Jump to content
ManiaK

Инициатива!

Recommended Posts

Много ми е интересно защо има колеги който като се засечем на пътя и ги поздравиш те гледат като натровени??? Дали си мислят че аз съм нещо повече от тях или си мислят че те са нещо повече от мен..... никой ли не е чел евангилието "Всички сме равни пред...... ХОНДА"

Нека оттук нататък като се засечем по улиците да се поздравяваме ..... нека бъдем единни ,..... нали в крайна сметка и бедни и богати и малки и големи всички ни обединява любовта ни към Хонда!

 

Всички трябва да сме приятели а не врагове както на пътя така и извън него!

 

Нека ако някой ме подкрепя да прави този малък жест към всички съклубари

ПОЗДРАВ С УСМИВКА:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:( подкрепям с две ръце. Още повече, че сме толкова песимистични българите, че малко повечко усмивки няма да ни дойдат зле. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз напоследък забелязвам тази тенденция, свирнеш на някоя Хонда и те гледат все едно ги псуваш :(, аз затова спрях да свиркам или да присветвам :)

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно да ви кажа това което казвате не е точно така! Значи често патувам и да ви кажа много често и аз попадам в същите ситуаций свиркаш им и те те гледат странно! Просто не всички са запознати с хонда фенклуб! Пък хората от Фен клуба се познават от далеч първо всеки по намаля като види хонда второ гледа директно в очите на шофьора с надежда от там да му откликнат и това като стане е няма да ви обясна какво става всички знаят хахахха само недейте на жените да казвате за това осещане :( То който иска поздравява който не иска ползва форума само за информация :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и досега така правя - усмихвам се широко и обикновенно ми отговарят с усмивка :( Клаксоните (ако не е някой познат) - не ги разбирам - според мен само създават хаус в движението и нерви в участниците - а и наистина не всички хонди знаят, че има фен клуб а и не всички шофиори на хонда са фенове на марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажем за съфорумците, на които въпреки че сигнализираш, и ти виждат стикера, и ти си видял техния, не реагират..?? :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....а и наистина не всички хонди знаят, че има фен клуб а и не всички шофиори на хонда са фенове на марката.

Аз нямам предвид да поздравявате някой чичка който си кара закупената от магазина тогава Хонда и я кара вече 18години (макар че за мен и този човек е истински фен на Хонда) .... но даже и него да го поздравите какво лошо има в една усмивка.......:( Знаете ли с колко положителна енергия зарежда едно кимване или усмивка! Какво като не са от клуба....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо съм ЗА.Инициативата е страхотна.Много пъти съм мислел да светна или свирна,но си викам ами ако не ми отговорят със същото.Започвам да поздравявам и се надявам повече колеги да го правят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТВТРДО ЗА ИНИЦИАТИВАТА ПОЗДРАВ С УСМИВКА :) И РЪКА :( ЗА СВИРКАНЕТО С КЛАКСОНА СЪМ ПРОТИВ ЧЕСТНО КАЗАНО (ОСВЕН АКО НЕ СА САМО ХОНДИ НА ПЪТЯ) - АДСКИ СЕ ИЗНЕРВЯМ НЯКОЙ ДА СВИРИ (НЕЗАВИСИМО ДАЛИ НА МЕН ИЛИ НА НЯКОЙ ДРУГ)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно!Наистина понякога клаксонът или присветването може да останат неразбрани, но като гледаш човека в очите и му кимнеш приятелски веднага разбираш дали той е в час с идеята :)Аз винаги търся погледа и прибавям един вдигнат палец за по-убедително :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Принципно и аз поздравявам основно с Публикувано изображение и основно който мина /нема как, нали съм ко основател на фингър тийма/ ма и с къси дълги и палец поздравявам, като има пичета с Хонди ги питам и некой други раоти ма тва е друга тема, ама много често напоследък гледат тъпо хората и не отреагират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе-долу от 10 Хонди,поне 7 или 8 ми отговарят на махане с ръка или с присветване на фаровете.Когато ги задминавам с клаксон. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май инициативата беше добра....... днес сутринта две Хонди които по-нищо не си личеше че са от клуба ме позравиха .... а това те зарежда с много позитивизъм и добро настроение за целия ден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за , при това винаги давам път на колега с хонда,който го поиска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Radeon4o

Твърдо "ДА" на идеята ще кажа и аз :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то и аз си святкам,бибкам,кимам,махам и ко ли не....ама май ефект няма!гледат ме като грьмнати хорицата!иначе и аз сьм :P "ЗА"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инициативата все още е в сила..... :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Мен ме е срам пък, чистосърдечно си признавам :huh: Винаги гледам с очакване водача на другата Хонда, ама не святкам и не мигам, кой знае какво ще си кажат хората: "Глей я тая хахавата луда калинка вътре кфо се е разподскачала..." :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на мен до сега никой не ми е присвяткал или отвръщал на поздрав, като изключим разбира се един ден в който Morridina се затърча. :huh:

А доста хонди срещам по пътя. Изглежда колегите не ме разпознават като съм с англичанка или какво. :sick:

Та мисля и аз да сменя поздрава с Публикувано изображение да видим дали ще даде желания резултат :)

 

После да не излезем по весниците само:

"Хондаджии внасят смут в столицата - размахват средни пръсти по пътищата" :)

Редактирано от Tekkonkinkreet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе познават и те като те видят даже и без колата по улицата, ама ти ги подминаваш :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф ми аз като мигам и святкам и подскачам и пибиткам винаги насреща виждам учудени погледи питащи се "Тоя пък от Психодиспансера ли е избягал?",или злобни гримаси значещи "Внимааааайй да не слезнем ей:sick:".Много ще се радвам ако го има тоя поздрав с усмивка :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз да си призная ме е малко срам да поздравявам без да съм сигурна човека отсреща дали има представа защо го правя,та затова предлагам отпред да се слагат знаменца с надпис "Хонда фен клуб" като на дипломатическите коли...Така ще се познава отдалече:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз святкам на колегите хондаджии. Досега никой не ми е отвърнал, може би, защото нямам лепенка. А би било готино. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като си засека погледа с някой колега/колежка на светофара, винаги вдигам палеца за поздрав :) И да ви кажа, напоследък май ме разбират какво имам предвид :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Хондаджии внасят смут в столицата - размахват средни пръсти по пътищата" :D

Хахахахахах това ме подсети за заглавието: "Хондаджии внасят смут сред органите на реда, размахват средни пръсти по пътищата"За съжаление може би само 5-6 човека ще ме разберат :);) Инициативата е добра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...