Jump to content
HONDA

ХОНДА СИВИК Angel

Recommended Posts

Един приятел продава расовата си хонда :wub: сивик хеч от 1993г. Колата е мн яка и си заслужават парите иска и 4,000лв колата има спортно окачване (аз небях се качвал на такова нещо до сега) право гърне от колекторите до края,предните дискове са нарязани, К&Н филтър,СД Pioneer с 8 колони + Бас и усилвател,Angel eyes на фарчетата :wub: мн е красива,ел пакет,джанти 16-ки,има си каско,просто колата си заслужава отвсякаде,просто му се налага да я продаде ина4е неиска :) знаете как е...няма начин :) та телефона на мом4ето е 0884355043 за повечко инфо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубу .. ма по тела .. нема кък да скиаме снимките ве ... сложете поне некфо фотце ... да я видим тъз убавица .. па тогаа ше зънкаме на младежа ! :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

чакаме ги всеки момент колега ;) дал съм ги да ги качат...

Редактирано от HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на Ясен за закаснението на снимките.............на Весито от по-горния пост също :( ............надявам се търпението ви да е възнаградено напълно:Ае глядайте ся:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

П.С.Благодаря на tols че ми помогна да се оправя със снимките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Един отфопик от мен ... ама ква е тая гавра ?!? :(1.5, 90 коня ... па на снимките DOHC VTEC ?!? :)Мисълта ми е, че ако това е вти за 4 бона, направо съм заинтересован, ама нещо нещо...май някой е решил да си направи майтап. :)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policaja

ебати майтапа,тва е 160 коне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:( дано вината не е в мен .............сигурна съм че това ми бяха изпратените снимки............чакам момчето HONDA да каже със сигурност!Вината е моя аз съм подвела всички............за което моля да бъда извинена...........kalmara ще качи правилната снимка..............Ясене успех с продажбата и извинявай! Редактирано от dida81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това малко сладко возило все още ли си няма собственик да дойда да се повозя с него.......????Цената само да попитам в лева или в евро е ???(4000)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D колеги снимката нямам идея от каде се е бутнала просто мн сорри !!!!! не е голямата !!! малкия двигател е ! но др снимки са същите колата е тази !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...