Jump to content
пламен1

Поставянето на АГУ ще премахне ли хълцането на Д15Б2

Recommended Posts

В момента хондата хълца жестоко,при всяко натискане на газта забива муцуна.Решил съм да си слагам АГУ,искам да попитам при каране на газ,ще изчезне ли това хълцане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно няма да се опрати ... оправи си колата да върви добре на бензин и после няма да имаш проблем на Газ ... Ще ти е мирна главата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт слагането на газова ми изчезна само проблема с паленето на колата когато е топла (не съм презапоявал main relay-то), и това ако паля на газ. За хълцането има друг лек колега...почти всички по някое време почват да хълцат до 3к оборота. На скоро гледах, че хълцането се лекува с слагане на пълна инженкция. За другия вариант трябва да се обърнеш към Омбре или Емо (1net).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На газ няма да ти хълца,нито ще ти забива муцуната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите,по принцип ламбда сондата ми е за смяна,също така карам и с натрупана грешка,но явно няма смисъл да я сменям и да трия грешката след като ще карам на газ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вместо да пускам нова тема,намерих газаджия за 430 лв ще ми сложи ново газово,а вместо емулатор на двете дюзи ще ми ги прекъсне с две релета.Така уж нямало да се трупат грешки....Моля кажете ми колко истина има в това,могат ли да се прецакат нещо дюзите като са изключени,компютъра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...