Jump to content
Dilqn_Mitev

Юби-Ко ЕООД

Recommended Posts

поне от това което аз видях,ми се вижда че хората си разбират и са прилежни..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ги ползвам само тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ги ползвам само тях.

И си доволен така ли да разбирам ? Аз също съм на мнение че момчетата ги бива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм доволен, може би защото от 1999г. си караме 4-те хонди само там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да. нямам оплаквания, а по принцип съм капризен, изслушват и те известяват като са готови, бачкат бързо и досега не съм видял да претупват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти съм ходила там. Първия път бях доволна - преди да купя колата я закарах там да я прегледат - обърнаха необходимото внимание - и на колата, и на мен. Втория път не бях доволна - закарах я за смяна на антифриз - после не знам колко време я карах с антифриз под минимума, докато намеря време да отида да долеят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти съм ходила там. Първия път бях доволна - преди да купя колата я закарах там да я прегледат - обърнаха необходимото внимание - и на колата, и на мен. Втория път не бях доволна - закарах я за смяна на антифриз - после не знам колко време я карах с антифриз под минимума, докато намеря време да отида да долеят.

да ти кажа че след смяна на антифриза известно количество го гълта за да се обезвъздуши и така 2-3 пъти. не ги вини, а си носи едно шишенце :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

Точно същото и аз забелязах,че хората си разбират и работят добре..исках просто да се уверя!Мерси много колеги за изчерпателните отговори,определено ми помогнахте! Поздрави :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, този сервиз го открих преди година когато си купих CR-V-то. От тогава и джипа и Сивика ги поддържам САМО там. Дори днес бях за смяна на кормилни щанги, масло и филтри на джипа. Така, че имам личен опит. Мога да ти кажа само едно - сервиза е СУПЕР, момчетата са много отзивчиви и си разбират от работата - особено Евгени. А Юри - собственика винаги се е отнасял френдли и отзивчиво независимо от това за какъв дребен проблем сме го търсили аз или съпругата ми. Не искам да Ви прозвучи като реклама, но това са фактите.

Редактирано от mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, този сервиз го открих преди година когато си купих CR-V-то. От тогава и джипа и Сивика ги поддържам САМО там. Дори днес бях за смяна на кормилни щанги, масло и филтри на джипа. Така, че имам личен опит. Мога да ти кажа само едно - сервиза е СУПЕР, момчетата са много отзивчиви и си разбират от работата - особено Евгени. А Юри - собственика винаги се е отнасял френдли и отзивчиво независимо от това за какъв дребен проблем сме го търсили аз или съпругата ми. Не искам да Ви прозвучи като реклама, но това са фактите.

Потвърждавам на 100% написаното, а също и мнението лично за Юри и Евгени. От 1г имам Акорд Турър 2004г и само там ходя, винаги са били отзивчиви, бързи и коректни. Когато не се налага смяна или поправка, даже сами ме убеждават да на върша бизсмислени операции. 1-2 пъти принудително ходих до Бултрако и бях отвратен отвсякъде и си свърших работата пак в Юби-ко. Няма да те прецакат и с товарени в цени, което приятно ме учуди, защото работят и с оригинални части и аксесоари Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти съм ходил там и останах с впечатление, че е доста скъпо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти съм ходил там и останах с впечатление, че е доста скъпо...

труда ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дам положително мнение за сервиза"+", с бърза и коректна работа. Май всеки се разбира с по някой от този сервиз :bye: .Като цяло(качество , цена , време) съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за окачвания само бултрако, диагностика и реглаж. в Юби-ко нямат стенд а диагностиката на винаги е на 100%. така че който смени нещо по окачването, първа работа е да запише час в Бултрако за го регулират, да не се ходи по разни 3ти сервизи после че само се дават кинти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

Незнам колеги,аз си смених сегменти,гумички на глапаните,гарнитури..цялостно обслужване на главата..и съм доволен бързо я направиха,и сега си я разработвам!Моето мнение е че хората си разбират и са отзивчиви,а и най-хубавто е че частите са оригинални и знам от каде ги поръчват!Така че и аз давам положителна оценка на сервиза.и Мерси за мненията :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза си е ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недей да си караш колицата там освен ако не си си я намерил на улицата и не ти пука изобщо за нея АЗ В МОМЕНТА СЪРБАМ СУПАТА НА въпросния сервиз ,давам прмери:след основен ремон на двигателя на црх втек (синия на божето ,сега мой) двигател б16 АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ БОЛТОВЕСТЯГАНИ КАТО ЗА СВЕТОВНО ...последствиа -половината превъртяли и стягани със гаечни ключове !!!забележете!!! отдушника на картера умишлено запушен...защо ли ... не можах да намеря отговор и трето ...казали на въпросния си клиент преди 4 г. че за б16 няма ремонтни бутала и блока вече направил износване третирали за тотална ш ;) ета ... Е вече ти си прави сметка дали ще си караш колицата там за по сериозни работи...

това цялото отскоро ли е или отпреди 4 години? направо не ми се вярва... а за преди 4 години не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да са си научили занаята а не да казват че за б16 няма ремонтни бутала... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Колата е позната на ХОНДА сервизите преди ТИ да я познаваш........................Била е и моя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...