Jump to content
xtuners

Ride In The Night

Recommended Posts

Е .. има ли такива сред вас, които карат колите си нощем. Аз лично често карам Прелюда из централните булеварди на София късно вечер ... ей така, just for fun!...Светлини, хлад .. , празни улици, отворени прозорци, музичка (White Snake :) ), ръмжене на двигател с К&Н филтър, светлина от километража ;) .. проблема е, че до сега не съм виждал други хонди ..освен една сива S2000 веднъж хахаахах! Хондите да нямат вечерен час до 20:00 ?? ;)

Редактирано от xtuners

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по сливница наи вече и по люлин след полунощ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

студ. град, бул. България, цариградско, попа , около сити центъра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в последно време и аз го правя. като видях темата и се замислих ... в последните 2-3 месеца това го правя почти всяка вечер, just for fun. само че градът е Пловдив. тук през деня почти е невъзможно да караш за кеф, такива задръствания има навсякъде че карането в града си е мисийка. нощно време само може да се кара нормално. аз преди да си легна ако не изляза да се разходя с хондата не мога да заспя спокойно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редовно карам нощем, най-вече по цариградско и канала.. обожавам да карам тогава, няма никой, само аз, колата, музиката и пътя.. :) Може да си направим колективна среднощна Хонда разходка някой път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова ли? http://www.youtube.com/watch?v=VUxuMHHJxCsИ после ще има: "Куките ма дебнат, ма ни мой ма фанат..." ;)

:):) Лошото е ако те фанат :) , иначе и аз най се кефя нощем да карам , и да слушам няква нощна музика в стил House.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм превърженик на нощното каране, но в повечето случай карам по по-крайни улици и булеварди, а най-често се качвам до копитото (София), защото кракът ми е доста тежък и когато си пусна някой комерсиален "house" и почвам да влизам в червеното :) - затова предпочитам а карам там където е почти сигурно че няма да има хора или куки."ZaRRicK" - рекламата е добра, за такава инициатива бих върнал газтта малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, хубаво е нощното каране , но когато е с цел е по-добре.. някак си не ми се връзва да обикалям без посока. А и мина времето когато джойнта беше левче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така казвах,но когато стане тъммно и се опразнят улиците като тръгна да карам сякаш сама си избира посоките,действа ми релаксиращо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно и на мен това ми е криво, че нямам цел, а като тръгна да си набелязвам маршрут и ми минава тръпката.. Още не съм измислила решение на проблема, дайте идеи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееех няма нищо по-хубаво от това да караш любимата хонда, когато няма задръстване, музиката е добра, и сякаш покрай теб нищо не съществува.съпричастен съм НЯМА ПО-ХУБАВ РЕЛАКС ОТ ТЕЖКИЯТ РАБОТЕН ДЕН.и точно това че караш без посока е най-доброто. просто караш ХОНДА :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно и на мен това ми е криво, че нямам цел, а като тръгна да си набелязвам маршрут и ми минава тръпката.. Още не съм измислила решение на проблема, дайте идеи :)

Хората са го казали отдавна: It's the journey, not the destination!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха, понякога ме е яд когато стигна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правя я тази работа редовно, един от начините да релаксирам...а супер кефа за мен идва, когато вали или е валяло :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значе не съм единствения който да кара нощем без цел и посока, няма по релаксиращо от нощтното каране :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много обичам да карам през ноща, на отворени прозорци и шибидах,често карам без музика.Чува се само звука на двигателя и гърнето :worthy: ,особедно когато влеза в някой подлез .Иначе обичам да карам по Дондуков и около Александър Невски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди и аз карах по нощите за кеф... Но сега ми се налага :worthy: Свършвам работа в 1 часа и се прибирам по нощите. Много голям кеф. Така разпускам дкато се прибирам.... Ако още сте по пътищата по това време , може да се съберем и да пием по едно кафенце и да пообикаляме.. Ей така за кеф. Въпреки , че аз преди го правих да остана сам със себеси и да слушам двигателя на хондата.. Действа ми успокояващо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е за кафенцето пич. Когато си връткам нощем с колата последната ми мисъл е да срещна някого и да пием кафе/бира с него.@BraveHeart: колко ми липсва шибедаха на предната кола... Точно заради нощните разходки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xtuners

ахах ...значи не съм само аз. Да и аз карам главно за релакс. Не съм срещал съмишленици до сега, незнам какво ще стане ако срещна. Вероятно добре ще се повозиме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътувам нощем,да избягам от гадния трафик.!Често рано сутрин около 03.00!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме традиция с едни френдове да ходим чат пат на витоша късно вечер , реално не заради самото каране , а за гледката . Обаче тогава карането ми е най-голям кеф . Няма коли , няма сфетофари .... а и пътя е доста по-забавен от софийските улици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Бах маа му,при толкова нощни шофери...някой кара ли през деня?.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GRUNEWASER

АЗ туй с нощното каране го правя от години всяка вечер ,бул.България ,околомръсното :Pа посоките тя сама си ги избира особенно ако види някой пишман рацер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

И аз карам всяка вечер из Пловдив , но само 2 Хонди съм засичал на които им се играе и дооооста интересни гонки се получиха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, ако има колеги, които имат желание, можем да сглобим едно подобие на рекламката Honda Civic Nation ;) пък после кой откъде е :o все пак няма да си разваляме кефа и да си пречим, според мен ще е обратното :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редовно се качвам до Пампорово вечер има хубави отсечки за пилене и на един завой се открива супер гледка към Смолян

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се кефя на нощното каране. Жалко че няма много хонди от Добрич, който да са в клуба че да се организираме вечер да бръмчим. Най ми е яко към 2-3 когато няма абсолютно никой ( не че през останалото време има де :P ), само аз пътя и музиката. Тук-там някой заблуден бакшиш ще се намери. Просто няма такъв кеф! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък поради липса на музика си пея сам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обичам карам нощем и да разглеждам какичките по кръстовищата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се учих да шофирам излизах предимно нощем да кара, заради по-слабото движение.От тогава ми е приятно да обикалям уличките ей така, просто заради шофирането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xtuners

Аз обичам карам нощем и да разглеждам какичките по кръстовищата :)

Aз така например сменям посоката. И кога ще организираме Sofia Honda Nation Video Clip?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно ли да ти кажа ? Никога.Тука са само несериозни люде !Тази идея е от как излезе тва клипче ,сиреч отдавна .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P и аз обичам да карам нощем за да вкарвам колата в обороти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е приятно особенно ако има някои с които да си приказваш докато караш без посока

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...