Jump to content
yajo

Има ли съфорумци от Враца

Recommended Posts

Ако не можем утре Сряда да се съберем а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз викам да го организираме някак, че да може и пича със червения рекс да дойде ... онзи ден се запознах и с него, видя ми се стабиляга. :DНе сме кой знае колко много хора, така че мисля че може да направим някъф компромис заради един от нас ... :)п.п. yajo, maniq ... я си напишете веднага в профил от кой град сте, няма да се излагаме, я ! Много сме, силни сме ... :D

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yajo

хеи момчета за сряда 19 на лукоил става ли? тъкмо и Митака с червения рекс ще си е тук и ще сме повече:) а и скоро се очаква още един фен да влезе в клуба, днес пазарихме онзи черния рекс първа генерация който от доста време стои без да се кара там пред 4-ти блок мисля че беше над лабрадора, оказа се че е с много редкия Д16А1 мотор, ще има малко ремонти по него но се надявам да стане една ненормална количка;) скоро ще го видите да вилнее из Врачанските улици;) ми това е мом4ета за сряда 19 на лукоил надявам се да стане пак интересно;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xoxoxox poznai te koi e tukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сряда 19:00 на лукоил. Супер там ще съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така добре ли е калмаре? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж ти кви срещички си правите!Бих наминал ама съм без кола в момента, ако стане до сряда ве4етра 6те дойда и аз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даааа за сряда сме всички на линия:D дори и да вали пак сме там:D а този рекс е лудница голяма:D само да го стегнем ще има още една прекрасна хонда във Враца:D тои е малко по динамичен от моя щото е малко по мощен и с около 120 килограма по лек то всичко му е от пластмаса:D не мога да повярвам че в япония 87-ма година са карали такива коли:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Я виж ти кви срещички си правите!Бих наминал ама съм без кола в момента, ако стане до сряда ве4етра 6те дойда и аз!

Деси, аз миналата седмица се сцепих да ти дрънкам ма нещо те няма ... глобул ще предаде ли беше, или нещо такова - някво сервиозно съобщение ми диктуваше оная. :DА за рекса, за рекса .... Яжо не продължавай моля ти се, щото в момента изгнивам от яд че не съм говорил с човека да го взимам ... :DЕдин съученик ми приказва -де бе продава се, ше ти дам номера на комшията - питай го, ше го уговорите за малко пари...ма нъцки - Ники инат! :Dп.п. Сутринта удари един много убав дъждец .... утре вечер ако вали пак някой навит ли е да мине да ме вземе ? :D Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее Никиии грешката е твоя брат, но не съжалявай щото така или иначе ще трябва да отворим и моторетката на рекса, има някакви проблеми с мотора но иначе си е в движение, както и да е тя тиквата е кат мойта а аз имам още една резервна така че ще я направим но цената на която взехме колата си е нормална за този автомобил и за това му състояние а и новия собственик е мераклия и има ръка така че ще я направи чудна:D ти нали имаш друк проект:D утре ще говорим и за него:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники утре ако вали аз ще мина да те зема споко, само ми придрънкай на този номер да ти запиша и аз твоя или ми прати смс:D 0896666316 или 0883313129

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях за две седмици до Италия и за това ми е бил излючен телефона. Сега съм си във Вр. Кофтито е че съм без возило щото ми сменят веждите (крайно време беше).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофтито е че съм без возило

Аааа, споко - не си сам. :)До утре вечер ако не е готово возилото, ако ще ходиш и не вали, дрънни един телефон да мааме крачолете заедно надолу. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yajo

момци бат ви Яжо да ви подсети за довечера ако случайно някой е забравил 19 часа на лукоил.дано не вали че шибидаха ми пропуска и ше карам рекса с чадър:) шегувам се за последното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времицето гледам е хубаво, така че май ще си клефам пеши ... ама ще намина по-късно към 19.30 или 20, защото имам малко работа из къщи... :)Само ми се обадете ако ще мърдате на някъде ... предния път за некви гонки се говореше ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вчера се получи хубава срещичка макар че бяхме малко по малко от предния път:) е надявам се на другата среща и митака да е с неговия рекс:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Боби лошото е че булшинството от момците работят и в събота и няма да стане, но може да се пробва по натам де :) идеята не е лоша примерно за някоя събота да се качим на леденика с мръвките и скарите и да си напрайме едно барбекю:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yajo

Да ви се похваля днес официално взехме черния рекс 1-ва генерация колата е много добра след като пипнем и главичката че нещо мааааалко надува маркучетата!!! ще е супер. покарах я днес и се държи добре двигателя е доста рязък но все още нее във желаната форма, но скоро ще патрулира по улиците Врачански;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица кога ще се събирамее:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ, на мен снощи ми щрапнаха изневиделица едно "Вторник почваш" - та от утре съм на работа горе в "Приказката" и не знам до кога им е работното време ... вие измислихте ли го последно, на поляна ли ше ходиме некоя, на балкан ли, на язовир ли, на Криводол ли ... :)Мисля че е малко студеншко времето за пикници/барбекюта ... а да се мине още некой ден да се стопли хептем, па тогава... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jowy

В краен случай Лукойл ни зове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nali razbrahte che na 10.08 ni kanat na Varshetz na praznik, ta moje da digneme malko maalata tam :) da vidat dosta hondi navednaj :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приказака работи до 20:00. А за лукоил да сряда примерно?Пък като се постопли времето ще направиме едно грамотно барбекю.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зе сряда 19:00?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок сряда 19 на лукоил:) ако не сте ходили скоро:) до срядааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 10.08(неделя) ви каним на среща във вършец ако сте навити кажете само в колко часа да ви чакаме на входа на вършец.ще ни е приятно да се запознаем.ние сме 4-5 човека но сме яки фенове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще се разберем кога ще ходиме.Мерси за поканата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пичове утре ще се разберем с момчетата аз със сигурност ще дойда с моята хондела и къдравия ще доиде с неговата, ще видим и кои друг :bye: а и малко да изправим на нокти това малко и красиво градче:) там сме;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xoxoxoxo mai mi se struva che shte hodim na varshetz da vidim kak e v tova malko gradche :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер само остава идната седмица да се разберем в колко часа ди ви чакаме на входа:bye:!:)!!!ще им събереме очите.те такова нещо още не са виждали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 9-ти имам рожден ден и ако успея да стана ще съм там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kudraviq_

аз викам да е некаде кам 12 13 часа, рожденика да може да се наспи :D може и по рано зависи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе нема какво да гледаш, те да видат малко хонди хихихихихи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер начи се събрахме доста Хонди днес ще се разберем кога ще ходиме.И да не забравите момци днес 19:00 на лукоил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даааа днес на лукоил от 19 часа:boxed: да сме на линия до довечера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...