Jump to content
emko

Предложение за морска среща

Recommended Posts

Здравейте.Това е офертата, която с колегата Божидар успяхме да оформим за морска среща. ИЗТЕГЛИ ОФЕРТАТА ОТ ТУК

ОФЕРТАза морска среща на „Хонда Фен Клуб”05 – 07 септември 2008г.Място на събитието:Между гр.Св.Влас и к.к.ЕленитеMarina View & Panorama Fort Nokshttp://www.fortour.net/grandresort.php?mggal=3Програма:Петък:1. Настаняване след 14:002. Вечеря 20:00 – 23:003. Бар покрай басейна (морето)Събота:1. Плаж до 15:00 часа2. Игри (мини-голф турнир, animation) 16:00-19:303. Вечеря 20:00 – 23:004. Бар покрай басейна (морето)Неделя:1. Плаж2. Напускане на стаите до 12:00Цените на апартаментите са следните:• Студио (2 легла) 39EUR• Апартамент с една спалня (2+2 легла) 55EUR• Апартамент с две спални (4+2 легла) 72 EURЗа вечеря има следното предложение за 11лв:Свинско (вратна пържола), пилешко (пържола) или рибено (хек) меню, което включва салата (домати и краставици, шопска или овчарска) и съответното месно ястие. Напитките и десертите са по избор от менюто.Забележка:Заявка за присъствие се дава най-късно до 01.09.2008г. Плащането на стаята става на рецепция, преди настаняване. За избор на конкретно меню от по-горните се дава заявка до 01.09.2008г. (Същото ястие в ресторанта е на стойност около 14-15лв., затова е желателно да се направи предварителен избор, за да може да дадем желаната бройка ястия).Всички басейни (а те са доста, включително има басейн с изкуствени вълни) в комплекса са безплатни. Шезлонг – 1EUR/ден. Има и няколко детски площадки.Допълнителни услуги: фитнес, сауна, тенис корт, мини-голф, билярд, джаги, електронни игри и др.(не са безплатни).Комплекса е доста просторен, има много паркоместа. Разгледайте галерията от сайта, където има доста снимки.Емил (emko) – 088 8674875, 087 8660760Божидар (darius) – 088 8558585

Говорихме с управителката на комплекса и тя ни увери, че за желания период се очаква да има достатъчно свободни места. Моля, хората които ще идват да ми пращат лично съобщение и аз периодично ще публикувам списъка с желаещите. Ако имате въпроси, пишете ми пак на лични за да не се наводнява темата. Ако конкретен въпрос касае мероприятието - отговорът ще бъде публикуван в темата:ph34r:Като цяло не остава много време - надявам се с общи усилия за един месец да се организираме за така обсъжданата морска среща на клуба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,кво става?Никой ли не иска да има морска среща.Толкова се точиха някои хора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! Евала за идеята ! Малко са хората от форума които се нагърбват с подобни организации ! Аз като човек направил 3 локални срещи ше кажа че последния формат/ала Юндола/ който направихме май е най успешен ! Евтин хотел/голям басейн/поляна за купоня ! Офертата ви е готина , обаче спането е "малко" скъпичко за повечето хорица ! Не правя критика ... просто споделям мнението си ! Аз лично бих се включил за една вечер ,шото и на мен ми идва дебело , но по това време съм ангаже ! Поздрави и успех в начинанието ! Пък знае ли човек ... може и да се видим ... :)

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам и аз съм навит,че пропуснах в стара загора,ама наистина идва скъпо спането.Пък и повечето имат и бензин докато дойдат от на майната си и спането,яденето и 1/3 от заплатата.Иначе на мен много ми се ходи,тъкмо и ми е близко от бургас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте, че цените са малко над средните тука за района. Но обиколихме няколко подобни комплекса, с други се свързахме по телефона и навсякъде условията и цените са подобни. Да направя забележка, че сме търсили компекс от затворен тип за да може за всеки желаещ да има място. А сме избрали точно това, защото и местоположението му е прекрасно и инфраструктурата и обзавеждането е на високо ниво (справка - гарелията на страницата на комплекса). Имаше предложения за вътрешни комлекси, където цената е по-ниска, но все пак това е морска, а не горска среща. Така, че моля не сравнявайте цените с тези от квартирите и малките семейни хотелчета. П.С.: Рацаре, ти като ветеран в тази област ще може да помогнеш с безценни съвети :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,кво става?Никой ли не иска да има морска среща.Толкова се точиха някои хора!

Нещо ми изчезна вдъхновението след като разгледах саита на "комплекса".С тия блокове................! :) Хич не ми пасва. :)Но това важи за мен.На други може да им хареса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предложих да направим срещата на Поморие.И тя да е посветена на 60 годишнината на фирмата.Хотела който предлагам е почивна станция на Софарма .Намира се непосредствено до плажа има голям паркинг басейн стаи със собствен санитарен възел и баня .Цените са от 15 до 20 лева на легло за вечер.Ако ще правим нещо нека да е изгодно за всички.Утре ще проверя кога ще има свободни места и ако има интерес мога да уредя нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предложих да направим срещата на Поморие.И тя да е посветена на 60 годишнината на фирмата.Хотела който предлагам е почивна станция на Софарма .Намира се непосредствено до плажа има голям паркинг басейн стаи със собствен санитарен възел и баня .Цените са от 15 до 20 лева на легло за вечер.Ако ще правим нещо нека да е изгодно за всички.Утре ще проверя кога ще има свободни места и ако има интерес мога да уредя нещата.

:cool: Миналата година не ходихме ли там? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да е някъде, където има опция за палатки? Например както бяхме на Националната, където обаче се получи леко разделение на лагерите, но може да се пробваме да избегнем това ...И наистина - Хонда на 60 години, трябва да се отбележи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да е някъде, където има опция за палатки? Например както бяхме на Националната, където обаче се получи леко разделение на лагерите, но може да се пробваме да избегнем това ...И наистина - Хонда на 60 години, трябва да се отбележи!

Разделението се получи,според мен заради скапаното време.Иначе едва ли щяхте да висите по цял ден в хотела. :) Мисля,че няма да има такова при подходящо време.А и варианта само на хотел,не е за пренебрегване. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 септември съвпада с ДРАГ гонките в сливен а тъй като гледам половиния форум ще сме там......не знам какво ще стане иначе съм за морска среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отивате в гората за гъби за да искате стая за 4 или 5 лева на вечер,цените на комплекса са повече от добри за морски курорт.Искахте морска среща и сега като ви я организират се дърпате.......не искате да пропатувате повече от 50км ли???Който има желание ще дойде............п.п:Драга в Сливен е в неделя на 7.7.2008,спокойно можем да отидем до там като пътя ни е около час

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ще успея,тогава би трябвало да съм на Турция !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 септември съвпада с ДРАГ гонките в сливен а тъй като гледам половиния форум ще сме там......не знам какво ще стане иначе съм за морска среща.

това е кофти съвпадение, дано се намери някакъв компромисен вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емко и 5 кинта да е стаята все тая,едва ли ще се съберат други освен обичайните заподозрени :)Което обаче ме навежда на мисалта........абе не е ли време да си направим пак наше събиране като на "Бункера" ;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емко и 5 кинта да е стаята все тая,едва ли ще се съберат други освен обичайните заподозрени :)Което обаче ме навежда на мисалта........абе не е ли време да си направим пак наше събиране като на "Бункера" ;):);)

Еми давайте тогава да се наговаряме с Обичайно заподозрените по-долу и да викнем Бургаските колеги,Варна,Сливен и Ямбол и сме като на национална,ако ще и за един ден или за 2 часа дори! ;) Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Което обаче ме навежда на мисалта........абе не е ли време да си направим пак наше събиране като на "Бункера" :P:lol::lol:

Много първично беше. Първо :lol: , после :P:lol::D:lol::D:lol::P:D и то станало сутрин май....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния въпрос, ще ходи ли някой по морето 5-7 септември, защото аз мисля да се вдигна за тези дни :-) Несебър, св. Влас или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ходя на Драга в Сливен.Най - добрия ми приятел се върна от Чехия за малко и брачедка му роди и ще ходя на гости в Ямбол и от там на драга с него и за това...малко се разминават нещата,но пък пак е яко, защото тази седмица има някви неща да се събираме,другата седмица пак има и затова сме повече хондаджии и който,където свари и му е по пътя и плана :rolleyes::huh::ppp Незнам, ама в бургас взе да става по- тъпо, откогато и да било....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...