Jump to content
yajo

Има ли съфорумци от Враца

Recommended Posts

Трудно ще се организира такава, но не е невъзможно. Ако е на територията на Враца обаче ще е много лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще се организира такава, но не е невъзможно. Ако е на територията на Враца обаче ще е много лесно.

Именно на територията на Враца колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колеги похвалете се ако някой е бил на националната кажете как е минали!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата с Японката! По принцип се събираме всеки вторник от 20 часа в заведение снежанка, повечето Козлодуйски Хондаджий знаят каде е;) така че може да се съберете и да заповядате някой вторник вечер.Относно НС как мина, бих казал че мина повече от добре. Много силно се представихме Врачанската бригада и доказахме на всички че сме едни от най постоянните.Аз карах на Kudraviq рекса, понеже той беше в Италия и не можа да се яви на състезанието, Взех първо място в клас-B и първо в генералното класиране, колегата Иван Jowy стана втори в клас-B и трети в генералното, като цяло всички сме доволни от представянето, има на каде да се развиват още автомобилите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тогава поздравления за успехите представили сте нашия край на много високо ниво, а за мисленето все ще им измислите още нещто!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера всички на линия:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам пътуване , може да мина на гости :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!:)/>От Стара Загора съм,а съм си харесал два сивика от вашия град.Става въпрос за тези 2 обяви сивик1 и сивик2.Някой от вас ако има време да ги погледне,ще съм му много благодарен,че са доста километри само за един оглед.П.С. Ако стане далаверата като се видим,ще има една бутилка от мен 10 годишна домашна ракийца.:D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ше има ли срещица на Снежанката, мисла да прескОча :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 20 часа сме на Снежанката Митак добре си дошъл;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се пробвам и аз да дойда довечера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера, очаквайте нова хондичка от Монтана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги врачани. Извинявам се, че ползвам темата за това, но ми трябва спешна помощ. Ако искате да не товарим темата може и на лични. Благодаря на всички отзовали се.Поздрави!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за какво става на въпрос? ако си от Враца ела довечера в 20 часа в снежанката на криводолско шосе, да се видиме и да обясниш ;)ако не може и тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Враца съм, но няма да мога да дойда. Вие повечето ме познавате, но просто от много време не съм идвал и едва ли ще се сетите за мен. Става въпрос, че си сменях гарнитури на V-tec клапана на d16y2 и счупих горната част и сега ми трябва нова. Молбата ми е ако имате някъде захвърлена и по възможност да не си копувам цяла клапа ще съм благодарен. Мерси за помощта.Поздрави!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичоуеее утре вечер да сте на линия в 20:00 в снежанката ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 07.01.2014г. всички на линия от 20ч. в снежанка ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме, само да видя, колко заплеси ша мога да зема и идваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ХОНДА МАНИАЦИ аз съмот Враца и искам да попитам организиратли ср още срещи кога и каде.Благодаря ви иЯКО ГАЗ В КЮНЦИТЕ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ХОНДА МАНИАЦИ аз съмот Враца и искам да попитам организиратли ср още срещи кога и каде.Благодаря ви иЯКО ГАЗ В КЮНЦИТЕ!!!

Всеки Вторник от 20:00ч. в Снежанката, срещу магазин Penny в жк. Дъбника!  :)

Редактирано от sesk0y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да си правим Рожден Ден. Вече 5 години без прекъсване всеки вторник се събираме.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станаха ли 5 :) аз само на последно време се дъним ама ми е позволено :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Северозападна Хонда среща 25.05.2014

 

Публикувано изображение

 

Всички снимки от мен, тук: https://plus.google.com/photos/106438696466295042299/albums/6017452770506345265

 

Всички клипове от мен, тук: https://www.youtube.com/playlist?list=PLuSY8wwkoTfnjCNL5lXBXIBlxL6WnISMT

 

Страхотна среща се получи :)

Редактирано от EmZvr
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги срещата мина повече от добре :)

Сега един по сериозен въпрос от сега на татък, каде искате да провеждаме срщите? давайте предложения за ден час и място ;) ако не го решите ще се събираме в сервиза :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във кръчмата до пощата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Врачани от от тази седмица се събираме в заведението на Жоро, деня и часа си остават същите, ако искате да се сменят давайте предложения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги. Имам 2 въпроса към вас:

1- къде се намира въпросното "заведение на Жоро"

2- възможно ли е да се сдобием със стикери на клуба ?

 

Благодаря предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. На Жоро заведението е в първата авто къща, като влезеш във Враца по  оряхово в дясно или срещу бензиностанция БГойл.

2.Стикери на клуба аз лично не съм виждал от повече от 4 години и не знам дали има някой ;)

3. този вторник заповядайте в 20 при нас ;)

Редактирано от yajo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, тази седмица не можах да дойда , но другата би трябвало да съм там защото съм на шприц, че кърпих ръждичките. До няколко дни боядисвам и другия вторник живот и здраве съм там :) Поздрави !

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
здравейте

от скоро и аз си взех японче Хонда Сивик5 монтанска регистрация купих я от козлодуи води се д13 но мотара е д15б2 много бих искал да доида на збирката ви да си поговорим хондичката ми има доста забелешки външни да видим дали има смисал да я правя или да взимам друга.

2-теи задни вежди са трагнали на предния капак има спукан кит имам доста луфт в волана дано не е реиката предницата потропва на двигател е много добра но има едно леко свирене незнам дали е нормално в вторник съм до 19:00 на бачкане и после долитам от моравица съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Враца :) Дайте предложение къде и в кой ден да се събираме тъй като има нови попълнения във Врачанската група, пък и нещо скоро не сме се събирали :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам пак да е във вторник, само да уточним местото и да се видим, че се забравихме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако решите да се събирате пишете в темата за дата, час и място! Нов съм във форума и ще ми бъде приятно да се запознаем (пием бира)! Поздрави на всички!  :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има северозападна среща ме бройте и мене +1 брой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само трябва да решим местото! Лук оил, ОМВ, Еко ако имате някакви предложения и предпочитания ги споделете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...