Jump to content
stany68

питане за резервоара на Accord

Recommended Posts

Колеги ,някой знае ли на колко останали литра светва лампата за бензина на АКОРД F18/A3 ?На градско,на газ ми гори 15/100,та искам да засека на бензин как е?Иначе си върви перфектно,не пуши и т.н.,обаче този разход нещо не ми харесва и се питам дали да ходя на газ-майстор?Имам усещането,че едва ли нещо ще се промени???...Благодаря предварително за инфо-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stany68

разхода е добре, ако ти е много мини на сивик. Не го пипай!

Благодаря.И аз не мисля да го пипам,още повече ,че колата си е с правена не у нас газова и си е перфектна.Нямам забележки,само да не беше този разход,ама ще се примиря :lol:Не съм засичал с бензина как е ,затова питах за лампата кога светва ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sturshel

карам сьщия акорд разхода ти е ок а лампата просто светва кьсничко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карам сьщия акорд разхода ти е ок а лампата просто светва кьсничко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карам сьщия акорд разхода ти е ок а лампата просто светва кьсничко

Но не се знае при колко налични литра светва ?Понеже искам точно да го засека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то не е точно колега, защото това което мери е някакъв поплавък и реално зависи как си спрял(не се шегувам), тоест - светва/загасва.не мисля че ще успееш точно да го измериш, за мпойта съм чувал че е 5 литра, ама съм с дизел и не ми се експериментира дали е така или не :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, карам същата, само че не ми работи лампата :lol: Иначе в книгите пише, че трябва да светне като останат 9 л.Малко множко ми се види твоя разход, на мен на бензин ми гълта 9-10 градско, а пък извънградско - пак толкова, ама не карам с 90 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега аз карам Акорд 2.0,лампата на резервата ми светва на 10 литра в резервоара.Карам я само на бензин и в града (Пловдив) ми дава около 9-10, в зависимуст колко ти е тежък крака.А на извън градско ако и галиш гаста ми пада на 7, ако се поодпуснеш малко (160-170) качва на 8.Това е което засякох на Акордиона ми, дано да съм ти помогнал донякъде.Успех колега!!!!

стига де, стига де кой льжете бре хора - при 160- 170 му харчела 8... ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите !Явно действително светва на 10 л.в резервоара.Ще пробвам да покарам малко на бензин,пък после ще споделя като как е...Лошото е,4е карам само градско и като заседна в накое задръстване по София....познай за какво става въпрос ;)(((

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващата генерация Акорд в книжката пише, че лампата светва ..."приблизително, когато в резервоара останат 10 литра гориво...".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карам от няколко месеца акорд купе 2.0 и съм забелязал че в резервоара остават около 10на литра когато светва лампата за първи път.специално на мойта лампата свети и изгасва и итревалите зачестяват като започне да привършва горивото - не е постоянно да свети и не зависи как си спрял.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега аз карам Акорд 2.0,лампата на резервата ми светва на 10 литра в резервоара.Карам я само на бензин и в града (Пловдив) ми дава около 9-10, в зависимуст колко ти е тежък крака.А на извън градско ако и галиш гаста ми пада на 7, ако се поодпуснеш малко (160-170) качва на 8.Това е което засякох на Акордиона ми, дано да съм ти помогнал донякъде.Успех колега!!!!

стига де, стига де кой льжете бре хора - при 160- 170 му харчела 8... :o:);)
Значи колега засичъл съм я миналата неделя пълен резервоар до София и обратно и пълнене на екото в Пловдив.Подържал съм 150-160, като съм спазил ограничението на пистата и в тунела.Колата беше празна.Но моля те нека да не скапваме темата на колегата с тези безмислени спорове.Мисля че достатъчно глупости сме чели по тия въпроси?!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега аз карам Акорд 2.0,лампата на резервата ми светва на 10 литра в резервоара.Карам я само на бензин и в града (Пловдив) ми дава около 9-10, в зависимуст колко ти е тежък крака.А на извън градско ако и галиш гаста ми пада на 7, ако се поодпуснеш малко (160-170) качва на 8.Това е което засякох на Акордиона ми, дано да съм ти помогнал донякъде.Успех колега!!!!

стига де, стига де кой льжете бре хора - при 160- 170 му харчела 8... :P;) ;)
Значи колега засичъл съм я миналата неделя пълен резервоар до София и обратно и пълнене на екото в Пловдив.Подържал съм 150-160, като съм спазил ограничението на пистата и в тунела.Колата беше празна.Но моля те нека да не скапваме темата на колегата с тези безмислени спорове.Мисля че достатъчно глупости сме чели по тия въпроси?!!!
Прав си колега,няма нужда от безмислено спорене :) Изясних си нещата!!!Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...