Jump to content
Martinco

Семейните коли

Recommended Posts

Не виждам какъв ми е проблема.Дотук имах само едно предложение за кола,налична,и това беше Хонда Одисей.Нищо лично към колегата,но много пари й иска,а и според мен има какво да се прави по нея,отделно че не разбрах как стоят нещата с частите на този модел в БГ.Друга реална оферта,аз не видях-само предложения къде да гледам,а аз не съм майстор за да разбера дали една кола е читава или не.Както бях писал преди,идеята ми е да сложа ГИ,не защото съм фен,а поради икономически причини :D Стана ясно че ван-Шатъл е хубава и перфектна кола,но няма за продан-нали така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или ти искаш да я вземеш за някакви си 3-4 хилки "перфектната" кола на +-10 год. как мислиш ,че няма да има забележки ли ? Като са ти скъпи вановете си купи кола комби , това ти е алтернативата друга няма , и все пак никой не прави подаръци.Дори и за 3000 да я намериш докарването , регистрации , данъци , нови гуми , масло , ремъци и всичко пак ще ти стъпи на над 5. Ти сам си решаваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много сте любезни колеги,мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilkocivic

Твоя вяриант Martinco, отива на нещо масово, а не японско, поогледай се ще намериш твоя ван. Относно хората изказали се за френското, мн погрешно мнение имат, защото явно не са карали френски. То едно време хората викаха невзимай японско скапа е подръжката, части няма и разни такива, че сега изречения и за други марки така. Идин Espace ili Scenic, никак не е лошо за семейна кола, а ако имаш повече парички и намериш японско естественно че ще вземеш него!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

И тогава къв е смисъла на поста ти ? :) да кажеш , че френските коли са добри ?! :) ... в Хонда Форум ?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера гледах във Враца един Shuttle и доста ми хареса. 97г. е и е автоматик. Внос от Австрия без никакви ръжди и следи от наранявания. Личи си че е карана с любов :DТа днес малко скептично отидох да я гледам пак с един приятел (аз съм от София) и я взех. Към 7 бона ми излиза някъде с смяната на консумативите (ремъци, филтри, масла...). Надявам се да не съжалявам за покупката. Колата е на 150 000 километра, поне така пише, но е там някъде, защото е много запазена. До сега карах един Ситроен ЗХ 1.9 дизел та от Враца до София ми беше малко неловко, защото с със ситроена не се притеснявах да ме спрат катаджиите за превишена скорост :( а сега все трябваше да гледам километража. Към София си я карах с 100-120 при положение, че педала на газта беше едва натиснат. Трябваше да изпреварвам обаче и натиснах педала докрай. Не очаквах така да отреагира тая колица. Направо ми изкара акъла. Вкара 2 скорости надолу и се истреля като някой Кайен. Няма да давам на жена ми да я кара! ;) Покарах я малко и тъкмо си помислих че съм свикнал на автоматика(първи ми е) и точно пред нас реших да натисна съединител ;) За малко да изхвърча през прозореца ;) Иначе е висока и вози добре. Надявам се да не пипам нищо по нея дълго време. Ако искате снимки само кажете.

Редактирано от Shuttle the Best!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някоя и друга снимка да качиш,и евентуално да кажеш какъв разход ти даде на бензин?мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода днес го засякох. Минах й 152 километра градско(в София, Люлин) като от тях да има 10км извън градско. С бензин А98 я карам. След 152-та километра напълних пак до горе. Резултата беше 14.8 литра. Някъде към 9.5 на сто градско, което е много добре за размера й. Плашеха ме, че ще ми харчи към 13-14 на сто. Разбира се не я юркам много. Само няколко пъти се наложи на няколко кръгови :D Още не съм я мил, но като го направя ще кача снимките. Надявам се утре да сменя и останалите консумативи по колата и да я измия, а сутринта ще се редя в КАТ за номера :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода днес го засякох. Минах й 152 километра градско(в София, Люлин) като от тях да има 10км извън градско. С бензин А98 я карам. След 152-та километра напълних пак до горе. Резултата беше 14.8 литра. Някъде към 9.5 на сто градско, което е много добре за размера й. Плашеха ме, че ще ми харчи към 13-14 на сто. Разбира се не я юркам много. Само няколко пъти се наложи на няколко кръгови :) Още не съм я мил, но като го направя ще кача снимките. Надявам се утре да сменя и останалите консумативи по колата и да я измия, а сутринта ще се редя в КАТ за номера :)

Ти сега пък го изкара хибриден тоя шътъл :)Моя харчи 13 граско (малкия 2.2л) 15 градско големия 3.5л (244к.с.)Омбре казва че неговия 2.3л е 15 градско.покараи още и тогава кажи пак.А иначе малкия извънградсо и на 7.5-8 пада.Големия на 10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега пък го изкара хибриден тоя шътъл :)

Толкова ми показа на бензиностанцията. Все пак го карам лекичко и не го натоварвам много. Двигателя е много безшумен, но нещо лагери шумят отпред та днес намерих в един магазин по 170лв. лагера. Един приятел можеше да ми поръча, но цената беше по 340 на лагер. Ако някой е купувал лагери за такава кола да каже за какви пари ги е взел. Малко скъпички частите, ама до сега съм много доволен от колата. Лошо, че лятото ще трябва да си търся друга, защото сина ми я хареса и ще му я давам. Напоследък не ми остава много време за миене, та утре стига да не вали ще накарам сина ми да я измие и да качи снимки да я видите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

44200-SX0-008 би трябвало да са по 270лв в бултрако.Покараи я повечко в софия и пиши пак софийския разход (не този в 4 през ноща :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден видях една много странна хонда ЕЛЕМЕНТ? никога не я бях виждал. беше новичка и много вървеше , формата...джип ми се видя но по-тесничък и по-висок..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е колицата..Ще следя зорко темата,дали ще сложиш газ при този разход.Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...