Jump to content
manniakk

...или защо трябва да спрат каруците

Recommended Posts

http://www.dnes.bg/article.php?id=56202Честно да ви кажа сигурно сме единствената държава в EU дет каруците си движат без никаква сигнализация из пътищата, че дори в столицата. На отиване към морето в 6 сутринта и аз се разминах с една такава след Сливен... Която просто беше невидима. Едно черно петно. Ако я застигнеш с 100 км и има коли срещу теб....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за да има контрол, но на каруцарите хич не им дреме за това. Излизат от гората, минават през шосето на "мамка му" и това е. Я минал, а не минал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На отиване към морето в 6 сутринта и аз се разминах с една такава след Сливен... Която просто беше невидима. Едно черно петно. Ако я застигнеш с 100 км и има коли срещу теб.... Колега При това че сме около 1 век изостанали от ЕВРОПА тва с каруците тракторите и фадромите и тн. смятаи до кога ще е .Докато не се направи аутобан с такси бариери и огради/задалжително/ щтото некои ще си пасе говедата точно там прогрес няма да има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня и аз, че май сме и 1 век встрани.1 приятел е бил блъскан от каруца... отзад... докато е бил спрял. "Двигателя" на каруцата паркирал в/у багажника му. :DВсякакви идиоти има. За съжаление се множат все повече и повече и наистина най-ложото е че няма кой да ги контролира. Каруци и животни по пътищата колкото си искаш. Аутобан с такси и бариери не е спасение - правия път не е такъв проблем, какъвто е кривия тесен път, където честа алтернатива за да избегнеш удара е да се хвърлиш през банкета в най-близкото дърво. А каручките за съжаление точно там се срещат най-много...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има начини ама са много антидемократични :whistle: ,като например даряването с пиратки на циганетата дето мият прозорци итехните създатели с каруците!Само като си говорим и не гласуваме нищо няма да се случи,само Доган и разни черни донове ще ни командват!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз вчера много неприятно изтръпнах вечерта. на кръстовището с коматевско шосе и стамболийски, до обръщалото на автобусите завивам на ляво по стамболийски ... и в кръстовището ВЪТРЕ срещу мен гледам кон ... после видях и каруца, без никакви светлини, нищо. кара си бай Мангал и изобщо не му пука. там както няма коли нощно време и ако някой се излъже да влезе в тоя завой с по-голяма скорост и ще хапват конско с гарнитура ... а най-интересното е че точно там има патрулка която обикаля ... точно в ония район и 100% съм сигурен че са се засекли с тая каруца. не знам ама на мен ми се струва че е тяхна работа да направят нещо по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей т'ва си е нек'ва напаст каруцата.Абе оня ден на ЖП прелеза се наредила колона дълга поне 20 коли,вдига каката бариерата съответно като мина влака и гледам насрещната колона фърчи вече покрай мен,а наща колона си седи неподвижна.Веднага се разпсувах,че някой пак се гримира или си говори и не вижда че колата пред него отдавна е потеглила,или пък някое старо Москве неще да си "възпламени" горивото и ЯЯЯЯ-потеглихме:)Няма да ви казвам за 20-те минути нужни да се приближа слаломирайки в насрещното до "причинителя" на задръстването,а именно-дърта циганка така нашибала каруцата със "Старо Неупотребявано желязо" барабар с 3-4 накачулени чавета,че горкото магаре едвам ходеше.И най-интересното е,че ИЧ не им дреме.Сетих се и за друг случай станал пред мебелен магазин неотдавна, дето на платното се търкаляха конски копита,грива,и някакви заченъци на каручка.Трябва да се забранят тия каруци:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

Ни се косете има и по зле сега се прибрах от Румъния там даже е по зле ;) на вас може да е рядко стрещана явление но при нас не е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

В нашия град си правят гонки с каруците по главните пътища. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как така гонки бе ... :) направи клипче, плс ;) м/у другото какво стана с релето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...