Jump to content
Guest Dilqn_Mitev

Бербо в Манчестър Юнайтед за 30,7 милиона лири

Recommended Posts

Guest Dilqn_Mitev
http://dnes.dir.bg/2008/09/02/news3341189.html Пожелавам успех на Бербатов,дано многократно повтори успеха на Стоичов и стане Европейски шампион с Манчестър!Според мен това е успех за цяла България не само за него,момчето си залужи постигнатото с много труд и борба..а и в последните години това е единственият ни по-интелигентен футболист които не се изказва неподготвен и не говори глупости! С риск да обидя или засегна фенове на други клубове поздравявам отново ЦСКА че на времето го продадоха да се развива а не го отавиха тук от зор,само и само да вкарва голове на съперниците си(нищо лично..просто факти)! Успех на БЕРБО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на момчето игра,доказа се и ето резултата.. Само успехи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lord_of_the_road

Можем само всички българи да съжаляваме, че националният ни отбор не се класира за Евро-2008, след силния сезон на Митко в Тотнъм и при неизбежния успех в Ман Ю, при едно добро представяне на Еврото Бербо можеше да повтори успеха на Ицо и да вземе Златната топка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно ще се засегнат много хора но с голяма тъга посрещам тази новина че ще играе там в моя любим отбор,аз нехаресвам този футболист и според мен само ще навреди на отбора !!! почти никога не епоказвал нещо интересно в националния и с право си и отпаднахме.С две ръце се моля да неопропасти отбора :) толкова успешна година имаха дано и тази да е така че по добре ама ме съмнява ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Манчестър Юнайтед не ми е любим отбор, но не отричам че са един от най-добрите отбори в Европа. Сега ще гледам мачовете им с интерес, защото и аз смятам, че Бербатов е най-забележителният ни футболист, откакто се интересувам от футбол. Стоичков може да е велик на терена, но извън него... (по-добре без коментар). !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

Според мен Бербо ще даде всичко от себе си в Ман.Ю и ще имат доста големи успехи заедно,не виждам защо да се отпуска!А относно националния..всеки футболист си има позиция,Митко много често го играе гюме,просто чака да му паснат и вкарва гол това е..а в нашия жалък отбор няма кои да му изработи топката(тоест да си свърши работата)да му я даде и да вкара гол,освен няколко човека,но те са прекалено малко.Остава сега да го карат да ходи да си взима топката,да бъде защита,да разпределя и т.н,и всичко това ЗАЩО?Защото никои няма хъс и желание и не полага нужното усилие за да заработи машината..е така не става.И според мен не е правилно да го хокат за провала на националния и да казват че нищо не е нарпавил!Една птичка пролет не прави!

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Бербо често играе мач на нашето игрище и изобщо не се хвърля,пази се,умерен е и винаги отстъпва.Не разбирам много от футбол,но съм сигурен че ще стане по-голяма звезда в Юнайтед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dangler

сигурно ще се засегнат много хора но с голяма тъга посрещам тази новина че ще играе там в моя любим отбор,аз нехаресвам този футболист и според мен само ще навреди на отбора ;) почти никога не епоказвал нещо интересно в националния и с право си и отпаднахме.С две ръце се моля да неопропасти отбора :) толкова успешна година имаха дано и тази да е така че по добре ама ме съмнява !!!

И аз съм на това мнение.При положение че ето'о и анри не са много доволни от барселона хунтелар каза че иска да играе в манчестър SAF реши да вложи 30 мил в бербо.Дано оправдае гласуваното му доверие защото ми се иска да сме първия отбор с 2 поредни шампионски,както и да изравниме looserpool

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov

Няма база за сравнение между Бербо и гореспоменатите Етоо,Анри(справка-мача на Барса от Примерадивизион,където се мотаеха по терена),а също така и Хунтелаар,който също е доста неубедителен.Също така Бербатов изпревари Стоичков по голове в националния отбор при доста по-малко участия,а да не забравяме,че Стоичков игра с много добри футболисти(Балъков и Лечков не са добри,те са гениални),които допринесахо много за неговото израстване и успехи.Имено добрия колектив около Бербатов(Раоналдо не е гениален-той е БОГ)се надявам да му помогне да стане шампион на Англия и да вдигне КЕШ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе квото и да си говорим не е атрактивен футболист /мое мнение/

Абе то тия "атрактивните" като Ривалдо, Роналдо и Роналдиньо ги знаем... Правят се на циркаджии по един сезон и после затъват.Бербо е най-вече различен футболист. С много интелект и премислени движения... Като фен на Manchester United от 15 години, да си призная, никога не съм очаквал, че ще се радвам ако вземат българин. В случая се намирам на седмото небе :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам му успях, дано да му потръгне в Манчестър!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 години само си мечтаех българин да играе в Юнайтед. Следих историята около преминаването му онлайн по 2 телевизии и 5 сайта - от 18:00 до 2:38 когато официално потвърдиха. Такава истерия не е имало при трансфер на който и да е футболист. Колкото до приноса и стойността му ... надали има по-правилна преценка от тази на Фърги, който не плаща толкова лесно 30 млн. паунда.

Всичко е сякаш подготвено за Митко - лудница при трансфера, истерия за фланелки с номер 9, дебют срещу Ливърпул на "Анфийлд" - вкара ли пред "Коп" в първия си мач ще му вдигнат паметник на "Стретфърд Енд"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 години само си мечтаех българин да играе в Юнайтед. Следих историята около преминаването му онлайн по 2 телевизии и 5 сайта - от 18:00 до 2:38 когато официално потвърдиха. Такава истерия не е имало при трансфер на който и да е футболист. Колкото до приноса и стойността му ... надали има по-правилна преценка от тази на Фърги, който не плаща толкова лесно 30 млн. паунда.

Всичко е сякаш подготвено за Митко - лудница при трансфера, истерия за фланелки с номер 9, дебют срещу Ливърпул на "Анфийлд" - вкара ли пред "Коп" в първия си мач ще му вдигнат паметник на "Стретфърд Енд"

Отборите му са се проваляли при първите дербита с негово участие! Винаги! Най-много от Пуул да му вдигнат паметник след като им донесе първа победа над вас от доста време :offtopic: !

А колкото до другото- цялата работа е реклама! Манчовците продаваха фланелки на "Бърбатов" още миналата година. Парите ще си ги избият от реклама, а когато видят, че не става за отбора няма да успее да се пребори за титулярно място освен ако Рууни, Тевес, Роналдо и другия мангал не лежат по болниците или кръчмите някъде. Да не говорим, че бай Сашо хич не ги обича подобни недисциплинирани играчи, които не могат да си наложат да не пушат (а той и цигарите не обича изобщо). Щом замеряше Бекъм с обувки, представям си какво ще го направи тоя :offtopic: !

Редактирано от Overkill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отборите му са се проваляли при първите дербита с негово участие! Винаги! Най-много от Пуул да му вдигнат паметник след като им донесе първа победа над вас от доста време :offtopic: !А колкото до другото- цялата работа е реклама! Манчовците продаваха фланелки на "Бърбатов" още миналата година. Парите ще си ги избият от реклама, а когато видят, че не става за отбора няма да успее да се пребори за титулярно място освен ако Рууни, Тевес, Роналдо и другия мангал не лежат по болниците или кръчмите някъде. Да не говорим, че бай Сашо хич не ги обича подобни недисциплинирани играчи, които не могат да си наложат да не пушат (а той и цигарите не обича изобщо). Щом замеряше Бекъм с обувки, представям си какво ще го направи тоя :offtopic: !

Браво! Това е най-добрия анализ за Бербо. Все пак се надявам, че след като има, по негови думи, толкова голяма мотивация да покаже най-доброто от себе си, да земе да го покаже. :) И да е по-постоянен, щото в Тотнъм беше на проблясъци и все срещу слаби отбори избухваше. Винаги съм смятал Бербатов за марда с огромен талант и без никакъв хъс. Ако покаже и малко хъс, след някоя и друга година наистина може да го сравняват с Кантона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отборите му са се проваляли при първите дербита с негово участие! Винаги! Най-много от Пуул да му вдигнат паметник след като им донесе първа победа над вас от доста време :offtopic: !А колкото до другото- цялата работа е реклама! Манчовците продаваха фланелки на "Бърбатов" още миналата година. Парите ще си ги избият от реклама, а когато видят, че не става за отбора няма да успее да се пребори за титулярно място освен ако Рууни, Тевес, Роналдо и другия мангал не лежат по болниците или кръчмите някъде. Да не говорим, че бай Сашо хич не ги обича подобни недисциплинирани играчи, които не могат да си наложат да не пушат (а той и цигарите не обича изобщо). Щом замеряше Бекъм с обувки, представям си какво ще го направи тоя :offtopic: !

Е дай по-оптимистично де! Сигурен съм, че 1) Ще бием Loserpool и 2) Бербатов ще играе и ще вкара. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да стане - фактите са си факти. Бербатов е отличен футболист. Какъв е извън терена - на тоя етап не ме касае - лични срещи с него нямам и вероятно няма и да имам. Футболът е приятна игра, но и футболът е бизнес. Защо се пените !?!? Както винаги е имало ще продължи да има фенове, интриги, реклама и пари в този спорт (и не само в него).Пожелавам успех на Бербатов и приятни емоции на всички почитатели на спорта :offtopic:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дай по-оптимистично де! Сигурен съм, че 1) Ще бием Loserpool и 2) Бербатов ще играе и ще вкара. :D

Нито съм оптимист, нито песимист. Това си е статистика. Или ще се потвърди или ще стане "традициите не са това, което бяха" ;) .Една птичка пролет не прави и не смятам, че един футболист може да е отговорен за провала или съответно победата на отбора си, тъй като там има още десет главчовци, които също вземат заплати ( и то големички). А Бербо не ми е симпатичен още от времето когато играеше за ЦСКА. За мен футболист е някой тип Вини Джоунс, Дидие Дрогба, някой, който вдъхва респект физически и те кара да го уважаваш с играта си. Някой, който не реве след мачовете и който не предава отбора, който му плаща заплатата, защото иска да премине в по-голям клуб! Може да е българин, но не виждам други причини да му симпатизирам. А и в мача с Черна Гора се видя колко му пука за националния му отбор...Колкото за конкретния мач: не ме вълнува особено кой ще победи! Важното е да се получи красив мач. Все пак това е супердербито на Англия (да не казвам и на Европа)! Миналата година мърсисайдци мачкаха, а накрая "дяволите" измъкнаха победата с 0:1 на Анфийлд. Сега първия двубой отново е в Ливърпул и всичко е възможно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За националния съм съгласен ,че една птичка пролет не прави, но си личи кои се раздават на терена, а той определено не е от тях :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе типично по български си го оплюхме момчето как си трябва :Д Аз пък ще ви кажа, че 30 млн паунда за ужасно много пари и структура като МАн Ютд никога не би си позволила да ги хвърли на вятъра.Бербатов е отличен футболист и съм сигурен, че най- накрая ще убеди и най-големите си противници в това. Просто до този момент така и не му се отдава да се сработи с играчи на неговото ниво....каквото и да си говорим Тотнъм е един средняк, който играе на приливи и отливи.... аз лично му стискам палци, най- вече защото си е наше момче и след това, за да са ни още по интересни предаванията по Диема :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости. Не го плюеме човека. Оправяме градивна критика :)Чух че някоя от low cost самолетните компании щяла да пуска евтини билети до Манчестър и ако е истина ще пробвам да отида на някой мач от коледно-новогодишните кръгове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БУЛГАР,БУЛГАР;);):)Вече съжелявам че пуснах темата:)!:D!:D!! :D ДИКОВЦИ исках само да поздравя един БЪЛГАРИН за които най-великия тренер реши да даде 30млн паунда,а вие сте седнали да ми говорите че бил мърда нямал хъс и т.н ! А за тоя национален отбор моля не ми говорете..то няма държава те за национален отбор говорят..!Както някои по нагоре каза една птичка пролет не прави,вие кво очаквате а 10 СМЕШНИКА ДА ПИЯТ ЯДАТ ПУШАТ И ДРУСАТ ПО ЦЯЛ ДЕН И НОЩ и Бебатов да доиде и да ги носи на гърба си тея мърди ли ??!?!?!!? Като разбирачи трябва да знаете че тва е колективна игра,тои не може всичко да прави и да играе на всякаде..и аз да съм и аз няма да си давам зор,хаха за кво да си дава зор тои да играе и да показва това което е научил на вънка а тея сополи да се тътраюят и нищо да не правят,да не е луд да се мори ей така,да ако му се даваше нещо от среща да играе ама като не му се дава тва е..!То се вижда разликата ни с Европа,вижте как играят футболистите като М.Петров като Стилян,Бербо и т.н и как играят нашите алкохолици!Не можеше ли просто да го поздрави ме..поне един път да не храниме някои които е постигнал нещо повече от нас?!?И хората които разбират наистина от тази игра могат да кажат какъв е и какъв не е Бербатов,аз мисля че близо 100 милиона лева оправдават някое друго качество а??????????????или са малко тези пари и името на клуба които ги даде а?????????Момчето постигна нещо което малко хора са го правили по света дори,и мисля че трябва да му се радваме не да го критикуваме..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против Бербатов.Радвам се че е оценен.Просто мисля че не е това отбора за него.Трябваше да си иде в ман сити.А Юнайтед трябваше да вземат Анри или Ето О.SAF се опитва да намери заместник на Нистелрой но Бербатов не е човека въпреки че имат сходен начин на игра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против Бербатов.Радвам се че е оценен.Просто мисля че не е това отбора за него.Трябваше да си иде в ман сити.А Юнайтед трябваше да вземат Анри или Ето О.SAF се опитва да намери заместник на Нистелрой но Бербатов не е човека въпреки че имат сходен начин на игра.

Берба е точно човека, ако не вкара 40 гола през първия сезон с Ман аз отивам при булсатком и подавам молба да ми изключат диема и бтв от пакета и няма да погледна мач повече. Но така като гледам ще са 45-50 гола, значи ще гледам футбол още известно време. И не знам откъде ги изваждате тези "Бербатов не играе в националния" глупости, 42 гола от 60 мача... не са много големите футболисти с такъв коефициент, великия Стоичков в над 80 мача е вкарал по-малко. Не че искам да омаловажавам неговия гений, но Берба е това: голмайстор, централен нападател, не е плеймейкър, макар че има също и страхотно завършващо подаване. Хайде да не спорим, а да преброим пилците наесен, в случая напролет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

Днеска срещу Ливърпул, Бербо ритна топката около 5 пъти, като единия път без да гледа намери случайно Тевес и той не пропусна :D А иначе и като цяло Ман Юн се представиха слабо или по-точно Ливърпул ги надигра доста категорично...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска срещу Ливърпул, Бербо ритна топката около 5 пъти, като единия път без да гледа намери случайно Тевес и той не пропусна :D А иначе и като цяло Ман Юн се представиха слабо или по-точно Ливърпул ги надигра доста категорично...

То и предния мач на Анфийлд така стана, оначе от 17:2 удара къв вратата равносметката беше 0:1... И трите гола паднаха след ужасяващи грешки на защитниците. Пуул се възползваха по-добре от ситуациите си и победиха. И статистиката се потвърди: Барби отново загуби първото си дерби. И отново има оправдание: първи мач изобщо, не се е аклиматизирал още. Но в този отбор няма да го чакат с месеци и ако не се оправят нещата скоро има пак да търка скамейката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

Ще прекръстиме темата на 3-то полувреме ;) Не успях да гледам мача,и няма да коментирам...честита победа на Пуул.И в крайна сметка не разбрах заслужена или не?!?Обективно мнение искам колеги :) Артилеристите във форума надделяват ;) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

2-рото полувреме беше за Ливерпул.......и победата си беше заслужена.........не съм фен на Бербо но не бих го плюл от първия мач-все пак напрежението е голямо -въпреки че пак се разхождаше повече отколкото да играе.......силно се надявам и съмнявам да се наложи в Манчестър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със него и без него все тая, ако Анелка не беше такъв бастун Ман Юн пак щяха да гризнат дръвцето :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега..и аз нещо не останах доволен..ама ще видиме какво ще стане след някои друг мач!Дано се отпусне :lol: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колеги, не го ли прехваляме и Берби прекалено много, резултата ще бъде като стойчков да кара със син буркан, и да бие журналисти. Защото се мисли за велик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сър Алекс май си купи манекен за 30.7млн. :angry: :angry: :bash: ...........ма не мисля че ще го оставят така да се разхожда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,аз до колкото знам Бербо се води за контузен в момента..и мисля че ако си дава много зор(за да се доказва) и играе контузен ще го ИЗЯДЕ за целия сезон!И в крайна сметка няма да го подкрепя ме така ли ?!? А относно Ицо,само ще кажа че намерихме църква да се кръстиме,от кога спряхме да гледаме политиците и престъпниците какво и как си позволяват и се хванахме за Стоичков(които е направил много повече за тая държава от тях)..не ми е ясно това!Той сам се прееба не трябваще въобще да се връща тука ама как и да е..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mдае,Руни бяга кат лут,рискува да остави отбора си с десет души заради олигофренските си влизания и разправии и на всичко отгоре направи фала,от който стана гола за Челси.Ай са големите разбирачи анализирайте играта на Роналдо и кажете кво направи!?Ами кво-нищо,НО(много голямо но)това не му пречи да бъде най-големия в момента.Ами сряда Бербо не игра срещу Виляреал,ама пак той е виновен за слабата игра или там е друг филма..................Та мисълта ми е следната-не може за два мача(срещу два от първите 4 отбора в Англия) да се правят генерални заключения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sturshel

Mдае,Руни бяга кат лут,рискува да остави отбора си с десет души заради олигофренските си влизания и разправии и на всичко отгоре направи фала,от който стана гола за Челси.Ай са големите разбирачи анализирайте играта на Роналдо и кажете кво направи!?Ами кво-нищо,НО(много голямо но)това не му пречи да бъде най-големия в момента.Ами сряда Бербо не игра срещу Виляреал,ама пак той е виновен за слабата игра или там е друг филма..................Та мисълта ми е следната-не може за два мача(срещу два от първите 4 отбора в Англия) да се правят генерални заключения.

ти май не си гледал мача..... :):D;) ;) :D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov

Стършел,кое от горенаписаното от мен не е вярно!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

Не мисля че можеш да обвиняваш Рууни за играта му. В МанЮ имаше общо 8 (или 7, ако не ме лъже паметта) жълти картони. Рууни спря много атаки на Челси и при това успя да доиграе мача без да го изгонят !!!. Това си е постижение. А че Бербо ходеше по терена е факт, а не мое заключение :rolleyes: Може да е било заради контузията, може би заради друго (пропусна много от подготовката през лятото с Тотнъм).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е точно мързел. За 90 000 паунда седмично аз ще окося стадиона с бръснарско ножче. Просто има нещо лежерно в стила му на игра, но той има други качества с които да компенсира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...