Jump to content
casper

свистене при намяляване на скороста

Recommended Posts

Напоследък като си карам колата и като намаля скороста точно преди спиране и се чува някакво свистене за кратко време. Не мога да го определя точно.Но го прави само тогава.Какво може да е?Казах да ми прегледат ремъците,уж ги понатегнали ,ама май се чува още по зле? Звука наподобява свирене от некачествени накладки,ама не точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накладки сменял ли си скоро ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а колега това спиране има ли нещо общо с връщане на скорости ?щото при мен съм забелязал че винаги когато карам по инерция и искам да вкарам примерно 2-ра (оборотите да дойдат към 2000 или повече) и се чува едно леко свистене...нямам си идея от какво е ?!п.п. да поясня включването на скорост става без никаква газ, с цел спиране. тва имам предвид

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а колега това спиране има ли нещо общо с връщане на скорости ?щото при мен съм забелязал че винаги когато карам по инерция и искам да вкарам примерно 2-ра (оборотите да дойдат към 2000 или повече) и се чува едно леко свистене...нямам си идея от какво е ?!п.п. да поясня включването на скорост става без никаква газ, с цел спиране. тва имам предвид

И аз съм го забелязъл това. Все едно карам тролей :>Това мисля, че си е нормално. Все пак развърташ двигателя. Редактирано от Ceco85

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,ако не си сменял скоро накладки провери ги според мен е от тях,скоро имах този проблем,самите накладки бяха с ограничител,като се изхаби до едно ниво и почват да свирят от ограничителя при спиране(ламаринка прикрепена към накладката)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Вероятно шума ти е от гумите, ако имаш възможност пробвай с други и ако се промени или изчезне значи нямаш проблем по колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...