Jump to content
ALEX

Въпроси относно 5та генерация сивик Eh2/eh3

Recommended Posts

За Д15Б2 не се чуди !!! Винаги по големият двигател е по добър,а и разлика в разхода на гориво почти нямя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора само че гледам д15б2 е моно инжекцион няма ли по да са изтрелва д15з3 като пълна инжекция ама пак са на едни коне немога да си го обясня защо тай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

...D15Z3 е икономка D15B2 e по добрия вариант и за тунинг и за вървеж !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Колегата над мен имаше предвид по икономка, че d15z3 е така наречения "иконмичен витек" или "Vtec-E". Разликата между него и D15B2 е, че последния е моноинжекция, а икономичния е пълна. Икономичния има много скопени карантии с цел да върви достатъчно и много евтино. Само един човек е успял да направи от икономика бегачка, и това е Misho. Но ако ще тунинговаш наистина, не се целиш в икономия - вземи D15b2. Лесно можеш да му сложиш пълна инжекция и става 101 коня. d13b2 е най-малката версия на този модел и не отстъпва на братята си много-много. Вярно, не е дори моно инжекция, а пълен карбуратор, но пак ДОСТА върви за 75 коньов двигател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче предвид това, че сега цените доста са паднали, мисля че всички, както и аз биха те посаветвали да си вземеш D15 :)

А защо не и D16, B16? Защо предлагате на момчето само Д15-ки, вярно, че само за тях е питал, но.......Хондите не приключват само с 1,5....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съгласен съм с Misho не се бях сетил, и без това се напълни с D15-ки, колега я потърси нещо по-сериозно :) ............в гамата 1.6 :)

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избери по-запазеното купе иначе всичките двигатели са ок. Иначе личните ми предпочитания са за д15з1/д15з3... За д15б2 има доста теми за "хълцане"-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За д15б2 има доста теми за "хълцане"-то.

Има и тема как се лекува :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хълцане смисал какво имаш предвид ? b16a2 Имаше един авер от варна 5та генерация просто като видях колата тои я продаде преди време, с кони окачване сребринг волан с антирадар беше ръгната с 15ки джанти мн добри варвеше като ненормална :) :) обаче за в момента ми тряя нещо което да гори нормално по нататак ще е Б двигател!!!

Редактирано от PazzO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Molq vi kajete da go imam v predvid tozi problem i kak se reshava ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%B0%D0%BD%D0%B5....лесно се работи с търсачката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...