Jump to content
kadi

Honda Civic Turbo Vs Cupra 1.9tdi

Recommended Posts

Guest Еди Ведър

Съветвам ви да уважавате силните коли независимо от марката...

...ще почнат като се опарят :huh: аз също гледах преди година с насмешка на дизелите,ама след няколко наблюдения на новите дизелови двигатели да си призная бих се притеснил да се пусна с някой над 130 коня и на моите килограми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съветвам ви да уважавате силните коли независимо от марката...

...ще почнат като се опарят :huh: аз също гледах преди година с насмешка на дизелите,ама след няколко наблюдения на новите дизелови двигатели да си призная бих се притеснил да се пусна с някой над 130 коня и на моите килограми
... да разбираме, че смяташ, че все пак има някакъв шанс да си по-бърз от нов дизел 130к.с. ~ 310Нм въртящ момент, поставен в автомобил ~1000кг, така ли ? :D Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да разбираме, че смяташ, че все пак има някакъв шанс да си по-бърз от нов дизел 130к.с. ~ 310Нм въртящ момент, поставен в автомобил ~1000кг, така ли ? :huh:

...ми бих се пробвал на 400 м пък квото стане...доста съм по бърз от двуврата Астра 2.0 101 кс.(205 нм) предполагам,че и 120 коня ще е зад мен...от летящ като се напънахме с Астрата ми беше малко по трудно ....и за да съм точен колата ми тежи 1070кг :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

... да разбираме, че смяташ, че все пак има някакъв шанс да си по-бърз от нов дизел 130к.с. ~ 310Нм въртящ момент, поставен в автомобил ~1000кг, така ли ? :D

...ми бих се пробвал на 400 м пък квото стане...доста съм по бърз от двуврата Астра 2.0 101 кс.(205 нм) предполагам,че и 120 коня ще е зад мен...от летящ като се напънахме с Астрата ми беше малко по трудно ....и за да съм точен колата ми тежи 1070кг :D
е астрата е нормално да я биеш... ноооо некое голфче 4-ка 1.9тди 131пс кво праиме там...?(или пак астра) а за 150-ката с тея 300нм там па си е.. мамата от секаде ;) новите кюмбета си вадат power нема , кво да се ядосвате всички тука :D отпуснете душите и да гледаме реално на нещата ;) Драгич братле не се пали така няма смисал приятелю :huh: действай по ХОНДЕЛАТА и ако ще по БТВ да ви пуснат главата горе и УСПЕХ на следващата гонка :D Редактирано от C_I_V_I_C

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Не бе яд ме е на папарака.. колата ми не е излязла добре,ни джанти се виждат ни новото ми гърне ни затъмнените ми стъкла ужас :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кога ще е 3-тия старт :D ще има ли пак клипове или ? :huh: ще е на скрито покрито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

а кога ще е 3-тия старт ;) ще има ли пак клипове или ? :tease: ще е на скрито покрито

ама и ти бъркаш в раната стабилно :D ше падне въртане и ше има промяна в boost-a :D Драгич айде върти там и действайте , че са и аз нещо се ядосах хаха.. .искам реванша да е наш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

тая хонда е най-бързото пежо дето съм виждал :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да ги помпат - дизелът си е дизел. до 4000 оборота и после гейм оувър...затова им блъскат по 6-7 скорости :tease: Бензинът е истината. Колко може да се подобрява един дизел и за колко пари? Бензините имат много по-високи лимити. А усещането в бензинова турбо кола е доста по-хубаво от дизеловата така, че може да се опитват да наподобяват, но най-големият фън си е при бензинките :DАко дава 14-ки купрата то хондата ще се озори докато я настигне :D

Редактирано от CynepMEH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва като октопод :tease: Колеги кво им се чудите на тея дизели , малки килограми , напомпан двигател , нормално е да върви много :D Представете си тунингования до 180 коня 2.2 дизел на Хонда в 5 или 6-та генерация :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taя тема както тръгна сега всички ще излезете фенове на дизела :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично аз от роувъра ми той е турбо дизел и от там се запалих по турбините :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибааах, за колко време тая тема какви размери достигна! Аз се учудвам, честно да си кажа. Не за друго, ами защото е турбо хондата, и ми е странно. Гледал съм преди няколко години клипче на SEAT не знам си къв си, пак TDI, който прави VTI просто за смях, но го прави за смях с една кола, когато и двете са сток. Както и да е де, победата си е победа, независимо с колко си бил. И за да не си кривя душата, ми е откровено неприятно и ме е яд, че е възможно. Но... факт. Аз продължавам да си карам каруцата, кефи ме повече на външен вид от който и да е сеат, това ми е утехата! :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:hondarulez: Ебати сектантите сте.Аз си се кефя на колата.За следва6тата гонка налягането 6те е малко по голямо,буст контролера е отка4ен и изкам да си избера оптималната пружина на гейта.Важното е на Мен да ми хареса колата.Няма смисъл да правите глобални заклю4ения :hondarulez: Айде някой да изтрие 6лаката за да има място за новите клипове sooon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно големи сектанти ..... все едно като някъв сеат бил на драгича хондата и голяма работа станала . Не всяка хонда е най-бързата кола на света .То и на Гошо-карбуратора ладата дава по-добри времена от сигурно всички БГ хонди и кво .... да си купуваме жиги :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе трябва да сме секти бе , как ше те бие тоя варел.... искам късане на задници следващия път ама задължителнооооооооо :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....дали за този звяр става дума :hondarulez:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне Еди,става дума за Ибиза а това е Леон което ти показваш..но предполагам че и тои си върви :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се мачка всичко. Хонда са най-добрите. Опс май съм пинал повече. Затова следващият път мачканеееееееееееееееееееее. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Паднал бил голям праз тоя сеат сигурно секи ден сменя кутии ако не и мотори кел фаида че върви една кола ако я караш 2 гонки и лежиш 2 дни под нея безмислена история.Важното е драго да си го кефи колата щом на него си му харесва както предполагам и на 99% от форума им харесва тази кола няма значение паднал бил.Аз съм на този принцип моята кола е с скромно двигателче ама ми праи кеф да си я карам и не я давам и за наи бързия сеат на планетата дали бил печка дали бил мечка тва е :rolleyes: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Драги4 не се коси на колегите всеки може да искаже мнение аз искам да те поздравя за това което си направил с твоята кола наистина ме кефи относно до сеата сам сигурен 4е 6те го бие6 с малко настройки там на двг-то и турбото ти понеже аз сам бос от кам турбини дизела наистина бяга но дявола не е толкова 4ерен за колкото го представят! :rolleyes: Успех следва6тия пат и нека има камери та колегите да видят как го отнася6!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука стана като сапунена опера :rolleyes: Голяма трагедия , голямо чудо :rolleyes: Не видяхте ли , че Драгича десет пъти ви каза , че не го еве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е вярна приказката "Бий да те уважават!" :rolleyes: Представете си само, ако някой просто беше пуснал тема "Може ли със сеатче 1.9 ТДИ да бия турбо Хонда" какво щеше да се случи :rolleyes: Те атмосферките щяха да го нахранят първо, а после можеше и един бан да отнесе, за неуважение към марката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таралежът е птица упорита, не я ли ритнеш не отлита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таралежът е птица упорита, не я ли ритнеш не отлита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е вярна приказката "Бий да те уважават!" ;) Представете си само, ако някой просто беше пуснал тема "Може ли със сеатче 1.9 ТДИ да бия турбо Хонда" какво щеше да се случи :rolleyes: Те атмосферките щяха да го нахранят първо, а после можеше и един бан да отнесе, за неуважение към марката ;)

Така е! :rolleyes: Хихи ;) Без духа си, човек е нищо. ;) Дърпал съм се с Порше, с ясната мисъл, че ще го отнеса... можеш да се сетиш, че не го отнесох, но все пак до края бях 1001% уверен, и така си изкарах най-големия кеф от каквато и да е гонка до сега. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, ама не можеш да не признаеш, че е шит да натупат кола, която винаги си си представял, че ще дава някакви космически времена. На Драгич не му пука... това е трудно да го разбера, но може и да има наистина такова човешко същество - знам ли :rolleyes:. Но пък и не можеш да отречеш, че ако се нареди до твоята GSI-ка една Хонда 1.3 и те разцепи, ще ти е неприятно - нормално е. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Shefe по4ва6 да дразни6,стига си ми споменавал името и обсъждал колата ми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти почваш да дразниш... отново се опитвате да ми казвате какво да пиша във форума. Да беше казал да ти изтрият темата, като не искаш да се коментира. Паднал си - толкоз. Ако не ти пукаше, нямаше да пишеш, че ще надуваш повече налягане и ще махаш туй и онуй. :rolleyes: Пък и... аз не коментирам твоята кола, става дума за един мой приятел, и на него му викат драгич, и неговата кола е турбо ;)На този моя приятел Драгич съм му казвал, да се научи да губи. П.П.: Чакам си уорна с отворени обятия, струва си :rolleyes:

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си струва да се карате за глупости :rolleyes: Кофти е да паднеш, но и това се случва ... Мене преди години на Божура ме би една Хонда , ама с предишната ми Корса 1,6 и затова минах на 20ХЕ ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй голямо лалане голямо нещо! Драго много точно беше казал в началото на темата, че не е дал разрешение да се слагат клиповете, не зашото го е срам, а защото именно няколко фена ще го нахапят като хиени. Също спомена, че никой от вас не му е давал пари за да си направи колата каквато е в момента, така че нямате право да го съдите. Не се явявам защитник на никого, но и на мен ми писна да ме обсъждат ( това че не мога да карам и че колата ми не върви, че само седяла в сервиз ( а аз ходя в един сервиз да си пия кафето със собственика :rolleyes: )), но никой от тезе завистливи копелета не едва при мен с оферта за гонка ( може би защото колата все е в сервиз ). Моето мнение е, че за да съдиш някого трябва да си направил поне толкова, колкото него, ако не си и се опитваш да го съдиш то тогава си само една завистлива мижитурка, която се кефи на хорските неуспехи! ( как му казваха още - зевзек )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак да намекнем за тези ограничния за пускане на клипове от youtube които се опитвате да вмъкнете .. звучи супер смешно( направо си е излагация :rolleyes: )а това че някои е паднал голяма работа като е бил на 6 пси другия път ще е на 14 и ще бие .... винаги има победител и победен.невиждам защо някои правят от мухата слон .. това е форум всеки може да изкаже мнението си позитивно или не ..създаден е да се обсъждат разни работи дали коли, телевизори или клипове ..все тая (За това си има раздели)в случая сеата купра срещу хонда турбо . :rolleyes:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ тоз сеат пада ли от нещо изобщо или там са само клиповете при които печели?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ тоз сеат пада ли от нещо изобщо или там са само клиповете при които печели?

и допълнение към въпроса: някой знае ли какво е барано че така върви тая печка ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ тоз сеат пада ли от нещо изобщо или там са само клиповете при които печели?

и допълнение към въпроса: някой знае ли какво е барано че така върви тая печка ???
Да, :lol: вкарали са и двигател от Хонда :(:angry::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...