Jump to content
-=HONDA=-

Дружина с предател!

Recommended Posts

Привет!Искам да ви покажа вчера какво видях, направо щях да падна от смях. Поради незнам каква причина задната емблема на една прекрасна 5-та генерация е заменена с алтернативна от известна немска марка. Всъщност това го намирам като позор за марката, и нека ако този човек е от форума да вземе и да оправи тая глупост. Ето и снимките:http://img364.imageshack.us/my.php?image=23092008237uy9.jpghttp://img254.imageshack.us/my.php?image=23092008238kc4.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАЛЕ МАЛЕ КОЛКО ЗАБЛУДЕН НАРОД ИМА ЛЕЛЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може човекът да не е фен на Хонда. :) А по този начин, може би иска да покаже какво иска да кара ама няма възможност да се сдобие с него. Аз така си го обяснявам. :P Но е наистина недостойно да сложиш емблема различна от истинската, не само на Хонда, но и на всички марки. Айде, със здраве! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, може да са му крали оригиналната... аз съм виждал Голф GTI с надпис VTEC (на вид оригинален явно взет от Хонда)Щом човека го кефи ако ще да си сложи надпис Логан...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Аз преди няколко дни видях една вектра Type R.. :) Пък тоя с 5тунката сигурно си го е сложил да кърти пички, заедно с емблемата бебе в колата.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ще може да ходи на БМВ срещите и да не го разпознаят!Ше взема и аз да си сложа една емблема от VW и ще има "В Русия съм, в Русия съм....". Важното е купон да става, все пак действието се развива в студентски град :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен по жестоко е да караш гоуф и да сложиш баварски тасове хихи тея най ги обичам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди няколко дни видях една вектра Type R.. :P Пък тоя с 5тунката сигурно си го е сложил да кърти пички, заедно с емблемата бебе в колата.

Aз и вектри и голфове, рена съм виждал с Type R хахаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бях студент си мечтаех за Бмв,ама ми падна един евтин Сивик 2ген. и направо се влюбих от първа газ.Та и този колега сигурно е безпаричен и си мечтае за баварка,ама като си купи ще се разочарова. :lol: щото от Хонда слизане няма!Мой колега си взема чисто нов Сааб,като слезе от кончерто.След 2месеца мъки и сервизи,се върна окончателно към Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам бмв-ски атрибут на колата. Предния собственик искал бмв и закачил акулска перка пред хеча. Някои хора и се точеха, други направо я забърсаха и вече нямам :lol:Сега пък трудно си я познавам на паркинг...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е нищо в сравнение с тревисто зеления великотърновски трабант с лепенка, заемаща цялото задно стъкло, с надпис Integra Type R :lol::lol::lol:

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Хмммм,а старозагорската Лада със стряскащата огромна лепенка на предния джам "Елинор".... !!! ...деба теа американски филми,побъркаха хората...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да са му гепили емблемата и да е запушил дупките и аз имам тоя проблем ама си седи без емблема отзад жече 6 месеца немога да намера от 5-та хеч мъка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може някой от клуба БМВ със злоба да е изтръгнал яката емблема и с това грозното отзад да се е опитал да го направи фен на БМВ. ;) ;) Недейте да обвинявате човека ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто риторичен въпрос:Кой от всички се е качвал и карал чисто нови: Голф 5, Пасат 6, Туарег и нещо от Хонда също магазинна???Понеже темата очевадно се надъхва със WV стила и нека съпоставим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто риторичен въпрос:Кой от всички се е качвал и карал чисто нови: Голф 5, Пасат 6, Туарег и нещо от Хонда също магазинна???Понеже темата очевадно се надъхва със WV стила и нека съпоставим...

Аз съм карал чисто нови Голф 5 ТДИ, Астра 1.6 и сега Хонда Сивик. Голфа го карах около 1000 км в Австрия и беше със слаб мотор (служебна кола), много шумен мотор и като спънат кон след 130, гадно сток стерео, слаби вибрации в пластмасите на купето и много шумна ходова част на австрийските пътища, които са все пак по-добри от нашите.Астрата я взех от магазина ( все пак Астра Г класик , старото купе с новия мотор, сглобявана в Полша) и я карах 2 години из София и България общо 35000 км. От ден 1 шум в пластмасата на купето, Много тромава в ниски обороти- с 20 км/ч се кара на 1-ва, шумна ходова част( горе-долу като Голфа)Иначе съм много довлен- здрава, като я настъпиш над 3200-3500 оборота върви много добре, приличен разход на магистралтаа 170-190 - 8.5/100, София около9.5-10. Музиката си я слагах сам и беше добра.Продадох я заради добрата цена която ми предложиха и възможността да взема Хонда.Хондата - карам я от 2 седмици, за сега просто друг клас автомобил .Най-добрата фабрична музика е при ХОНДА. Возията е твърда ама аз си я взех със яснотата за по-спортно окачване.Ускорението е перфектно. Повече ще мога да кажа след месец-два.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам снимка от Бургас на ГОЛФ-3 ... с огромен надпис на задното стъкло - HONDA .. ще кача снимки по-късно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грозна картина хора.Ако са му я откраднали да кара без емблема ще е 100 пъти по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е трофей :)Или двигателя да е BMWКой знаеНо най-верочтно има проблем на ментално ниво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо сори за :confused: Ама не се сдържах.

 

byjy На теб като ти харесва да караш Гоуф 2 си карай. Тука уважаваме мечтите на всички дори имаше колега който си взе голф щото му е било мечта и всички го поздравихме. АМА при положение че на човека не му е харесал Гуфа що трябва да си криви душата ??? И аз съм карал 1 път (повече няма да повторя) Гоуф 2 1.8 ГТЙ . Еми МНОГО И ИСКРЕНО съжалявам ама е бахти курника. Голфа беше в ОТЛИЧНО техническо състояние, зашото е на една позната и си го прави, а и не му взема здравето. Та ... Ходих от Габрово до Русе с него и обратно. Смея да твърдя(залагам си C4-to) че е СУПЕР зле. Като вървене биваше. Ама да не смея да вдигна повече от 80-90 за да не се претрепя на някой завой, леки неравности по пътя ми образуваха кръв в пикочния мехур. А НАЙ-ОДОБНОТО беше СЕДАЛКАТА. След като се прибрах бях все едно съм изкарал детски паралич и едвам се движех.

Харесвай си гоуф нас не ни бърка ВЪОБЩЕ ама само ако може не ми твърди че е КОЛА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм по темата :confused: Случва се много често някой познат или приятел ако знае, че си заклет фен на дадена марка да сложи емблема на някоя от съпротивата :confused: И да ви кажа честно за мене тва е истината в цялата работа. Няма да му е много приятно според мен на собственика ако разбере какви работе се изписват за него (предател) и за автомобила му :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми крадоха емблемата, 2 пъти, на третия си я лепнах на огледалото, ама така, че да се вижда отпред! Никога ама никога няма да си сложа друга емблема. Не бих обидил марката и Сойчиро Хонда, лека му пръст!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо сори за :confused: Ама не се сдържах.

 

byjy На теб като ти харесва да караш Гоуф 2 си карай. Тука уважаваме мечтите на всички дори имаше колега който си взе голф щото му е било мечта и всички го поздравихме. АМА при положение че на човека не му е харесал Гуфа що трябва да си криви душата ??? И аз съм карал 1 път (повече няма да повторя) Гоуф 2 1.8 ГТЙ . Еми МНОГО И ИСКРЕНО съжалявам ама е бахти курника. Голфа беше в ОТЛИЧНО техническо състояние, зашото е на една позната и си го прави, а и не му взема здравето. Та ... Ходих от Габрово до Русе с него и обратно. Смея да твърдя(залагам си C4-to) че е СУПЕР зле. Като вървене биваше. Ама да не смея да вдигна повече от 80-90 за да не се претрепя на някой завой, леки неравности по пътя ми образуваха кръв в пикочния мехур. А НАЙ-ОДОБНОТО беше СЕДАЛКАТА. След като се прибрах бях все едно съм изкарал детски паралич и едвам се движех.

Харесвай си гоуф нас не ни бърка ВЪОБЩЕ ама само ако може не ми твърди че е КОЛА.

Пич като ти гледам профила караш същия кошник като моя .Сори ама тоя сивик дето го караме и ти и аз си е баш кошница. Не се обиждай ама и ний ка раме автомобили с марка Хонда.Но между Хонда и ,,Хонда " има разлика Както и между Голф и ,,Голф".Това ,че мнението ти за Голфа е отрицателно изобщо по никакъв начин не може да повлияе на мнението ми за даден автомобил, аз Хондака си го джиткам но не е Голф. Разбираш ли ня ма я класиката- душата липсва.Това е като да караш Акорд 3та генерация.Класен автомобил без всички тия дизайнери които сасипват инженерната мисъл. Трудно ще ме разбереш докото не се качиш и не подкараш някой,, конструкторски" автомобил. Редактирано от byjy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marto_1.8

Просто риторичен въпрос:Кой от всички се е качвал и карал чисто нови: Голф 5, Пасат 6, Туарег и нещо от Хонда също магазинна???Понеже темата очевадно се надъхва със WV стила и нека съпоставим...

Аз съм карал чисто нови Голф 5 ТДИ, Астра 1.6 и сега Хонда Сивик. Голфа го карах около 1000 км в Австрия и беше със слаб мотор (служебна кола), много шумен мотор и като спънат кон след 130, гадно сток стерео, слаби вибрации в пластмасите на купето и много шумна ходова част на австрийските пътища, които са все пак по-добри от нашите.Хондата - карам я от 2 седмици, за сега просто друг клас автомобил .
Пич недей да плюеш другите марки. Карах Голф2 четири години и мога да ти кажа,че при първия удобен случай ще сменя Сивика с Голф -2ка.Не искам да плюя Хонда но в интерес на ис тината имат много да учат.Сменил съм три VW-на и две Хонди/карам Сивик VITEK и Акорд/ но като Голф2 трудно ще се намери кола която да ми грабне сърцето.Тъка ,че нека уважаваме хората и техните мечти.
ПИЧ :confused: !И аз съм карал Голф 2 - 2 бр за 2 години и съм много доволен от колата, после и 3-ка за 3 години, но въпроса беше за нови от магазина.От ОПЕЛ-а съм много доволен , но все пак смятам , че сегашната ми хонда е друг клас и като дизайн и като двигател . Но това е все пак мое мнение:confused:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета каквото и да си говорим БМВ не е чак толкова лош автомобил, ама това със хонда е супер простотия, просто човека като толкова го кефи що не си вземе един 20 годишен дарак със оригинална емблема? А кара хонда все пак! Аз лично след 10 - годишно ходене по мъките с разни опели и други дараци, за които не си заслужава да говоря, карам страшна кола - прелюд ВВ9, на който никога ама никога не бих сменил емблемата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!Искам да ви покажа вчера какво видях, направо щях да падна от смях. Поради незнам каква причина задната емблема на една прекрасна 5-та генерация е заменена с алтернативна от известна немска марка. Всъщност това го намирам като позор за марката, и нека ако този човек е от форума да вземе и да оправи тая глупост. Ето и снимките:http://img364.imageshack.us/my.php?image=23092008237uy9.jpghttp://img254.imageshack.us/my.php?image=23092008238kc4.jpg

Колега, тази снимка, лично ти ли си я снимал ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях една Лада стабилно конеща я ръждата на предното стъкло пише мустанг а на задното хонда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анатема :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...