Jump to content
kadi

Honda Civic Turbo Vs Cupra 1.9tdi

Recommended Posts

Kadi на кого е тази Хонда и собственика и съгласен ли е да се пускат клипове без негово знание

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какви са колите , но това май е на лукойла във варна кадето се правят всяка вечер гонките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това наистина не е хонда, а пежо 307. Ебаси и глупавото. А и кой тъпак си мисли че може 1.9 тди да бие 2.0 турбо бензин. Егати тъпнята. Колега кажи какво искаш да постигнеш с тази тема? Ооооо май се сещам искаш да се направиш на много готин, ЕВАЛА само така!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивика е мой,другата кола е Сеат Купра 1,9 ТДИ,аз падам 2 пъти.Не съм оба4е накефен да се пускат клипове на колата ми без колегата даже да драсне 1 ли4но дали съм съгласен........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на какво се основава победата на сеата,щото хондата явно има некъв проблем за да падне,настройки едно друго?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

А за6то ре6и 4е Хондата има проблем....0,4 налягане какво ти говори...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

И на какво се основава победата на сеата,щото хондата явно има некъв проблем за да падне,настройки едно друго?

И аз това се чудя :blush: Ако Хондата е в добра спортна форма, евала на сеата и собственика му! Аз съм с 1.5 суап и печка с 1.9 никога не ме е била, а не че не са се опитвали........но никога не е късно, ако Хондата е добре настроена, може да даде минимум 13-ка, този Сеат сигурно дава и той 13-ки на 400 метра! :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Виждал съм гонка между астра 20-16в и такъв Сеат и сеата бие с малко на 400м

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали Купра не е малко повече от ТДИ :blush: Драго няма място за извинения ми вдигай нялагането на пежото :blush:купрата сигорно не сериино налягане :blush:

Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам 4е този Сеат 6те размаже 98% от Хондите в тоя клуб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за6то ре6и 4е Хондата има проблем....0,4 налягане какво ти говори...

Братле не им се ядосвай изопщо , да не ти дреме :blush: СЕАТА го знам аз карам един ЛЕОН и се рова из техния форум :blush: Ибизата е към 220-кончета "уж" и е с доста брутален въртящ момент :blush: а ти с тва 0.4 нема как да стане .... перни я на 1.0 бар ( да не говориме за повече и го покани пак ) а и понеже имаше тук въпрос "Какво и е на ХОНДАТА та пада" сега аз задавам друг - Какво му е на МИТСУТО та пада...?????? http://www.youtube.com/watch?v=FveE7p56bBM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кого д аса извинявам Митак :blush: пожелавам на всеки колата му да върви като моята на това налягане.Сверих си 4асовника с една от най бързите коли на предно във Варна(поне аз квот знам).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси тия Хонди се по бавни стават щом от дизели падат. С МР2-то ще ви скъсам сичките пък за дизелите да не говорим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от тебе състезател нестава :blush: трябваше да кажеш сеата нямаше седалки и тежи 800кг :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blush: ако го дърпа6 със Супрата има6 голям 6анс да ма издуха6 :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси тия Хонди се по бавни стават щом от дизели падат. С МР2-то ще ви скъсам сичките пък за дизелите да не говорим

хахахахах е ти ни е.. м..... на всички хахахаха айде ходете си играйте сега ..... хахаха :blush: евала Даркооооо :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля Dragi4a за извинение :blush: че оприличих хондата на пежо. Немога да повярвам за този сеат. 30 пъти гледам видеото и пак немога да повярвам. :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:P:blush: ще сложа приятелкатами да върти геврека на Супрата ще я вържа с въже на МР2-то и пак Супрата ще те бие :blush:

:blush: ако го дърпа6 със Супрата има6 голям 6анс да ма издуха6 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля Dragi4a за извинение :blush: че оприличих хондата на пежо. Немога да повярвам за този сеат. 30 пъти гледам видеото и пак немога да повярвам. :D

еееее стига бе братле.... почвате да го избивате на трагедия :blush: 1-во нащо момче пада с малко... 2-ро ХОНДАТА има още накаде да расте до , като Сеата това вече му е почти тавана ... а и нормални случки от спорта са това все пак :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебавам се :blush:маи скоро ще има реванш Civic VS Seat и хондата ще покаже Японската сила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Ибизата е към 220-кончета "уж" и е с доста брутален въртящ

Е тва обяснява всичко.Даже много добре си се представил,като се има впредвид и килата на сеата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси тия Хонди се по бавни стават щом от дизели падат. С МР2-то ще ви скъсам сичките пък за дизелите да не говорим

Само да си намериш ключовете нали ? :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blush: и това ще стане някой ден защо ме издаде :blush:без ключове но поне Варненската група почерпи малко части за което съм много задължен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да подклаждам огъня, но ми стана яко интересно за сеата и се поразрових. Това е цитат от сеат форума. Позволих си да копирам една малка част от написаното от собственика на сеата за макс. скоростта която е вдигал. Евала на момчето! Това е наистина много яко тунингована колица и голям конкурент на БГ пътищата. ''Относно 335d - 286 коня, търся от доста време за гонка'' ами то такова имаше в Сливен от Пловдив беше и победи S5 няколко пъти само едно въпрос4е имам към теб, мах.скорост каква ти е? Да, вярно е , имаше такова BMW , аз също го гледах като се гони с AUDI-то S5 , но загуби с много малко... имам го на клип това. AUDI S5 правеше времена около ~13.6 - 13.7сек, а BMW-то ~13.8+сек и един единствен път даде 13.69сек. За максимална скорост... SEAT-а един път съм го виждал на 260 км/ч при гонка с BMW X5 4.8i 355 hp, но имаше възможност да качи още малко обороти до прекъсвач на 6-та скорост. Това може да ти се стори странно, понеже оригиналната кутия на CUPRA приключва на ~240 км/ч и поради тази причина кутията с, която карам сега е ..... вече 3-та сменена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да подклаждам огъня, но ми стана яко интересно за сеата и се поразрових. Това е цитат от сеат форума. Позволих си да копирам една малка част от написаното от собственика на сеата за макс. скоростта която е вдигал. Евала на момчето! Това е наистина много яко тунингована колица и голям конкурент на БГ пътищата. ''Относно 335d - 286 коня, търся от доста време за гонка'' ами то такова имаше в Сливен от Пловдив беше и победи S5 няколко пъти само едно въпрос4е имам към теб, мах.скорост каква ти е? Да, вярно е , имаше такова BMW , аз също го гледах като се гони с AUDI-то S5 , но загуби с много малко... имам го на клип това. AUDI S5 правеше времена около ~13.6 - 13.7сек, а BMW-то ~13.8+сек и един единствен път даде 13.69сек. За максимална скорост... SEAT-а един път съм го виждал на 260 км/ч при гонка с BMW X5 4.8i 355 hp, но имаше възможност да качи още малко обороти до прекъсвач на 6-та скорост. Това може да ти се стори странно, понеже оригиналната кутия на CUPRA приключва на ~240 км/ч и поради тази причина кутията с, която карам сега е ..... вече 3-та сменена

Понеже и аз от скоро карам Купра, та викам да се включа ... Колега, твоя пост потвърждава мнението ми, че голяма част от потребителите на форума говорят прибързано, без необходимата информация... Виж само колко глупости се изписаха - "това е невъзможно" , "ква е тая печка" и т.н. Наистина специално Куприте ТДИ изобщо не са за подценяване... Замислете се колко Хонди ще дадат 14,00 на 400 м. и тогава говорете за "печки" ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз доколкото четох в сеат форума тия купри са над 200коня.... което не си е за подценяване. Видях една купра да бие Mitsubishi 3000GT (4x4 286hp ако не бъркам). Иначе и на драгича трябва да върви много, жалко че не съм я виждал на живо, но като се знае какво е под капака - има потенциал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе ;) баси клиповете тая купра била към 240 коня :rolleyes: и даваше 14 ка с 165 терминална ;) много е бърза за 1.9 тди ;) (не трябва да се подценява в никакъв случаи )и по думи на собственика на сеата това е наи бързата турбо хонда с която се е гонил . ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава гонка, слаб оператор, но от кога искаме разрешение за постване на клипове качени в YOUTUBE???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за6то ре6и 4е Хондата има проблем....0,4 налягане какво ти говори...

Драго, сега на 0.4 или на 0.6 налягане си карал когато сте се пускали понеже тук пишеш 0.4 , във тунинга пишеш 0.6 ?Сега да не го приемеш пак като заяждане от моя страна :rolleyes: Всички знаем , че на Иво купрата върви много добре за дизел 14,00 на 400м и е резултата от Сливен.Гледам , че и на двата клипа си малко зад него ... надявам се че следващия старт е твой. Успех!п.п. тва с пускането на клипчетата ... трябва да ходиш да се сърдиш на Иво че ги е пуснал в нет-а , а не на момчетата от форума.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9ТДИ е много добър двигател и търпи интервенции...........незнам кво се палите толко приемете че и дизела и газта стават за бегачки :rolleyes:;) ;) ;) 21 век ко да праиш..........пък и не само хонда правят добри агрегати и коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Иво драсни ми на ли4ни 1 телефон4е и да организираме 3-ти клип на 6psi Hondata е мъртвец както се вижда ако папарака застане на 1 км от старта....."Founder понеже си 4овек на то4носта,това ми е поста в темата в тунинга.Нали може6 да сметне6 разликата м/у 0,6 бара и 6psi.Без тебе тази тема няма6е да е съ6тата :rolleyes: Едно е сигурно гонка 6те има ако няма камери ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си Dragi4.В случая аз не съм погледнал правилно и съм се заблудил.Сега тва за форума и мен няма да го коментирам :huh: Факт е обаче, че човек се крие когато го е срам от нещо или нещо не е както трябва.Ти уж не си такъв човек - защо да няма камери тогава ? :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ripper

Абе нека да има камери кво толко :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...