Jump to content
Guest Stefan Milev

Силен взрив.

Recommended Posts

Guest Stefan Milev

Някой разбра ли за какво става въпрос. Аз съм в Левски Г. Гърми най малко от 10 минути. Едни облаци, едни гъби, едни чудеса. Според мен идва от Кремиковци. Вие какво мислите или знаете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ivu

Казаха, че най-вероятно е от някакви складове за бомби/оръжия към Челопечене.Баси майката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest najami

Някой разбра ли за какво става въпрос. Аз съм в Левски Г. Гърми най малко от 10 минути. Едни облаци, едни гъби, едни чудеса. Според мен идва от Кремиковци. Вие какво мислите или знаете?

Бойко говори в канал 1, да в кремиковци са експлозиите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest guni
Отговорено (Редактирано)

по БТВ казаха че е в Челопечене, Бойко бил там и казаха че вобще не е в Кремиковци

Редактирано от guni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev
Отговорено (Редактирано)

При първата експлозия блока се разтресе из основи, чуха се звуци от много счупени стъкла. Хванах се в чудо направо. Напоследък нали имаше разни слухове за радиация, това също много ме притесни. Направо ме е страх да си затворя прозорците, че може и да се пръснат при следващ взрив. :lol:Бат' Бойко като го знам че супермен е с пижама с неговия облик може да е бил и предварително, преди да се случи.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest meche_s_tesla

Мда, легнах си в 5ч и станах от тези взривове, в Хаджи Димитър живея аз...В просъница помислих , че идват извънземни :lol: ...После се поразсъних и помислих, че ни нападат със самолети...До сега се разхождах навън, защото блока се разтресе и ме хвана яко шубе...иначе случката е в челопечене... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

С жената също бяхме пред блока с надеждата да разберем повече и да сме на по безопасно място. Както бяхме отпред, гръмна още един път силно, и падна едно стъкло. Добре че не беше до нас. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно всичко е станало в Челопечене.Трагедия,дано да няма пострадали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слуховете за радиацията са пълна измислица :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слуховете за радиацията са пълна измислица :lol:

Откаде знаеш???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Баси, час и половина не могат да кажат дали е опасно, не знаят на кой са складовете, много са зле всички институции мнооогоооо :angry:

Редактирано от guni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

военни погреби, цех за унищожаване на стари боеприпаси, май и цех за правене на снаряди...Към 6.30 първите по-слаби гърмове като чух се зачудих да не би да бомбардират София... на 6-7км май сме от погребите, но като думна 2-3 прозореца станаха на сол - добре че на 15м посока взрива съседите дигнаха висока къща - стъклата които са в "сянката" останаха здрави :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Сега ще се чудят как да потулят истината. Пак сме за смях пред света. За институциите няма какво да си говорим, те са олицетворение на цялостното състояние на държавата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прекрасно. Имаме къща в Кубратово, което е на около 6км от Чепинци. Очаквам довечера като отида да видя какви са пораженията да няма нито един здрав джам. А сега като чух че предстои да избухне още един склад с 20 тона тротил, може и къща да нямам. Иначе няма поводи за притеснение. Така разправя тъпира по Ретро радио. Да е жива и здрава и Емел Етем, която съм сигурен, че ще помогне на всички пострадали с парични обезщетения. Нищо че не са турци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.today.bg вижте снимката.Същото стана и в Албания но там министъра на отбраната след случката си подаде оставката,дали и тук ще стане така :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставка ли, ще имаме да взимаме. Това е България всичко се потуля и се замазва. На края ще излезе че се е взривил склад за пиратки. Колкото до парично обезщетение, пак ще имат да взимат пострадалите. Ще им дадат по 100-тина лева за подигравка и това ще е. Просто да им припомнят, че са български граждани и че държавата се грижи подобаващо за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прекрасно. Имаме къща в Кубратово, което е на около 6км от Чепинци. Очаквам довечера като отида да видя какви са пораженията да няма нито един здрав джам. А сега като чух че предстои да избухне още един склад с 20 тона тротил, може и къща да нямам.

Абе може и да са здрави стъклата, зависи накъде е фасадата... имай предвид че по права линия си на не повече от 3км от Чепинци - аз съм в Негован , в края към Световрачене, демек съм с километър километър и нещо по-близо до мястото... общо взето стъклата с източно изложение са почупени всичките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе може и да са здрави стъклата, зависи накъде е фасадата... имай предвид че по права линия си на не повече от 3км от Чепинци - аз съм в Негован , в края към Световрачене, демек съм с километър километър и нещо по-близо до мястото... общо взето стъклата с източно изложение са почупени всичките.

Благодаря за инфото! Малко ме успокои, щото дядото така и не го научих да ползва гсм и съм леко на тръни.Фасадата гледа на изток. Надеждата ми е, че има една голяма къща отпред, която прави лек заслон на мойта. :angry: Гледах една карта в нета и по права линия съм на около 5км. Слагам и малко отгоре, защото този склад е някъде между Чепинци и Челопечене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставка ли, ще имаме да взимаме. Това е България всичко се потуля и се замазва. На края ще излезе че се е взривил склад за пиратки. Колкото до парично обезщетение, пак ще имат да взимат пострадалите. Ще им дадат по 100-тина лева за подигравка и това ще е. Просто да им припомнят, че са български граждани и че държавата се грижи подобаващо за тях.

Ооо, да, представям си просто как ходят из София и околностите и оглеждат за счупени стъкла по блоковете, за да звъннат на хората и да им кажат: "Ето ви парите за щетите"... :angry: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: важното е че знае каде да застане при евентуален проблем недай боже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе,тва ще е било голям смях отсстрани,иначе половината софия се е панирала сигурно,щот тея "кълбета" уж приличат на "гъба" , половината са били сигурно,ай тупнахме хахаа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го чух направо 6:30 сутринта така гръмна 2-а пъти ,че подскочих от леглото , мислех си ,че парламента са гръмнали :angry: , иначе ако си бил в близост сигурно е доста страшничко било. пък и как така в средата на града 1500 тона бомби :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз първо бях сигурна че е взрив, защото прозорците се отвориха (нещо като ударна вълна или каквото там). После продължи да си гърми и тъй като София се е превърнала в малка строителна площадка - реших, че или събарят нещо и продължих да спя сладко сладко :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така продължи да спинкаш? Явно си била по далече. Аз не можах да заспя след това: Shake your a... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове, не стойте до прозорците ако живеете наблизо и не излизайте задълго навън, нямате представа кви л**на има във въздуха в момента. особено ако сте с деца като мен- дръжте ги вкъщи или навън само с маска!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърди се че се отделя предимно CO2. Но винаги е по добре да се вземат предпазни мерки. Най добре ми се вижда да сме по далече от района. Маски до кога. Очаквало се поне още 24 часа да гърми. Луда работа. Пазете децата колеги, те са най важни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами дори да игнорираме въглеродния и серен диоксид, нормата за прах е мината няколко пъти над цяла София, аз лично детето си ще го извеждам с маска цяла седмица за да не диша боклуци. тоя прах е все едно си на строеж, всичко ти отива в дробовете, дори да не го виждаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ви кажа в Младост градинките са пълни с деца. Поне жена ми и други прияели са навън и казаха че всичко е наред там. А баджанака ми е в центъра и каза че там миришело. Дано да няма повече ядове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

егати съвпадението днес от 9.30 се гледа делото срещу маргините:angry:!:blabla:!:rant:!;):angry:!:angry:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

егати съвпадението днес от 9.30 се гледа делото срещу маргините :rant:;)!:angry:!;):blabla:!:angry:!!!

егати мухата пусна :angry: ................европа сигурно си къса дрехите че ни е приела в ЕС, за година и половина такава излагация и регресия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ВСИЧКО Е РАЗРАБОТКА НА ВОЕННИТЕ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие вярвате ли, че такива складове приличат на складовете, които сте виждали по магазини например? Защо ли си мисля, че това нещо трява да е така направено, че дори и да стане гаф, то да е само един, а не верижна реакция. Че то си пукаше до 9:30 стабилно. Аз съм в Гею Милеф и в 6:28 спалята ми подскочи!Теории ми идват на ум много. Например, разчистване на терена и подготовка за строителство. Кой ще си играе да обезврежда тези бомби по стандартния начин. Ейтака е най-бързо. Бум, 3 часа фоерверки и после даже и основите за сградите са изкопани.Теория две - прикриване на кражба?! Ама пак много са оставили. 3 часа пукаше. Можеше и с 10-15 мин шоу да минат.Според мен при всички случаи това не е случайна работа! Да не говорим, че дрислата Етем и колегите и са били на работа още в 6:00! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие вярвате ли, че такива складове приличат на складовете, които сте виждали по магазини например? Защо ли си мисля, че това нещо трява да е така направено, че дори и да стане гаф, то да е само един, а не верижна реакция.

Нека позная - не си ходил войник ;) давал съм караул в едно поделение край Враца - вътре имаше 30-на отделни погреба, на през 20-30м един от другНякои бяха вкопани в земята, други бяха просто тухлени бараки с покрив от слама и цигли !Вътре, сандъци, сандъци, сандъци с артилерийски снаряди, шашки ТНТ, чешки "сапун" ;)Гаранция, ако някой от работещите метнеше цигара върху сламата на покрива "верижна реакция " не мърдаше... това беше преди 10-на години, дали сега е по-добре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мене ми се въртят в главата подозрения подобни на тези на Didko, но не може да изключваме възможността за некой циганин с каручка, който е търсел какво да свие и ей така, без да се замисли, е метнал фас, където не трябва. Което ми напомня за неделното шоу в блока ми - един човечец си държи пълна газовата бутилка от уредбата на колата в мазето и в неделя по обед слезнал долу. Вършил каквото вършил. Заключил вратата на мазето и палнал цигарка. Резултата е, че той е с 27% изгаряния, сина му с 40% ;) , а прозорците на стълбището на входа до 6-тия етаж са на сол. Аз се олях с обедното си кафе и се питах колко още взрива може да издържи една средностатистическа панелка.Тая сутрин дори не чух голямото бум. Спал съм като пън. Чак като включих телевизора чух Коритаров да обяснява, че им се люлеела сградата. И се почна голямото всяване на паника по всички телевизии. Погледнах и във форума на бг-мама - този източник на информация от първа ръка. Там още към 9 усещаха метален вкус в устата си и първи признаци на химическо и радиационно натравяне. ;) Дори една млада майка се притесняваше от последващи земетресения, понеже земните пластове можело да се разместят от тези взривове....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ок това вече го усетих и аз. тези сутринта не съм ги усетил нито чул. Баща ми решил, че изпращат някъв военен с военни почести и стрелят с гаубици, майка ми решила, че новостроящата се кооперация пред нас е рухнала, а аз просто съм си къртел. Ама това току-що и го чух и го усетих......доста силничко ме разтресе, чак екрана ми се помръдна, а той е тежичък. ;) ;) ;) ;) ......много ми е чудно как така от нищото се подпалва скалд с 20 тона боеприпаси и никой нищо не разбира? Тва може да се случи само в България.Чак сега прочетох мнението на колегата преди мене. Колега, в нашия блок паниката беше на изключително ниво сутринта. Станал съм в осем и петнайсе, в девет половината от майките с деца бяха излезли пред блока, децата бяха омотани като нинджи с некви парцали по лицето за да не дишат отровния въздух. Една стара съседка се притесняваше, че отровният дим <навън небето е ясно колкото си иска, но тя вижда дим> ше нтрови цветята й и те щели да мутират! :D :D :D :D ;) ;) ;) ;) В такива случаи най-голямата тъпотия е да се държат в неведение хората, щото до какви ли не ексцесии може да се стигне.

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ни е държавата момчета ако няма кой да ни гръмне само ше го направим ;) за жалост тва е реалността;);) Надявам се да няма пострадали защото за сега нищо не казват:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дори една млада майка се притесняваше от последващи земетресения, понеже земните пластове можело да се разместят от тези взривове....

Абе ти се ебаваш, но това, което е усетил WaveMastaa не е било взрив, а е било ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ с епицентър 15км. от София и 3 по скалата на Рихтер! ;) Тая майка е готина! ;) Иии да, това не е ебавка, а го чух току-що по радиото ;) Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...