Jump to content
Guest Founder

Нов подфорум "ПРОЕКТИ"

За нов подфорум "ПРОЕКТИ"  

189 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Да ме извинят всички но мисля, че няма да стане с новия раздел.Аз съм за с две ръце разбира се.И този раздел ще е колеги точно за това - тези които не знаят да се научат от хора които вече са минали от там!Така е устроен светът по-принцип!Вие като отидете на училище ви дават всичко на готово а не откривате математиката сами :worthy:И работата не е до там кой знае повече!Тук ще влизат проекти на хора които знаят как и имат възможност.Сигурен съм, че повечето хора тук мечтаят за турбо хонди но не могат да си го позволят.....еми какво да се прави такъв е живота!Няма нужда да завиждаме на хора които могат да си го позволят и да ги плюем типично по български, а напротив: да ги похвалим за труда и да се вземем в ръце за да постигнем същото и ние :drool:Тези теми се пишат, не за да се похвалим кой-какво е направил, а за това да помогнем на други също да го няправят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Някво развитие ще има ли ?Този въпрос е към администраторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо ЗА идеята! Много ми допада и бих помогнал с каквото мога, за да стане реалност.....а за тези, които са постоянно в противоречия, ми ок, нека на тази тема "Проекти" или както ще се казва, просто да се направи нещо като подразделения за степента на тунинг, примерно: 1-ви стейдж: филтри и т.н. ; 2-ри хедъри, валове и т.н. и 3-ти за турбо, чарджъри, суапове и въобще без ограничения (разбира се подредбата е примерна, сега да не се заяде и някой пък за това, но нека в темата да си има категории и кеф ти новаторски проекти, кеф ти за напреднали :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

Гласувах ЗА, но не знам защо се скарахте като и аз съм на мнението на терориста... Няма да бъде направено това дори и 100% да гласуват ЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ъпнем и да видим кво се случва с предложението?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм против .........има търсачка и хиляди начини да намериш инфо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм против .........има търсачка и хиляди начини да намериш инфо

Първо прочети цялата тема.Ти си нямаш ни най-малка представа за какво говорим, а веднага надигна пишката.Не съм казал, че не трябва да има и хора против, но виж за кво става дума все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

умолявам модераторите да искажат мнение да знаем дали да продължим да коментираме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

И аз съм твърдо За, защото наистина в темата тунинг има доста неща и става разбъркано

Или трябва все да търсим темите в "Тунинг" измежду "как да си залепя емблемата" или " кой светещи вентили да си сложа" ....
и нека тя да си бъде за неща stage 1 примерно и разни други подобни. А тази новата да е за хора, където тръгват да правят вече сериозния тунинг и да си пишат в тяхната си темичка, хора да се включват да им дават съвети и така едиси кой crx - турбо и незнам си кво, 2- тия пак нещо и всеки, на когото му е интересно ще следи как върви проекта и като дойде негово време ще гледа от хората минали по този път вече...нали за това е цялата работа...и ще е по-лесно да се търси с повечко теми по - прегледни, отколкото по - малко и наблъскани с всякви манджи. :(
Редактирано от Brutalism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........................

Колега пишка не надигам.......но имам чувството че малко нослето си надигаш ти.Не ми трябва да чета 4 страници за за да дам мнение по въпрос от 1стр нали.Ако не съм се ориентирал правилна виновен е автора на анкетата :hondarulez: Стига копирал тунинг форума......като толкова ти харесва поствай си там и готово.Май всяко мнение различно от твойто води до хапливи забелижки. Ако предложението ти беше креативно щях да те подкрепя. Поздрави и успех с анкетата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........................

Колега пишка не надигам.......но имам чувството че малко нослето си надигаш ти.Не ми трябва да чета 4 страници за за да дам мнение по въпрос от 1стр нали.Ако не съм се ориентирал правилна виновен е автора на анкетата :hondarulez: Стига копирал тунинг форума......като толкова ти харесва поствай си там и готово.Май всяко мнение различно от твойто води до хапливи забелижки. Ако предложението ти беше креативно щях да те подкрепя. Поздрави и успех с анкетата
Прав си - доста често отговарям хапливо , но не и на хора, който са се постарали да прегледат всичко изписано по дадена тема и чак тогава да коментират. Аз в тунинга съм си постнал тема :angry:Ако нещо не съм дообяснил както трябва - ок. Но поне се аргументирай за да ти отговоря и аз адекватно :angry:Колега, искрено се надявам да видя скоро по кретивно предложение за каквото и да било:angry:Според мен /моите виждания/ това предложение е едно от най-креативните пускани в последната година . Тва съвсем сериозно. А така като гледам и не само според мен :angry:От всичко изписано до тук разбирам само ,че пак не си прочел цялата тема :angry: Целта е единствено и само помощ за хората , който искат да минат по вече откритa пътека ... просто за тях тя ще е по отъпката и не чак толкова трънлива :angry: Поздрави! Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е мъжка приказка която печели уважение. Респект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на прима виста си е екстра, естествено - ЗА... друго ме притеснява.как съфорумец/колега, ще отвори тема. ще нахвърли идеята си в пост-два...ще добави няколко кадро и след него боза.... а, у, евала, браво, много добре и подобните 38 поста!след тези 38 поста - колегата отново/пак ще добави някаква инфо по проекта, пак 38 а, у, бла-бла поста...в крайна сметка, ефекта на "пеперудата" се губи. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами много лесно като се изчисти това браво супер и т.н :) и ще остава само сърцевината както и дискусията по проекта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами много лесно като се изчисти това браво супер и т.н :) и ще остава само сърцевината както и дискусията по проекта ;)

ок, навих се. идеята е да има възможност да триеш сам, което от своя страна усложнява - до степен изпълнението... а от друга страна, едва ли на някой ще му се занимава да чисти въпросните "бозички".и все пак... съм твърдо - ЗА /трябва да има развитие - това е стъпка напред/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо ДА по този случай. Само предлагам ако може да има раздели за всеки модел за да е по систематизирана информацията. В смисъл да има раздел за сивик да кажем 4-та 5-та 6-та и така нататък генерации, ЦРХ, Прелюд и така нататък да не изброявам всичките модели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно "ЗА" и от мен. По начало знам, че едва ли скоро ще захвана какъвто и да било проект, къде по финансови, къде по други причини. ОБАЧЕ най-голямото удоволствие, което ми доставя форума е да седна и да прочета целия проект на някой колега. За съжаление обаче аз се регистрирах преди година някъде и съм изпуснал доста от развитите до тук тунинг начинания. Вярно е търсил съм проектите на дадени хора, но къде от тъпотия, къде защото ги няма не съм ги откривал. А на мен ми е интересно. Има много коли от форума, за които искам да науча, какво е правено по тях, какво се прави в момента, колко вървят, какви коне са и още много, много инфо. Една такава е кола е рекса на "Фаундър". Изчетох темата му за оптичния тунинг, но така и не разбрах какво се случи след това, а тук под аватара му пише някви гейтове си късат .... :drunk:. Ами интересно ми е, искам да видя какво е направил човека. Затова твърдо подкрепям предложението му. А по въпроса за завистта към "тунингарите" във форума и изказвания от рода "Аз ако имах толко' пари , 'найш ква бигачка щях да карам". Ми да ама не..., сигурен съм че ако имахме парите за такива проекти 99% от нас нямаше да ги дадат за тунинг, а за сток тайп-Р или С2000. Поне аз така щях да направя, затова на никой не завиждам, напротив много им се радвам, но повече бих се радвал ако новия раздел стане реалност. Затова пак казвам "ЗА" и много поздрави и успехи на всички :offtopic: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи страхотно, "ЗА" съм с двете ръце...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така... ето моето пряко предложение във връзка с темата:След като се създаде форума, всеки да може да създаде своя собствена тема, естествено, но или само той да може да пише в нея, или веднага щом някой му се намеси в темата да бъде санкциониран. Целта е да има всеки човек тема, където да пише постижението си без да отговаря в нея на въпроси как стана това и онова, защо и т.н. Също така ще е добре по този начин, защото няма да си отваряш тема за всяко ново нещо по колата, или ако го направиш съзнателно - санкция, например забрана за писане и разглеждане на този форум 1 месец. За жалост не съм запознат с администраторските и модераторските функции на този форум и не мога да дам пряко предложение как да се настроят нещата, и дали е възможно примерно да можеш само в този форум да редактираш мненията си или само в този форум да не могат другите да пишат в темата ти. Надявам се, че ме разбрахте за какво говоря, мисля, че така ще стане най-добре, тъй като ще е прегледно и подредено, няма всеки да ти пише в темата как не те удобрява, ами ще ти го каже на лично, щото в противен случай ще те сецнат по гъзо :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ето го и критерия кой ще има право да пуска тема в този раздел : Ако не си качил примерно 50 коня нямаш право....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

ами ето го и критерия кой ще има право да пуска тема в този раздел : Ако не си качил примерно 50 коня нямаш право....

:P Интересно е колко човека са си качвали колите на дино , че да докажат наличието на 50 нови индивида под капаците си.Всеки ще може да пуска теми/постове там, стига да се придържа към простите правила на дадения подфорум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за... остава само най-трудното, изчитайки цялата тема мисля, че ако се направи този подфорум ще е и по-полезно и по-удобно, но зора ще е да се потдържа някакъв ред там... все пак пожелавам успех да стане като хората, това си е развитие и минаваме няколко крачки пред други форуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо да не бъдеш модератор, в собствената си тема/под зоркото око на глобален модератор./? ...не е трудно за изпълнение....с желание, всичко е възможно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата може да бъде заключена.И остава да чакаме само изпълнението :)Благодаря на всички за гласуването и изложените мнения , препоръки и прочие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sCoff

Според мен въпросният подфорум ще дублира другите два подфорума технически въпроси и тунинг и спорт. За флуда, всичко е въпрос на самоконтрол и въздържание от излишни и безмислени коментари. Ако се създаде въпросният подфорум какъв ще е смисълът от другите два? Дори се стига до обединяване на двата подфорума в една обща боза. Ако някой реши да си направи сам ремонта на ходовата част или да слага някакви подобрения по колата със снимков материал къде да го качи? Лично според мен е излишен. По добре да се напраят някакви промени по вече съществуващите.

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...