Jump to content
пламен1

Към всички от Варна

Recommended Posts

Моля споделете добри магазини с оригинални части/или поне добри ментета/ във Варна.Предстои ми закупуване на лагер-главина,ламбда сонда,ремъци ролки и незная къде да отида.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към колегата. На мен засега нищо не ми трябва, но ако препоръчате някой магазин за части няма да е зле :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в кв.Левски след обръщача на 13 номер на булеварда под Военна болница има такъв (червен магазин с автомивка)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ходил ли е в КАРАДА имат сервиз и магазин над спирка Явор,някакви наблюдения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карада ООД = Honda Genuine parts, всичко друго не е оригинално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карада са болни мозъци от към цени а на кво отгоре немога да се сетя , ходете долу по гарата и в който и магазаин да влезете за японски части , няма да търсите най евтиното ами по качественото и сте готови :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И към гарата има разлика в цение на магазините.Най-евтиния е по-долния по улицатата вляво/където са 2 магазина почти един до друг/ обаче доста неща ги нямат в наличност

Редактирано от пламен1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама вие май не знаете какво искате,хем да е евтино и хем хубаво,като искате да си карате колите и да не се чупят ще си вземете нещо което е наложено на пазара а не някое евтино зрънчопп.аз пазаря от Автопионер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ул. Цариброд No56 тел.052/613131 Японски авточасти MAZDAHONDAMITSUBISHISUZUKIDAIHATSUSUBARUISUZUDAEWOOHYUNDAITOYOTA

Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се отплеснах :unsure: , защото все пак темата беше за оригинални части. NIPPARTS, Карада и ако не се лъжа Автопионер могат да поръчват оригинални части (разбирай original spare parts), но цените са неоправдано високи сравнени с тези в Щатите, а вече не един и двама предлагат доставка на части отвъд океана. Другото, коеот може би разбирате под оригинални (реномирани марки) се намират лесно в зависимост от това каква част търсите - аз например си намерих накладки TEXTAR, но цената е малко "рошава" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно около седмица е времето за доставка на оригинални части в АВТОПИОНЕР

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DIDO_

няма проблеми неискам да засягам никого или да споря с някого, всеки сам решава каде да си поръчва частите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филтър за купето ,за 6г. Nipparts-38лв Косер-15лв И двата не са оригинални,магазините са на 15 метра един от друг!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gan_san

Драстичната разлика в цените не е случайна. Има защо филтъра на Ниппартс да е по-скъп, но едва ли някой ще усети каквато и да е разлика. Това е едно от нещата, с които може да се прави компромис. Но колега едва ли би си взел маслен филтър FILTRON от Косер само заради цената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги ... Аз имам HONDA CIVIC 5та генерация и пазарувам от магазин "Балканпартс" на Сливница дават доста добри цени а и частите са качествени . :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги ... Аз имам HONDA CIVIC 5та генерация и пазарувам от магазин "Балканпартс" на Сливница дават доста добри цени а и частите са качествени . :)

Абре адаш, откъде я изкопа тая тема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги ... Аз имам HONDA CIVIC 5та генерация и пазарувам от магазин "Балканпартс" на Сливница дават доста добри цени а и частите са качествени . :)

Абре адаш, откъде я изкопа тая тема!
Ми...аз нали съм нов и се рових и така попаднах на темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...