Jump to content
tols

Дряновски Манастир

Recommended Posts

Здравейте колеги !!! Тъй,като ни затвориха Междене и вече нияма,каде да се виждаме,сметнах,че Дряновския Манастир е най подходящото място ;) Пада се горе,доло на средата междо Търново и Габрово и няма да има ощетени или прецакани :lol: Има хубав и голям паркинг.... има и къде да се седне за по едно... ;)  кафе :P:D одавна,само си чешим езиците по Габровската и Търновската тема..... и си правим намеци кои на кого, кога щял да гостува ;)  Ето един компромисен вариянт ;) Много ще се радвам,ако идеята ви хареса :) НЕКА СЕ СЪБЕРЕМ НА 05.10.08 НЕДЕЛЯ 15:00Ч. :) НА ПАРКИНГА НА ДРЯНОВСКИЯ МАНАСТИР :) ТЪРНОВО И ГАБРОВО...... ФОРЕВ :) п.с:Ако се получи добре може да стане традиция ;) Това е от мен колеги... очаквам мнения ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята не е лоша, макар че щеше да е по добре вие да дойдете :o:) Ако намерим и къде да се "дърпаме" там няма да е никак лошо , даже ще е супер. :D п.п. Абе къде по точно се намира Дряновския Манастир :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за ,шефа е обещал премия така ,че ще има леф за една разходка.Пък и вия сте рейсъри да обадите някоя история :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе хора кво чакате.............?Идеята е суперска...........съжалявам че аз не мога да дойда...........Поздрави на всички и да се наснимате ей

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Абе къде по точно се намира Дряновския Манастир :o

Преди Дряново :) Идеята е добра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest daddy

Много добра идея брат ми :o и аз ще се вклуча ..... :) Ще се пребера по Търново хем да се видим с теб,хем да запалим по една свещ в Манастира :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за избора колеги!Бил съм там и ви завиждам малко! :) Мястото е много красиво:oПожелавам ви успех,и умната :D:lol::D:D:beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм аиде всички на Дряновския манастир.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

А гонки къде ще правим !!! много е къса правата нагоре от манастира :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А гонки къде ще правим :rolleyes: много е къса правата нагоре от манастира :drunk:

Абе да се съберем пък, ще го мислим :tooth: Радвам се,че идеята за сега ви допада !!! Да не ставам банален..... но ще нося лепенки Хонда-фен клуб :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой ще черпи като сме по средата :)

Търновци , как кой ? Да си виждал габровци да черпят ??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сметката да се стигне....... :)  аз почвам да се замислям,дали airbrush няма Габровска жилка  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то като стане въпрос за плащане всички стават Габровци :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Ей дано ми стане количката готова до тогава, че от четири месеца не съм ходил на нито една среща. Айде дано се организираме и да направим една сносна сбирка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тОлс ти знаеш че съм ЗА ... тъй че остава само се съберем и да ви дърпам с непослушния рекс :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей дано ми стане количката готова до тогава, че от четири месеца не съм ходил на нито една среща. Айде дано се организираме и да направим една сносна сбирка ;)

Ехеееееееееееееее! Most_Wanted добре си ни дошъл ;) Какво ни донеси от Америка? ;) Драго ми е,че си се завърнал  ;)  п.с:MaMyTa ..... не се пъни толкова  ;) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей дано ми стане количката готова до тогава, че от четири месеца не съм ходил на нито една среща. Айде дано се организираме и да направим една сносна сбирка ;)

Ехеееееееееееееее! Most_Wanted добре си ни дошъл ;) Какво ни донеси от Америка? ;) Драго ми е,че си се завърнал ;)
Донесъл съм ви нищо, ама от сърце ;) п.п. Цецо аз тея дни мога да дойда те видя, че ми е домъчняло за тебе пък и да почерпиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сметката да се стигне....... :(  аз почвам да се замислям,дали airbrush няма Габровска жилка  :o

Аз,за малко бях студент там ама много ме развалиха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много успехии и приятнии дърпанияя колегии :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с вас колеги ;) ще бъде яко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетаа, аз за жалост няма да мога да дойда, защото ми е много пътя до там, ноо успех ;) дано се съберете повече фенове. Мястото е наистина яко за среща ;) ако успея ще присъствам на някоя от следващите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз мисля да намина да разведря обстановката приятелчета :D Ще направимм по един тигел :)

Редактирано от varnata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като единствен от Дряново ще ви развеждам, но не черпя не. За дърпане едва ли ще има потходящо място защото наще полицаи идват бързо и са много лоши. Но имам нещо предвид ще говорим като се видим. А всяка събота и неделя манстира е пълен с туристи и паргинга е пълен както и кръчмите там, но ако няма толкова места можем да утидем в Дряново в Парк хотела. Първо можем да се чакаме на безиностанция Шел и да утидем заедно на манастира или направо там както кажете. Пишете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим за предложението pepi ..... :)  Да имам го в предвид това,че най вероятно ще има хора на манастира,но все пак се надявам ,че ще се вместим някаде в обстановката :D  Ако ли не.... там на място ще го решаваме ;)п.с: Относно това да те чакаме на ШЕЛ.... по добре на манастира,понеже не се знае дали ще се организираме на време и да не е да чакаш.... за това по добре на Манастирчето ;)До скоро мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Благодаря Iceman за снимките и за добрите отзиви от това как си прекарал на Дряновскиа Манастир :drool:

Това е добра реклама преди збирчицата ни там и се надяавам повече хота да се зарибят да ни посетят..... сигорен съм , че няма да съжеляват :drool:

Поканата не въжи само за фенове на Търново и Габрово , нека всеки които иска да си изкара един хубав почивен,неделен ден сред природата.... и сред свой, приятели на марката Хонда да заповядат ........

 

 

05.10.2008 НЕДЕЛЯ 15:00 Ч. НА ПАРГИНГА НА ДРЯНОВСКИЯ МАНАСТИР :wacko:

 

 

П.С: Относно снимките... това е моя грижа :worthy: старая се да показвам какво се случва и как изглездат нашите събирания..... това си е традиция :drool:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да идва неделя,че нямам търпение да се видим :( дано времето не ни издъни :)

Редактирано от BoyLife

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Айде колеги...... неделя наблежи :D  напудряйте Хондавелките :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам tols да носи пици от ЛаСкала, а от нас доброто настроение. :D:lol: Все пак мисля че паркинга ще е пълен но ще се оправим някак си.Поздрави до неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еииии....! :lol:  все tols на топа за почерпка :lol:;)  нахални хора беее.....! :lol::):);) До неделя колеги ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като единствен от Дряново ще ви развеждам, но не черпя не. За дърпане едва ли ще има потходящо място защото наще полицаи идват бързо и са много лоши. Но имам нещо предвид ще говорим като се видим. А всяка събота и неделя манстира е пълен с туристи и паргинга е пълен както и кръчмите там, но ако няма толкова места можем да утидем в Дряново в Парк хотела. Първо можем да се чакаме на безиностанция Шел и да утидем заедно на манастира или направо там както кажете. Пишете.

И аз съм от Дряново :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей дано се съберем повечко. Както се казва "колкото повече, толкова повече" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като единствен от Дряново ще ви развеждам, но не черпя не. За дърпане едва ли ще има потходящо място защото наще полицаи идват бързо и са много лоши. Но имам нещо предвид ще говорим като се видим. А всяка събота и неделя манстира е пълен с туристи и паргинга е пълен както и кръчмите там, но ако няма толкова места можем да утидем в Дряново в Парк хотела. Първо можем да се чакаме на безиностанция Шел и да утидем заедно на манастира или направо там както кажете. Пишете.

И аз съм от Дряново :lol::lol:
Ами браво :)  имаме си двама домакини :) Очакваме да дойдете и вие :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tols, обещал си снимки на теб разчитам... :lol: приятно изкарване, какво ли ви го пожелавам като знам че ще е супер, но аз пак пропускам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравявам ви за хубавото местенце, което сте си избрали за срещи, но с една забележка - защо по едно и също време с пловдивската среща бре, ако са в различен ден ( примерно днес събота, или друга неделя) все межеше пак някой от нас да ви посети, а сега как да отсъстваме от нашата сбирка утре......то най-яко щеше да е да има кинти да припалваме ходните и да си ходиме на гости по градове, ама пуста суша в резервоарите.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: бахти шибаното време :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...