Jump to content
jowy

Да се похвалиме

Recommended Posts

ехеее добри снимки си накачил :) само че не си снимал сивата бегачка:) на която Жорка и взе един стадион разстояние на 400 метра:)

Снимал съм синята,сивата и червената бегачка. Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):lol:;) Брееей, тука у Враца гъзарите карат само Хонди с министерски номера!.!.! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че как няма да се излагаме я. А и са по лесни за помнене номерата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дали ще има нещо на пистата,ако някой знае да пише. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пичове пилете гуми на воля сега без да ви е страх от синя буркан :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната снимка е номер 1 :offtopic: . Давай къдрав, накажи уното. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля Д16А8 Публикувано изображение В най скоро време по кината... :santa:

Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля Д16А8 Публикувано изображение В най скоро време по кината... :)

Браво бе!! Най-накрая! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събуждате Хондите след зимен сън а? Ми ти бе Жорка нема ли да се пуснеш неко път.........тоя твоя Сивик се затисна вече :huh: треа да го продухаш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусках се с една прехвалена много варвяща Мазда 323F 1.6i 16V и я бих много. :rolleyes::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то тия кадето само се фалят се излагат :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24-ти отваряме пистата,за сега само това знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24-ти отваряме пистата,за сега само това знам.

Яко тупане е имало вчера :D Браво,Яжо Рекса е истински звяр:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сега виждам темата.Я кажете кога правите драг,всяка неделя ли и в колко часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля да отсрамваме клуба вече, трябва и вие да доидете тази седмица. само това пежо 206 ми беше някаква конкуренция ама пича си се беше отказал още преди да се дръпнем, като видя какво се случи с Баварката и дойде да ме разпитва кво и е на мойта кола че върви толкова. дано другата седмица сме повече представителите на марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано другата седмица сме повече представителите на марката.

Преди състезанието ше тряя да теглим чоп със тебе, кой ше участва и кой ше гледа, да няма после сърдити "ама ти зе пак наградата". :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги, аз съм от Мездра и от скоро карам Хонда Акорд , 97г. 2.0 - TDI.Ще ми се да се запозная с вас. Само в понеделник ли се събирате на Лукоила и от колко часа?Сложил съм ксенони и плазмено табло за сега :hondarulez:

Редактирано от wowfan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега всеки вторник от 20 часа на лукоил се събираме заповядай :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сега виждам темата.Я кажете кога правите драг,всяка неделя ли и в колко часа?

Всяка неделя от 16:00ч,ако е хубаво времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей колегииии я пуснете малко клипове от тая Враца бе, говори се че много хонди е имало тази неделя и даже две от тях са в челната тройка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей колегииии я пуснете малко клипове от тая Враца бе, говори се че много хонди е имало тази неделя и даже две от тях са в челната тройка :P

Ама шофьора на втората е за убиване :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата седмица в неделя (28.06.2009) наградния фонд е 2000лв. В малкия клас(до 2000 кубика и 1400 с принудително пълнене):1 место - 700 лв2 место - 200 лв3 место - 100 лвВ големия клас:1 место - 700 лв2 место - 200 лв3 место - 100 лвАко има желаещи да заповядат, само да невали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:435a8103http://www.vbox7.com/play:83131e78http://www.vbox7.com/play:d07c164d...гледам доста подобни клипчета има в нета за тая писта Враца ама няма снимано накрая да се види кой бие :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам ама казват че този сивия рекс наказвал много здраво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сивия РЕКС наказва на ред всичко.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама наистина "Да се похвалиме от Враца" ;) днес Яжо отново взе първото място в клас до 2000 куб.см.! ;) Да му е честита поредната титла, както и на Жорката 3-тото място в същия клас - БРАВО!Все повече Хонди участват в гонките до Враца - екстра! ;) (очаквайте скоро видео и снимков материал)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за поздравите без вашата подкрепа нямаше да спечеля! поздрави и на Жорката :o надявам се от другата седмица да имам достоен заместник, защото за сега се оттеглям. надявам се Жоро, Кико, Ники Калмарчето и Къдравия да ме заместят достойно :) ще ги гледам и ще им стискам палци както те и всички вие правехте за мен ;) ще стискаме палци скоро да се появи и дълго чакания CIVIC на Ванката ;) Искам да благодаря на Митака Хокея с който отстранявахме най трудните технически проблеми:( Успех на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз колега за поздрава.Ето малко снимки.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...