Jump to content
Draik

ЯГОДИТЕ 3, СЗ-парти

Recommended Posts

Guest bate_em4o

Още местенца има ли? Няма ли някой да се откаже??? :lol:

Трудна работа.Почти безнадежна! :D

 

АИИИИИИИДДДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ:tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

Единия сак е готов ,а кат си помисля че имам още 5 барабар с количкатаааааааааа.........идаааааааа...............до петък съм ток :D Ще се събера някак!Не останааааааааа! :D:tease::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

значи с.Нагода,го видох на маппа,ам туи комплексо в куие кише да го дирим? :D нагорце ли,надолце ли,сено ли,слама ли? :tease: то в петъка кат припорим,та еи го на в 11-12саатя съм дошел:D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи с.Нагода,го видох на маппа,ам туи комплексо в куие кише да го дирим? :tease: нагорце ли,надолце ли,сено ли,слама ли? :lol: то в петъка кат припорим,та еи го на в 11-12саатя съм дошел:D :D

Пфуу!Забраиф,последно на поленка-полегналии,попийнали ша са праи ли? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кфа поленка ве бацко .. има брутална тераска за изсмукване на стъклени бутилки и секви подобни артикули !Ти ф 12 пак ше си забил знамето ... хаха ... скачай у гъола кат идеш и си лепвай Д-то на жакузиту ! :tease:....па за комплексо си има табелни указатели по роуда ! :lol:

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Кфа поленка ве бацко .. има брутална тераска за изсмукване на стъклени бутилки и секви подобни артикули !

Ти ф 12 пак ше си забил знамето ... хаха ... скачай у гъола кат идеш и си лепвай Д-то на жакузиту ! :lol:

 

....па за комплексо си има табелни указатели по роуда ! :D

АИИИИИДДДДДДДДДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НААА ЖЖААААКУЗЗИТТОООООООООО:lol:!:D!:lol::lol:

Тоз път никва бира,засмуквам директно ДЖИН С ТОНИК+ЛИМОН И МНООГО ЛЕД:D:w00t:

АИДЕ,ЧЕ ПРЕВЪРТАМ ВЕЧЕ!!! :tease:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резервациите са вече факт! С Дрейк днес занесохме списъчето на Ягодките. Басейна ще работи стига времето да не е срещу нас ( като си спомня времето от предишните две сбирки на Ягодите и се плаша - и двата пъти не спря да вали - сняг и дъжд ). Относно внасянето на алкохол - този път Г - н Управителя не е много благосклонен към подобни неща, затова моля нека да има внесен алкохол в умерени количества. Освобождаване на базата трябва да стане в неделя най - късно в 13 часа. Дрейк ще ви посреща, а аз ще се включа към 17 часа. Айде народееее! Купона зависи изцяло от нас!!

:angry: Скромно благодарим на неуморните ни домакини/организатори! Стягайте коланите, че в петъка идеееем! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o
АИИИИИДДДДДДДДДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НААА ЖЖААААКУЗЗИТТОООООООООО:D!;)!;);) Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Емо, нещо ти се подува главата от много чакане! :rolleyes: ха ха ха Публикувано изображение

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже Янчо за голямо наше съжаление няма да доиде,си позволих да закупя малко фоиерверки:) :) Така,че кажете на "кмета" да не се шашка посреднощ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже Янчо за голямо наше съжаление няма да доиде,си позволих да закупя малко фоиерверки:) :) Така,че кажете на "кмета" да не се шашка посреднощ! :(

Кмета е предупреден вече......Браво на теб. И ние мислихме да взимаме, ама ти ни изпревари!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

Арееееее не останааааа :P И да не забравите да си вземете и вълнените бански ей, че не се знае, знае ли се ??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АМИ НАПРАВО ДА ТРАГВАМЕ.НЯМА КАКВО ДА ЧАКАМЕ ДА СТАВА УТРЕ :o .МОЯ БАГАЖ И БЕЗ ТОВА Е СЪБРАН ОТ ПОНЕДЕЛНИК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

аз мога и под дъжда да пия бира в басейнаПазете ми място петък вечер за едно салто!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААИДДЕЕЕЕЕЕЕ ТРЪГНАХМЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! ;):) ЖАКУЗИИИИ! ;) КУУПОООООООН! :D:D ДЖИИИНЧЕЕТАААААААА! :);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аххх виеееееее, ние чак довечера, пу :) Абе мене място за салто в басейна може и да не ми пазите, ама място до кюфтаците и биришшката мноо ша ва замола ако мое да ми запазите, щотоооо... идват зажаднели за купон хондаджииии :):D;) Айде, до довечера, и умната по пътищата наши на България, желая безаварийно на всички :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така Бате Емо, подгрявай там инфраструктурата, че идем! И ние сме за довечера с Олми-то!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига бре, дразнител, намали бирата малко! Ще ви проверя по някое време ей.....

И аз мисля да ги проверя,ама на место;):D :D ;) Само немога да си намера шофер за връщане ;) ;) :thumbs2:;) П С .със десен волан съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plamen_lm

МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕ.РАЗБИХМЕ СЕ.НЯМА ТАКАВА СРЕЩА(КОГА ЩЕ Е СЛЕДВАЩАТА) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко беше, направо се разковахме тоя път. Добро закриване на летния сезон се получи, дано всички да са доволни.Ето малко снимков материал от мен, скромен е ама за толкова остана времетукНека и другите със снимките да ги качат че на техните фотосесии има доста интересен материал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

До всички с които не успях да си взема довиждане - радвам се че се видяхме... :) и...се надявам следващия път пак да сме на линия.

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да започна с благодарност към хората организрали цялото мероприятие. :P БЛАГОДАРЯ ХОРА!Второ да благодаря на хората,които направиха веселото. ;) БЛАГОДАРЯ ХОРА!Голем купон са заформи-в момента мога само да пиша,глас немам никъф! :);) ;) ;) Ето и моите снимки-не всички стават,ама всеки да си тегли каквото му хареса! ;)http://picasaweb.google.bg/EMIL.UNAREV/aYGzdF#Кажете и някво място да кача и видеото(ASF формат е,някъде към 350 мегавата ;) ),не е много качествено но има доста интересни неща! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааа...Цупер си беше ;)Ма то като се замисля с хубави хора само хубави сбирки могат да станат :);) П.С. Снимки след малко.Да отстраним само размазаните и снимките,които не са станали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая успях да ги кача - ЦЪКТова са снимките от нас - дано да ви харесат :) П.С.Ако някой се чувства засегнат от някоя снимка да ми пише да я махна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Катеря ги и аз със зор. Бутам, дърпам ама ... опъват се. А вънка вали - суичовете са пълни с вода ... мамата си тракало. Ще ги доизбутам де! :)

А до тогаз малко тийзърчета:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

 

П.П. Поради някой друг токов удар и т.н. едни от атрактивните снимки - казанлъжките и нататък, ще ги качам утре ...

 

Сиреч - очаквайте продължените - ето ги всичките качени до момента:

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/HONDA/Yagodite1_08/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф... хубу беше ... ма кратко ... времето удари едно рамо ..за последния ни летен купон ! Емоции отново не липсваха .... ма кфо да дрънкам .. скивайте снимките и ше се просветите ! Пак правя поклон на всички приятели които дойдоха и се кефиха 2 дена до откат ! Е тоя път счупухме рекордите по снимане ... над 1000 снимки общо ... :) Аве чух че некфи хондаджий са мотали из КЗ в събота следобед .... ;) И да си купите "жилетки" всички за другото парти ! Безопасността преди всичко ! ;) ;) Мощен удар тука .... и яко хилене !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Glupi

"Помощщщщ някакъв луд с червен халат ме преследва" ;) ;) беше ултра яко, искам пак никой май не искаше да свършва ;) Jimmy твоето посрещане беше най-вълнуващо :)))Вече освен тюлени си имаме и един делфин ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest aphextwin

ешааа вееее,напълнихте ми душата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Амм, как да кажа, тъй като апарата е превъртял брояча, та съм качил снимките до 9999. А тези дето са след това от 0001 до колкото там се пада - последните - общи снимки съм ги пропуснал. Та сега са вече там. Сори за неудобството! :blink:;) Е вече са всичките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tedeka

Благодарско и евала на всички купонджии "тежка категория"! Благодаря и за отзивчивото посрещане на новите лица! :blink:За съжаление успях само за една вечер, заради Троянска сватба в събота, която изненадващо продължи до 5.00 сутринта... ;)Лека седмица на всички и до скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Glupi

хахахаха коментарите по снимките са уникални.. пак се връщам на басейна като ги гледам ;)) Делфинче и теб те има :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MissCaprice

По снимките съдя, че сте си изкарали много яко :blink: ... другият път ако можем и ние с Founder ще дойдем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Чакайте ся да бъзна аз тука снимачите и позьорите... шшшшшш алоуууу, ми нали кОнкурс щяхме да сглобяваме,за най- арна снимка и за най- арен сниман ;) А харесайте си ся от 1000 и кусур снимки една, да ва видя ;):blink::D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...