Jump to content
yajo

Има ли съфорумци от Враца

Recommended Posts

...стегайте Б16-ките за Вторник да пробвам дали ще можете да ме догоните.... ;)

Има вероятност у вторник да си ида по Враца, ако стане така ша е екстра! ;) Кви Б16-ки бе Жоркаа - има една синя 5-та хеч с А9 мотор - знааш ли я? ;) Ша са тестваме ако е убаво времето! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опааа кога ще е следващата среща ? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опааа кога ще е следващата среща ? :)

евентуално в Неделя 19,-ти , но задължително във Вторник 21-ви :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Костов, не лъжи - сбирката е във вторник от 20.00, неделите ги правим спонтанно който се яви за кафе сутринта - яви. :angry:А ти колежке вземи си поправи профила, вашите момчета те издадоха. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колежке вземи си поправи профила, вашите момчета те издадоха. :)

ко да поправя? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колежке вземи си поправи профила, вашите момчета те издадоха. :D

ко да поправя? :D
Ем...не беше ли ти колежката с оранжевия сивик 5г, която взе изрисувания оранжев рекс 2г от нашия човек в мездра? :DКакто и да е - Вторник да си тука! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем...не беше ли ти колежката с оранжевия сивик 5г, която взе изрисувания оранжев рекс 2г от нашия човек в мездра? :DКакто и да е - Вторник да си тука! :angry:мм аз съм с оранжавия сивик, но не съм взимала друга :Dа за неделя?

Редактирано от Beni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на 23.11. в снежанката от 20 часа:( Ако искат могат да дойдат и колегите от Монтена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е има желаещи ама вече нема начин как да стане във вторниците да се присъстфа :( , скапания университет не прощава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се виждах с Жорката, пък и с Явор го обмисляхме като вариант, крайното решение - утре към 10-10.30 на кафенце в Снежанката. :P Присъствието не е задължително, но препоръчително. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре пак да са разпиша - ако има забрайли, да не забравят - Вторник сме, часът е 2 часа и 9 минути преди сбирката. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!!

 

Публикувано изображение

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ВРАЧАНИН! :cool: Ша заповедаш ли утре вечер, а? Крайно време ти е. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обратно в Англия.... хич не ми се седи тук, ама... ще ми се да си докарам акорда и с жената да идваме на сбирките с 2 коли, акорда ми гори по малко от запалката, мотора е на 6 ама има много външни забележки - лака се люпи почти навсякъде, няма ми го уплътнението на задното стъкло :) , джантите са буквално за изхвърляне, ама както казах - двигателя работи отлично и е икономична, така че ако си го прибера във Враца ще мога да си турбирам Прелюда. Малииии, пак се отнесох... Та кажете как се качваха снимки че съм забравил да си кача и акорда и километража на прелюда. ще влизам вече по често а вие пишете и тук и на скайпа и ще се радвам ако някой ми дойде на гости:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обратно в Англия.... хич не ми се седи тук, ама... ще ми се да си докарам акорда и с жената да идваме на сбирките с 2 коли, акорда ми гори по малко от запалката, мотора е на 6 ама има много външни забележки - лака се люпи почти навсякъде, няма ми го уплътнението на задното стъкло :) , джантите са буквално за изхвърляне, ама както казах - двигателя работи отлично и е икономична, така че ако си го прибера във Враца ще мога да си турбирам Прелюда. Малииии, пак се отнесох... Та кажете как се качваха снимки че съм забравил да си кача и акорда и километража на прелюда. ще влизам вече по често а вие пишете и тук и на скайпа и ще се радвам ако някой ми дойде на гости:D

Не ни подкокоросвай, че малко ни требва :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момци на 08.03.ще правиме ли седмична?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момци на 08.03.ще правиме ли седмична?

Е тогава вече ще трябва да дойда :angry:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе момци на 08.03.ще правиме ли седмична?

или я отлагаме или я местим(само за тая седмица) в сряда. Нема смисал да се събираме на 08.03 Редактирано от jowy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно срещата отлага ли се или ще бъде днес? :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно срещата отлага ли се или ще бъде днес? :D

Остава за утре, трябва да се уважат и жените все пак ;):):wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето я и новата ми красавица, надявам се скоро да огрее заведението на Ванко в комплекса! :D

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявам скоро да я вида на живо тая красавица. За довечера няма да напомням на другите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявам скоро да я вида на живо тая красавица. За довечера няма да напомням на другите

абе кво стана, май само jowy си пише вече в форума... влизам, влизам да прочета нещо интересно... какво правите, как минават сбирките, до къде са стигнали "зимните" ремонти по колите, има ли вече некви гонки на язвира като се стопли времето... ...няма никой.... ааааа, не може така, ще се караме, прибирам се да ви съветвам - държите ме в пълно информационно затъмнение! поне нещо говорите ли да се организира за северозапада - като миналата година? аиде пишете по активно колеги, моля ви - иначе тука е ебати скуката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявам скоро да я вида на живо тая красавица. За довечера няма да напомням на другите

абе кво стана, май само jowy си пише вече в форума... влизам, влизам да прочета нещо интересно... какво правите, как минават сбирките, до къде са стигнали "зимните" ремонти по колите, има ли вече некви гонки на язвира като се стопли времето... ...няма никой.... ааааа, не може така, ще се караме, прибирам се да ви съветвам - държите ме в пълно информационно затъмнение! поне нещо говорите ли да се организира за северозапада - като миналата година? аиде пишете по активно колеги, моля ви - иначе тука е ебати скуката!
Ето ви една моя гонка.....и това лято ще направа много хора Хондаджиииии.:)http://www.vbox7.com/play:b1e39ef0http://www.vbox7.com/play:4c6dc09d

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бацетаааааааааа! Утре 12.04.2011 от 20 часа сите у снежанката:) който закъснее глоба една бирица, може и две:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бацетаааааааааа! Утре 12.04.2011 от 20 часа сите у снежанката:lol: който закъснее глоба една бирица, може и две:o

аз ще закъснея... мааааалко, ама се надявам да ми е простено... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре вечер 07.06.2011. всички по възможност на линия!ще разгледаме няколко точки от дневния ре а те са:1. национална Хонда среща 2011.2. кой ще ходи?3. колко коли ще бъдем.4. каде ще спим.5. колко алкохол ще вземем6. мисля че всички държим най много на точка 5.:) ае до утре и всички на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото посрещане колеги...радвам се, че най-накрая стигнах :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и последно кои къде ще е и кога ще тръгва :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преоданци приемате ли? Мисла да намина вторник вечер, кЪде колко са сбирате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да питам, ще оди ли некой от вас довечера на Леденика Open Air?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре 06.12.2011 няма да се събираме! Заради утрешния пшразинк ще отложиме срещата за другиден сряда 07.12.2011 часът си остава същия;) приятно напиване на Никулден особенно на калмара::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да извада темата из под дебелия сняг, довечера ще има ли смели да дойдат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От Враца ще има ли хора за Националната,и ако има ще се организирате ли за пътуване?Ако се организирате пишете кога и в колко часа.От Видин ще сме с три коли и може да сесрещнем на Враца и да отидем заедно.

Редактирано от tony-asa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нов сам в форума и исках да питам къде и кога има срещи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки вторник от 20 в заведение Снежанка. Намира се в сениче като подминеш световара на лидъл и пени , посока Криводол в дясно.

Редактирано от yajo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

най-вероятно нема да стигне до Снежанка, ама декември се прибирам с H-RV :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги довечера 20 на линия:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, казвам се Георги, от Козлодуй съм и карам Civic 6-та генерация хечбек японка facelift.До колкото чувам от мой приятел има доста Хонделки във Враца.Ще се радвам да направим една голяма среща само хора от окръг Враца Публикувано изображение

Ето ме и мен с моята Honda:

post-22933-0-52665600-1362686471.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...