Jump to content
khbhy

Honda Cr-v 2,2i-cdti - разход?

Recommended Posts

Здравейте. Интересува ме какъв е реалния разход на CR-Vто че тое среден 6,5/100 по каталог не ми звучи много достоверно :lol:ПЦ: Toyota Rav4 по добър SUV ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Интересува ме какъв е реалния разход на CR-Vто че тое среден 6,5/100 по каталог не ми звучи много достоверно :lol:ПЦ: Toyota Rav4 по добър SUV ли е?

Реален разход не мога да ти кажа приятел.Първо за хондата - 2.2 ЦДТИ е уникален мотор печелил награда за мотор на годината!Второ Хондата е по-голяма от Рава, по-удобна и по-издръжлива!Тойотата е прекрасен автомобил, но ако го сравняваш с шевролет, опел и хюндай!Хондата е една класа отгоре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дори разхода да не е като по каталог, сложи го 7.5л ( не вярвам да лъжат с повече от литър ) пак е много по-добър вариант от RAV 4, иначе ако разхода ти е определящ, може да има и по-икономични SUV, но откъм динамика и вътрешно пространствко, както и комфорт, забрави за аналог :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Интересува ме какъв е реалния разход на CR-Vто че тое среден 6,5/100 по каталог не ми звучи много достоверно :lol:ПЦ: Toyota Rav4 по добър SUV ли е?

Реален разход не мога да ти кажа приятел.Първо за хондата - 2.2 ЦДТИ е уникален мотор печелил награда за мотор на годината!Второ Хондата е по-голяма от Рава, по-удобна и по-издръжлива!Тойотата е прекрасен автомобил, но ако го сравняваш с шевролет, опел и хюндай!Хондата е една класа отгоре ;)
Принципно и аз съм се насочил към хондата именно заради двигателя, но тъй като карам много (работя далече) ако тойотката е по-икономична това може да наклони везните в нейна полза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако разхода е толкова определящ, civic със същият мотор харчи доста по малко? Ако не държиш да SUV.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ако разхода е толкова определящ, civic със същият мотор харчи доста по малко? Ако не държиш да SUV.

държа да е SUV. иначе щях да си взема акорд-а :) Искам просторна кола с която да не се притеснявам като тръгна по планините зимата или на палатка или за риба лятото.Пък и SUV-овете ми инглеждат по безопасни (при евентуален инцидент) Редактирано от khbhy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

8 градско, 5.5 извън при 120км/ч по каталогq 6.5 e "комбиниран разход" - замерва се на пробег по специална програма на движение 50градско+50извън ако не се лъжа.Имай предвид че ЦР-В, както и РАВ, се води "градски" джип, а не за див офроуд... колкото за лов риболов да но не за офроуд състезания :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Няма да го карам кои знай колко много по пресечени терени :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Няма да го карам кои знай колко много по пресечени терени ;)

Отиди на тест драйв на двата автомобила.Занулете борд компютрите и мини по еднакви маршрути.Прегледай смесения разход ма бордовете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Няма да го карам кои знай колко много по пресечени терени ;)

Отиди на тест драйв на двата автомобила.Занулете борд компютрите и мини по еднакви маршрути.Прегледай смесения разход ма бордовете :D
Интересна идея ;) Ще помисля по въпроса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе се си мисля, че дори литър на 100 разлика в разхода не е фатален... въпроса е коя кола по те кефи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А CR-Vто има ли някакжи минуси?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за новото ЦРВ ли става въпрос???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за новото ЦРВ ли става въпрос???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за новото ЦРВ ли става въпрос???

По-скоро за предното( от 2004г.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...