Jump to content
tols

Дряновски Манастир

Recommended Posts

Много добра идея за среща ,но най вероятно няма да мога да присъствам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме колеги,ще бъде яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте мен и ITALIANO да се запознаем най накрая

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе, заформя се яко парти. Май ще трябва да си търся шофьор за навръщане, че то в такава компания ще е грехота да не ударим по едно за отскок :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на купонаааа........ :) :):D

 

Здравейте колеги от Габрово и Велико Търново :)

По идея на чичко "doctor" :D  решихме да се съберем, като за последно за тази година и да я изпратим подобаващо :)

Планът е следия................. :D

 

На 21.12.2008г. (неделя) 15:00 ч. на паркинга на Дряновски Манастир

 

Поканата важи за всички фенове от цяла България... добре сте ни дошли на гости :)

Ето една снимчица от последната среща на Дряновси манастир Велико Търново-Габрово Форевааа...! :)

 

Публикувано изображение

 

Очаквам мнения ............ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ще се радвам ако мога да дойда и аз!Очертава се добра сбирка,може би по-добра и от последната която стана пчти перфектна ако небеше скапания дъжд който заваля!Ще се постарая и аз да дойда но е малко вероятно :dry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина може да се получи много добра срещичка и максимално много ще се накефя ако мога тоя път да дойда пък барем да ви видя всички в пълен колектив:D:lol::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм свободен ще дойда да се запознаем че все не мога да дойда на тези срещи и дано да няма много сняг че съм като снегорин :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей къде се скрихте всички? Да не сте забравили за срещата. Айде, че ще си разменяме подаръци за коледа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен едноТ4 охлювче ако може, че да карам ТОРБАЛАН догодина, тази година много слушах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами прати писмо до Дядо Коледа и вътре в плика 100-тина лева и може да получиш. А адреса на който ще пратиш писмото ще ти го прятя на л.с. И така като всеки прати по 100лв на този адрес не се чудете що след нова година ще карам нова Хонда :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 21.12.2008г. (неделя) 15:00 ч. на паркинга на Дряновски Манастир

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утрооооо.......  :cool: отваряте очички и посрешнете този хубав, мрачен и дъждовен ден с усмивка  :cool: Идеално време за разхлаждаща збирчица  :cool: Хи хи хи!  :) 14:00ч. на паркинга на "Телферите"  :cool: 14:30ч. потегляме за Манастирчето  :cool: До после колеги  :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн добра срещичка се получи само мога да кажа че прелюда не става за оф роуд ;) чакаме снимчици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ;)  Днес се получи страОоОоО..тна срещичка ;)

С колям кеф изпратихме старата година и за на пред си пожелаваме все такива срещи да има и през новата :P

Спциялни благодарности и на двете дружини... Габровска и Търновска :)

В лошо и добро... все така да сме :)  хи хи хи! :D

Ето една снимчица да си припомним.....

 

Публикувано изображение

 

Разбира се няма да пропуснем и да споменем за голямото желание на всички за луда нощна и снежна натпревара :D

 

Публикувано изображение

 

Стига съм товарил темата със снимики на първа :P

Всички останали снимки от днес на Дряновски Манастир Цъкни Тук

 

Весели празници :D   :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещичката беше много добравече знам че прелюда трябва да стои на асфалта в калта не го бива много много ;) п.с. както винаги профисионални снимки

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е казало мечето Ръкспин ''Колкото повече, толкова повече '' ;) Браво ,Аз толкова Хонда несъм виждал на едно място и един въпрос -снега къде ви настигна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. както винаги профисионални снимки

Благодаря ;):D

един въпрос -снега къде ви настигна?

Запътихме се към с.Междене да правим, снежо среднощно препускане на тамошната самолетна писта ;) но............. дърво :)  портала за пистата беше заклучен, а ние Хонда феновете сме разумни хора и не искахме да правим глупости да разбиваме портата, за това решихме да преминем през едно калничко (пътче),ама пак дървце :)   останахме си само с желанието :D Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше добра с не толкова добър край, ама все времето ни прецаква ;) Следващия път дано поне сняг да има ;)п.п. Издирвания пак го издирвах ама не се нави да го засрамя :):D:) Като се оправи времето и като оправим бегачките ще се пробваме :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше ли нужда от нова тема ??? п.п. Айде някой мод да я премести в старата ! Че почнахме и ние с по 1000 теми ;)

Сега като я сляха само ние ще си ги гледаме....  а както си беше оделна имаше в темата по 5-6 потребители които не са от нашия регион..... така никои не знае, че има снимки от днес ..... идеята ми беше тази красота да се види от повече хота във форума... както и да е ..... нямам думи.... Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо пак на уби със снимки...........брао бе хулиган такъв,само така да на радваш!Ми коет си е хубу ,хубу е........две мнения няма!   ;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да кажа, че срещата се получи много добре. Малко ме е яд, че не можахме да стъпим на пистата, че трябваше да нашляпам двама трима от Габровската група, но нищо - следващия път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че трябваше да нашляпам двама трима от Габровската група, но нищо - следващия път :)

И кои ще са те ;) нямаме никой с D13B2 за да сте равностойни ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако карам на задна може и да ме бие някоя Д13-ка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия път ще се пуснеш с мен да ме нашляпаш :) Да видим дали митовете от майсторите са верни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия път ще се пуснеш с мен да ме нашляпаш :) Да видим дали митовете от майсторите са верни :)

И на мен ще ми е интересно да го проверя този мит дали е верен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...