Jump to content
HELL_FIRE_

Angel Eyes от къде....?

Recommended Posts

Здравейте колеги, интересуваме някой дали знае от къде мога да си намеря, angel eyes фарове за Civic-a от аватара ми. Не искам да са черни, а тези които се водят Crystal Chrome или нещо подобно. Някой има ли информация от къде...какво...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в раздела ПРОДАВА АКСЕСОАРИ, там един колега твърди,че продава. Иначе може и от Ebay да си избереш - също съфорумец приема заявки, но там повече чакаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!Тук малко китайски http://www.globalsources.com/manufacturers...light-Lens.html, а тук не знам какви са http://www.slickcar.com/accessories/Honda_..._conversion.asp.Според мене поръчка от друга държава ще ти излезе по-евтино. Не знам все пак ти си прецени.Всичко най-добро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, то ми беше интересно ако някой има купени от София или някъде в БГ, но ако се наложи ще внасям.. Благодаря момчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и друго ми е интересно, сега се сетих. Дали ще има разлики във фар за фейслифт и преди фейслифт модела? Да не стане да ги взема, и да не паснат.

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, има разликафоравете след фейслифта са различни и не пасватаз си поръчах от e-bay и в петък трябвя да пристигнатцената е около 300лв, надявам се да излязат по-малкоп.п. моите са черниуспех :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да различавам кои фарове в Ebay са за преди и кои след фейслифта ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да различавам кои фарове в Ebay са за преди и кои след фейслифта ?

Ами лесно е - влизаш в ebay и там има полета за въвеждане.Например отиваш на "мотърс",после "хедлайтс", въвеждаш марката и модела, и не би трябвало да ти излезе нещо, което не става за твоята кола(мисля че ги категоризираха и по години) Успех с избора, и ако си избереш нещо конкретно, се интересувай дали някой вече не си го е купил за да изрази мнение. По-красиви фарове не винаги значи по-светещи :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако някой изрази мнение, на вече закупени...да е жив и здрав. А това: "...и не би трябвало да ти излезе нещо, което не става за твоята кола...", знам ли ги колко съвестно си подреждат нещата. Разликата в монтирането може да е коренно различна, а в базата им данни да са с едн буква отбелязани която да ги различава...и ако я няма всички да са под общ знаменател. Ето защо смятах, че са белязани по някакъв начин или се разпознават все по нещо...не ми се разчита на някаква търсачка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wardog

Колега здравей, видях че си от София и мисля, че Оги (Девил Тунинг) има фарове като за теб. Тел. му е 0888224447. Обади му се и го питай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, мерси! Ще му звънна тези дни да видя какво ще ми каже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stancho, фейслифта е 99-00, и в ebay така го отбелязват. Ако купиш нещо маркирано "98" за фейслифт гаранция ще е минавка.

значи колегата да гледа 96 97 98 ;) моя грешка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, интересуваме някой дали знае от къде мога да си намеря, angel eyes фарове за Civic-a от аватара ми. Не искам да са черни, а тези които се водят Crystal Chrome или нещо подобно. Някой има ли информация от къде...какво...

аз имам фарове за твоята кола. Имам и снимка на сложени такива.Ако се интересуваш ми пиши на skype: rodeoboy666 или тел. 0885 744 634

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dangler

Свържи се с колегата harpiдоколкото разбрах очаква доставка на няколко бройки и ги дава на добра цена за съфорумници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета знаете ли дали има ангелски очи за акорд 96г. англичанка от тези дето са с тесния стоп ето и снимка за всеки случай

 

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,както в предната тема така и тук ще ти го кажа НЯМА фарове и стопове за английски акорди и сивици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не те лъжа колега, но тези са трансплантирани(мисля) от акордеон купе.даже ако това не е на МИХО сивика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не те лъжа колега, но тези са трансплантирани(мисля) от акордеон купе.даже ако това не е на МИХО сивика

има ли значение от каде са ... важното е че става ...да от неговия е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фаровете са вече инсталирани ... светат, свират ... продават се старите - TYC с крушките (дълги, къси, габарит), като единия е със счупено стъкло, ако някой се вълнува мога да му пратя снимки ! Цена по взаимно договаряне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не те лъжа колега, но тези са трансплантирани(мисля) от акордеон купе.даже ако това не е на МИХО сивика

има ли значение от каде са ... важното е че става ...да от неговия е
Става но с преправяне на ламарини... то така всичко става, и от с2000 може да си сложиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кефа цена няма братле !!! сорри за оффа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...