? за една средно голяма кръчма 30 човека са нищо. Отделно, че ако се установим някъде , те ще знаят кой конкретен ден от седмицата ще ги притесняваме. Затова и първоначално стана дума за квартално кръчме, където никой няма да се сърди ако някой пие само една кола, а като цяло оборота ще им е добре дошъл.Нека има още няколко предложения и ще пуснем анкета. Все пак повечето трябва да искат да се преместим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като сигур е трудно да се намери хем добро място за събиране на хората, хем пък отвън да има голем паркинг... може би е вариант също да се помисли за комбинация от двете поотделно... Тоест - голем паркинг, близо до който - на 2-3 мин. пеш - е мястото за събирането на хората (кръчме, бистро... каквото-ще-да-е-там...).

 

Например почти до всеки гоуем супер-мега-хипер-гига-маркет (Биллла, Кауфленд, Хит..) има гоуем паркинг... който надвечер (8+ часа вече е опразнен). Та ако се измисли прилично място за събиране, близо до такъв паркинг - би било добра алтернатива на 100-те процента, дет обикновено трудно се намират...

 

Disclaimer: Аз не съм редовен посетител на срещите и не мога да дам мнение дали съм "за" или "против" да се измести мястото. Просто споделям мисли за това ако ше се мести, какво може също да се търси. Мойте два цента, както викат хамериканците...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да го ева, май иде време за RACERS CAFE, кафе с капацитет 50-70 човека и поне 100 коли :(. Давайте да си правим едно и да прайме оборот от седмичните на секи клуб. Като разпределим всеки ден от седмицата готово. Другото решение е на колегата отгоре, прай се/намира се кафе в непосредствена близост до паркинга на голям хиперкаркет Били, Кауфланди, тинтири минтири.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Big Blond, тия срещички са повече да се видим и да се разговорим. Ощ повече че повечето сме свободни електрони и кръжим наоколо, тук две пприказки с тоя, там с другия. Една кръчма с маси и пр. много ще затрудни общуването. Ще има де се вика през масата до другия краи. Ще има стани да изляза да ида еди при кои си, после стани да вляза. А и най вече като ще се седи ще се групират пак по компаниики, а не както е сега свободно и за нови и непознати хора. Още повече това че тея дето искат да доидат за първи път схе им е супер сконфузно сички насядали и си лафят и те там някви изтърсаци се едно. На мен по ми харесва сегашния по свободен и разчупен вариант.За другото предложение за отделен паркинг отделно заведение, пак не става щото секи иска да е близо до колата си , да могат да се огледат, покажат и пр. Иначе се обезмисля да е Хонда срещата, може да е само среща: "Дайте да се съберем в някоя кръчма в Сф, пък кой как дойде."Друг вариант е начина по които се провеждат срещите в Бургас. Събираме се на голям паркинг (в случея Метро), виждаме се, лафим си, показват се кои или кой квото има за показване и по някое време се зима реение и се тръгва в колона към капанте в морската градина, там вече секи спира къде намери и се събираме в заведението което е предвидено за да се почерпим.Идеята на Анимала ми харесва, но е трудна за осъществяване. Площите в Сф не ги раздават ей така, а всички знаем колко са къпи. Отделно за кафето и т.н., но определено мисля че по големия проблем ще е терена.П.С. Аз съм без кола и където и да е все ми е тегаво, така че каквото си решите :(

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://bgmaps.com/print.asp?sid=da6a1d33ac...7665713e4be4fb3 - квартално кръчме доста близо до Екото на бул България (мисля че Наздраве се зове) - има места за паркиране, цените са добри, кухнята и обслужването е прилично, места за сядане се намират винаги (с уточнението,че не знам колко човека се събират на седмичните срещи). Нещо не пречи след някоя седмична среща тарторите да минат и да го видят първо или пък ако е претъпкано на Еко някой път да се отиде там.

Аз съм "ЗА" там. Мяркала съм я тази кръчмичка и щом казваш, че всичко и бива, значи е перфектно!
Ние с Antony го проверихме това място още миналата зима и как да ви кажа... не става.А и ние не се събираме на кръчма, а на по кафе дет се вика. Няма кой да ни търпи да му заемаме маси на по сокче или бира, без кой знае каква консумация. А и собственика искаше да се потвърждават местата предварително.Трябва ни друг туп заведение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoroHondata

КолегиМисля, че паркинга до Еко-то на бул. Шипченски проход, е доста добра идея. Паркинга се намира точно до община Слатина, преди Екото като отиваш към Румънското посолство. След 18.00 паркинга се опразва, и няма много коли- там може да се съберат дори и 30-40 коли предполагам.Срещу самия завод Електроника има 2 кръчми- мога да проверя какво е раб. им време, и ще пиша пак.Помислете и огледайте мястотоПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

КолегиМисля, че паркинга до Еко-то на бул. Шипченски проход, е доста добра идея. Паркинга се намира точно до община Слатина, преди Екото като отиваш към Румънското посолство. След 18.00 паркинга се опразва, и няма много коли- там може да се съберат дори и 30-40 коли предполагам.Срещу самия завод Електроника има 2 кръчми- мога да проверя какво е раб. им време, и ще пиша пак.Помислете и огледайте мястотоПоздрави

Да сега от там ида и го огледах добре за мен това е супер вариант :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, стига сте пускали линкове от bgmaps, които стават невалидни след като им изтече сесията (много кратко време)! Използвайте emaps.bg или maps.google.com, моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ли така ми звучи или стана "да сменим тва ЕКО с друго ЕКО" :lol: Не че съм скептичен , нямам нищо против смяната .... просто нещо предложенията засега не ми се струват по-добри.Пък и не ми идват някви добри идеи дето да стават за толкова хора .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега говорих с един познат, той вика за паркинг на Македония с/у Министерство на земеделието след 19.00 безплатен паркинг като слънце, ма незнам в района /освен СИН СИТИ/ некви по жик так заведения дали има ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

подкрепям Big Blonde Wolf - последните етажи с кафетата и junk food на двата мола стават за през зимата, стига да не е много пренаселено по това време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не съм идвал на срещи още ,но мисля ,че се сещам за едно място ОМВ на бул.България да Била.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото говорите все едно правим кой знае какъв оборот на "заведението", а това не е така (Наско, тук идеята с рацерс кафето пропада). Хората ходят на тази среща, за да се видят и да поприказват, не да ядат и пият. Екото се е наложило, защото всеки си мърда където иска и приказва, с който иска, колите са на 10м - може да се ровичкат, обикновено някой заема една голяма маса и има къде да седнат поне повечето хора. Паркинг винаги се намира, дори да не е точно там където се блъскате всички. За не знам кой път се мъчите да измислите ново място :D, аз лично по-добри предложения нямам. ОМВ на бул. България до била не е подходящо въобще - има 4 малки масички - идеята беше да има място да се седи вътре за през зимата.

Редактирано от Jimmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗВОД ОТ ЦЕЛИЯ РАЗГОВОР:трябва срещата да бъде в някой краен квартал...ако искате да сменим екото, това е положението.Давам само за пример:Овча купел, под кръчмата чорбаджи марко има път като слънце, може да се паркират сто леки автомобила.Ако се замислите за краен квартал ще видите че е далеч по-лесно.В центъра е тегава работа да се измисли...Чорбаджи Марко не е нещо кой знае какво, но има каде да седнеш и има супер големи маси.Пак казвам, само подсказвам за пример.Не ся да ме плюете за овча купел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Миналата година пак се обсъждаше тази тема...май трябваше направо да я вдигнем старата и да продължим нея, тамън да препрочетем какво сме отхвърлили като идеи..Аз лично в кръчма не искам да сядам, за мен кръчма предполага като определение една голяма група хора, разделена на малки групички,седнали на една маса... ми аз лично ще се побъркам ако не мога да щъкам и да си говоря с всички, а трябва да седя на едно място. С риск да всея разногласия... и месечните срещи се провеждат на открито, но доколкото помня дори на декемврийската и януарската седяхме за около час на Булгарплод..Помня, и че предлагахме Пийпълс-а като вариант за заведение, но това беше преди година. Тогава беше нещо като барче, а сега са го развалили - някъф ресторант или нещо от сорта е.. Иначе паркоместа, особено по вечерно време - има. В крайна сметка не знам какво да предложа, само знам, че се въртим в омагьосан кръг и пак няма да стигнем до решение, съжалявам, че съм толкова черногледа, но това си е моето лично мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest veronika_HONDA

Аз също подкрепям идеята и мисля, че мястото с кръчмата е доста подходящо. А и щом в ЕКО-то не сме желани...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа Лукоил-а след караулката "Църна Маца" (посока Пловдив) разполага със заведение и голям паркинг,а 2км по-нагоре има нещо като детелина на която може да се обръща обратно към София!А и точно до нея мисля че правят най-големият тунинг център в БГ :rolleyes: Мястото е близко за мен,но не го предлагам заради това,просто се сетих и си мисля че поне едно око може да хвърлим а и без да пробваме няма да разберем!Доста ще е далеч за повечето колеги но пък ако преместим с 30 мин напред срещата няма да има проблеми със стигането до Цариградско шосе от което в лява лента :cool: сте на 5 мин от караулката!Околомръсното също води до там..стига да работи де!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате може да ги направим седмичните в Пловдив или в Калотина както е тръгнало. А щом е след карауката трябват винетки. Не че нещо се заяждам, но точно там за точно такова излизане от София за да обърна ме спряха на влизане и ми даснаха едно актче за стотина лева. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе направо при колегите в стара загора ше си правим седмичните ..

Не че нещо се заяждам

... аз се .... :( не ми обръщайте внимание, сецам се щото нямам кола ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И междувременно ще направим едно моренце :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха е само предложих :hondarulez: Вие решете..!Относно колегата с акта,го моля да поясни за кое точно място става дума че аз не разбрах!От десетина години имам вила малко след Нови Хан и патувам често,правя десен веднага след отбивката за Лозен и точно под табелите Пловдив и т.н влизам под моста и дясно е за Нови Хан а ляво(тоест обратен) се качваш пак на магистралката в посока София,а там дори няма кои да те напсува! Сори за оф-а!

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха е само предложих :angry: Вие решете..!Относно колегата с акта,го моля да поясни за кое точно място става дума че аз не разбрах!От десетина години имам вила малко след Нови Хан и патувам често,правя десен веднага след отбивката за Лозен и точно под табелите Пловдив и т.н влизам под моста и дясно е за Нови Хан а ляво(тоест обратен) се качваш пак на магистралката в посока София,а там дори няма кои да те напсува! Сори за оф-а!

Колега не етака защото полицаите като застанат на Верила и се вижда перфектно мястото кадето правиш обратния завой бая хора изгоряха та включително и брат ми :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че пак трябва да е на бензиностанция, защото досега нямаше недоволни от ЕКО-то.И си мисля че трябва да е някоя много "куче(а) марка" , кадето зарежда по 1 кола дневно, но да е с кафе и няколко маси вътре и веднага давам пример за две такива, като ще помоля всеки който се сети за подобна да драсне!1. Литекс мисля че се казваше но не знам дали имаше кафе, пада се срещу гара подуяне2. Опет - на детелината на 4-ти километър (мисля че във всички ОПЕТ-и има кафета, някои сеща ли се за друга)и сега се сетих за едно ОМВ срещу централни гробища, на военна рампа много дълго локално има на самото ОМВ....Предлагам да съберем 10 гласа за дадена бензиностанция и да бегаме там вторника!!залагайте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питате наща ОМВ на околовръсното е идеална. Супер широка и вечер има предостатъно място да се спре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ОМВ-тата по-големите маси са отвън . Иначе стават .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Мен ако питате наща ОМВ на околовръсното е идеална. Супер широка и вечер има предостатъно място да се спре.

Колега за ОМВ-то кадето се дърпат ли говориш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev
:lol: Колега west bam,аз лично не съм засичал там куки освен чак на Петрола след Нови Хан,и така да е винаги може да се мръдне малко по-навътре и да си напраиш обратния :D Може и да съм имал късмет :D Не наистина някои ако минава на въпросният Лукоил нека спре за 10 мин да огледа и да си каже мнението..аз като цяло нямам претенции

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...