Jump to content
Guest YordanIvanov

канабис и марихуана

Recommended Posts

Guest YordanIvanov

абе понеже никога не съм бил в час с тея нещица , ако може някой малко по-запознат да ми обесни дали има разлика или няма че днеска спорих с един френд.мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Канабис, марихуана, джойнт, трева с секви други са си едно и също - индийски коноп ама не всеки върши раота :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

канабиса е много видове , но само от някой става ефекта , марихуаната е женското на индийския коноп(индийски канабис) , и от него вече идват хилядите му наименования :cool:

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...е женското на индийския коноп...

ааа па неква полова дискриминация :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: ;):D :D :D:cool::lol: ново 20 :lol: Редактирано от L&R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...е женското на индийския коноп...

ааа па неква полова дискриминация ;)

 

OK ще ти дадем на теб мъжкото да пушиш ;) ама гледай да нему набараш лулата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предвид секцията (Off Topic) подобана тема/и нямат място в форума(не ангажирам никой)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бегай във форумите на наркоманите :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предвид секцията (Off Topic) подобана тема/и нямат място в форума(не ангажирам никой)

Впредвид секцията (Off Topic) подобана тема/и ... мястото им е точно тук !ангажирам някой .... :cool: ... па тревътъ не я пуфтим ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подобана тема/и нямат място в форума

:lol: ....ей ся вече ще ни закрият форума милиционерите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма, всички пафкат. Може и те да научат нещо ново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не всички пък, ша ма прущаатИ :lol: И аз съм на мнение, че тая тема... :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нашия град казват: всички който карат хонда пушат наркотици :lol: което не е вярно естествено.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предвид секцията (Off Topic) подобана тема/и нямат място в форума(не ангажирам никой)

зададох въпрос за разликата, по никакъв начин не съм провокирал темата за наркотиците и удоволствието от тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нашия град казват: всички който карат хонда пушат наркотици

За софия важи, сичките трябва да сменят дилъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който пуши зло не мисли :D измислили ново реалити шоу за почитателите на козчето ... първата мисия била следната: трима от участниците биват затворени в една стая с една маса и три стола. на масата има три големи чадела. след като ги изпушват, единия от тях излиза от стаята. задачата на останалите е да се сетят кой е излязъл ... а към тия дето имат нещо против темата, да не я четат ^_^ тва е офтопик и тука можем да си пишем за всичко от белодробните заболявания на американсия енот до мистификацията на пантономиката на парадоксалната философия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фукаите бе полезно е за дроба ;) не зимаите ни6то което завършва на "ин" ;);)

Редактирано от PowerSlide

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фукаите бе полезно е за дроба ;) не зимаите ни6то което завършва на "ин" ;);)

аспирин ? ;) лелеее аз немога без него ;) сега да си говорим кой колко пъти е пушил да си признава ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам креатин и глутамин .... от аспирин ;) ..... грийни грийни грийн ;)

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VersaceGirl, американсия енот по цял ден пуши масури с мармота от рекламата на Милка ... очевидци разказват:"- ... и един мармот свива в OCB ... - ... да бе да" ;););)

Редактирано от Shadow^Dancer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не съм пушила трева никога. Не съм опитвала, нямам желание да опитвам, не ме кефи миризмата, честно казано ми се повдига. Толкоз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не съм пушила трева никога. Не съм опитвала, нямам желание да опитвам, не ме кефи миризмата, честно казано ми се повдига. Толкоз ;)

На много хора не им понася миризмата , но след като пробваш започва да ти харесва ;) честно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VersaceGirl, американсия енот по цял ден пуши масури с мармота от рекламата на Милка ... очевидци разказват:"- ... и един мармот свива в OCB ... - ... да бе да" ;););)

Не бе те са на амфети... а станиола са го сменили със ОСВ щото станиола го ползват да си праят бонгове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

] На много хора не им понася миризмата , но след като пробваш започва да ти харесва ;) честно ;)

...нема да зарибяваш мацето с тревата ;) ... пушенето на ганджа в компания води до нежелана бременност при жените ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма лошо , аз намисля ,че тревата трябва така силно да се слага в страната на дрогите.В Испания е разрешена за употреба , ако те хванат има глоба но не и затвор като при нас.Холандия се опитва да я наложи на хората като цигарите и да я отдели от твърдите наркотици , и още на много места е разрешена за употреба.Следователно не трябва да сме така скептично настроени с/у това растение.То доставя удоволствие по един собствен за него начин който без да опиташ не можеш да разберем. Еххх голям съм поет. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VersaceGirl, американсия енот по цял ден пуши масури с мармота от рекламата на Милка ... очевидци разказват:"- ... и един мармот свива в OCB ... - ... да бе да" ;);););)

Много ще е весело при тях,обаче.. :) ...Ама да не вземат да подпалят гората с тва пушене,че ще оставят децата без шоколади :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така , аз обичам милка шоколадче ,че ми се вдига......... настроението ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

... бедни момчета ... нямат пари, събрали се в кръг и си подават една цигара ... но пък оптимисти ... смеят се ли смеят :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...