Jump to content
honda bassmbass

Honda Element

Recommended Posts

здр колеги.някои да знае нещо за хонда елемент че гледам много малко броики се продават и тука никаде не сам срещал та се замислям за такова чудо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Който отцеля в неделя на барбекюто на Бистрица виде за кво става въпрос :D Всичко е много добре, има само един недостатък, малко е ниско. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и малко е анимационна, ама пък е по-различна от обичайното.....ама и ние сме едни гъби, хич не се сетихме да я снимаме

Редактирано от honda_huliganka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще съм в офтопика, но ... не съм чувал за елемент обаче мен адски много ме радват Ridgeline ... :)

Публикувано изображение

И цената им е народна ... :)

 

п.п. Вчера видях един Shuttle... :(

Ама новичък, новичък - много симпатичен мини ван, нещо от рода на шаран, галакси и т.н....само че в действителност е много по-! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

колегата ELEMENT . може да даде повече подробности,ама нещо се крие :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сестра ми си купи такова нещо. Малко трабва да посвикнеш с формата но с едни янти е супер. Това е най хубавия и функционален автомобил които съм карал. Пода е от балатум и може а се мие с вода. Автоматик. 2.4Л IVTEC като на американския Accord. Супер кола. Много надейна и е за съжаление само с задно предаване. За семейна кола е 100 пъти по добра от някои jeep. Задните врати се отварят на обратно така че имаш доспат на 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...