Jump to content
Guest ZaRRicK

Honda Accord Aerodeck

Recommended Posts

Guest ZaRRicK

По принцип рядко пускам теми в този раздел, но онзи ден видях едно еи такова животно: http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Honda_A...bridge_1988.jpg не че не съм виждал и преди ама сега ми стана интересно, а и гледам че по чуждите сайтове са доста евтини. Някой може ли да сподели информация някаква, както лични впечетления така и просто характеристики. Просто ми стана интересна тая кола: Комби е две врати.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesso_varna

Колега, вчера видях едно такова животно във Варна и нямаше да позная, че е акорд, ако не пишеше с големи букви на задната врата. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

според мен това е Акорд-хеч :worthy::drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе хора, никои ли не знае нищо за тоя Акорд, никой ли не кара такава?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз самия имам такава Honda Accord Aerodeck EX2.0i и е много яка ако нещо ви интересува питайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка е колицата. В две такива съм се возил-едната автоматик. Май беше 2.0 150 кончета и доста бягаше. Ето я и отпред мн радват тия фарчета! Публикувано изображение

Редактирано от Nasko 1.4is

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Стара Загора има два такива!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, интересни времена бяха времената на третите генерации и как с искрена наивност още плахият японец експериментираше без да влага много ресурси създавайки първите "кросоувъри" - отпред (до Б колоната) - Прелюд , назад модифициран Сивик - готина идея, но "тяста" пазарна ниша. Може пък някой ден сегашните деца (поколението на "трансформърите" :cool: ) да създаде отново някой Франкенщайн - дано да е поне толкова добър колкото Този си "праотец"

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такава колеги-уникална е :) Дори съм я пуснал за продажба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарик, за първи път е видях в бургас, до бургас компютърс или кобра,все тая и гледам, гледам и викам тва е няква японка или митсубиси,мазда нещо и един приятел вика Хонда :bg: и на мен ми заприлича,ама не бях виждал и с тия вдигащи фарове...После видях тука в стрелбище и я снимах даже и много и се радвах - акорд с 2 врати и прилича малко на 4г сивик, а с дигащи фарове,супер просто...Ама с кви двигатели е незнам..В стрелбище има и една Хонда Вигор и видях една с 3 врати с вдигащи фарове и май има нещо общо между тоз акорд и вигор,ама ся ще се разровя да проверя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих....колата е уникална-150 коня,2-валка,вентилирана,с компютър....от 0 до 100 с 3-ма души.....паднах под 9 сек и то при положение че до 3-та и свирят гумите-няма тръгване :) Единствено няма клима....само външният вид не съм го докарал,ама като се постопли и ако никой не я купи,мисля да си поиграя и с това.В същност,може да я видите на бул."Джеймс Баучър"81...до БулИнс в Лозенец.p_getchev@dir.bg

Редактирано от p_getchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...