Jump to content

Recommended Posts

Попринцип до колкото разбрах на кабела е буксата за включването към диагностгична техника, а като натиснеш бутона докато е на контакт си прави самодиагностика. Т.е. даваш на контакт цъкаш копчето и гледаш таблото :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, това не е ли shock бутона? Бях чел тук, че на същото място има shock бутон. Колата има система, която при катастрофа изключва подаването на бензин от резервоара. След това възвръщането на бензина става като се натисне този бутон. Но може и да е тази диагностика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, това не е ли shock бутона? Бях чел тук, че на същото място има shock бутон. Колата има система, която при катастрофа изключва подаването на бензин от резервоара. След това възвръщането на бензина става като се натисне този бутон.

exactly :)п.п.аз се сблъсках с този проблем и голям зор беше докато разбера че има такава защита :D то не беше презапояване на релета, то не беше чудо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, shock бутона е :) колкото и да го натискате няма да си направи самодиагностика :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalos

т.е. като карам и го натисна колат ще спре така ли?защотото аз като го натиска при включен контакт ми светва "чек енджин" на таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, при удар (недай си боже) елктрониката автоматично прекъсва говоривото което стига до мотора.След натискане на въпросния бутон горивото се освобождава и пак може да запалиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, с този бутон възтановяваш захранването на помпата след удар...само ако някой може да ми каже...5 генерация има ли такъв?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5ген. няма такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...