Jump to content
Draik

ЯГОДИТЕ 3, СЗ-парти

Recommended Posts

Guest ilina-ivan

Чакайте ся да бъзна аз тука снимачите и позьорите... шшшшшш алоуууу, ми нали кОнкурс щяхме да сглобяваме,за най- арна снимка и за най- арен сниман ;) А харесайте си ся от 1000 и кусур снимки една, да ва видя ;):blink::D;)

Айде,чакаме снимкте,че ще се побъркаме вече.Ние с Мимчето не можем да мислим и да говорим за друго,освен за якия купон.И за кога беше насрочена следващата среща....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Д-р Конова

Чакайте ся да бъзна аз тука снимачите и позьорите... шшшшшш алоуууу, ми нали кОнкурс щяхме да сглобяваме,за най- арна снимка и за най- арен сниман :blink: А харесайте си ся от 1000 и кусур снимки една, да ва видя ;););):D

Какааааа, как я мислиш тая работа....на мен ми е непосилно да номинирам една само.....като знам всяка ква емоция носи:D Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Абе имам едно видео,ма не казвате де да го кача.Нема страшно,няма много компромати! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Абе имам едно видео,ма не казвате де да го кача.Нема страшно,няма много компромати! :blink:

Качвай Т У К А матряла ! ;)оффф... ся се сетиф че твойто видео е голямо ... тука макс 100мб ! ;) Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Кво сте се разписали бе, вие на купон не сте ли ходили?Тва му викам аз малка разпивка - 30-40 човека. Апване, пийване, простотийка... После ходете на национални срещи да ви видя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ian

Малииий.... не знам какво да кажа, ве :lol:...

 

Машаллла! Много мий драго, че веселбата съй получила така качествена и че екипът/колективът пак е бил сплотен и задружен :(!

 

Супер яко... хубави хора, положителни емоции, адреналин и т.н.... Енкстра, много благо ! ! !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже,колко съм тъп! :lol: Цял ден са мъча и нищо не напраих с пустото видео,а синковеца свърши работата за има-няма 10 мин. ;) Ето линк за дърпане : http://frigo-star.com/video.asfПриятно гледане! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Д-р Конова

Едно леко поздравче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Орлине,супер готин клип.Голем купон:thumbs1: :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilina-ivan

Браво Орлине,супер готин клип.Голем купон:thumbs1::D

Точим си зъбите за довечера да гледаме яки сериали (че на работа няма как) и утре пак ще си говорим.Подозирам,че нема да можем с Мимчето да спим .......и ще се опитаме да върнем некои кадри :D:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...