Jump to content
Guest vesso_varna

Проблем с часовника на Civic '96

Recommended Posts

Guest vesso_varna

Колеги, от две седмици съм собственик на Civic, 6-та генерация, производство 1996 година.Купих колата с неработещ часовник на таблото. Не е болка за умиране, но ме дразни, защото съм свикнал от старата си кола да гледам часовника. Отначало мислех, че трябва да сменям батерия, но видях, че отзад влиза куплунг и предположих, че се захранва от акумулатора.Моля някой да ми помогне с някаква информация, ако е имал подобен проблем.Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи ли ти касетофона? Те са свързани на един и същи бушон, който се намира под предния капак ( мисля 10А е)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

виж си бушоните. Има 1 отпред при двигателя. 7.5ампера. Ако е проблем в часовника, свиркай - имам един излишен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж си бушоните. Има 1 отпред при двигателя. 7.5ампера. Ако е проблем в часовника, свиркай - имам един излишен :D

Благодаря за съвета. Ако се е скапал самия часовник, сигурно ще се свържа с теб, да ми обадиш някаква цена за резервния. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969
Отговорено (Редактирано)

Ако беше от 7,5А бушон под предният капак...нямаше да си помнят настроиката часовника и касетофона, но часовника щеше поне да светне при запален двигател...другаде е причината.

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка разбрахме ли къде е проблема? :D При мен часовника си бачка, но като изгася двигателя си губи настройките и винаги започва да отброява от 1 часа. Така много точно мога да си измеря продължителността на пътуването, но мисля, че не това му е предназначението :D . Та имате ли идеи как да го накарам да работи като часовник, а не като хронометър

Редактирано от pilio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Ами и аз да вметна едно въпросче за прословутия часовник :D Проблема с него е следния: мислех го за изгорял и затова не съм писал по-рано, но забелязах че нощно време светят много слабо четири линии от единия до другия край на дисплея. Дайте идея какво може да му е или офертата е направо нов :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя часовник вече съм го отписал, гледам си този, дето ми е на ръката. То и без това времето в хондата тече много бързо. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проверихте ли лампичката отзад на часовника? иначе може да е бушон или да е заминал самия часовник...ако някои има нужда от нов да ми пише на лични...а за да си губи настоиката предполагам не е свързан към правилния кабел...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен не ми свети лампичката иначе си е наред часовника, но пустата крушка два пъти се опитвах да я сменя и неуспешно. Свалям CD-то бъркам, въртя, но дотам - не мога да я завъртя в нито една посока а и е доста неудобно и незнам с какво мога да я врътна тая крушка, явно се е запекла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък винаги го откачам защото освен че ми бяга ме дразни кои за колко от къде до къде............... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...