Jump to content
Naz

картинг

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги,

 

Софияците дайте да се организираме да ходим на картинг, може wсяка седмица да сме на различна писта, нещо като хоби шампионат мисля да се направи. Ще се води статистика на постоянно присъстващите. Всяко състезание падналите купуват биричка на победителя. :D Предлагам да започнем от тук: Картинг Красна Поляна - работи до 21.00 ч. Записване тук.

 

 

LET'S RACE!

 

Публикувано изображение

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами дай обаче по-обширен списък на картинг пистите че на една само ще е малко безинтересно.А за бирата не съм съгласен загубилите да купуват бира. Аз като най-тежък все ще съм последен и все ще трябва да купувам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи-хихи :D Ама като стане въпрос за друго си траеш :DАко имам време, участвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами тогава айде на пистата преди месечната?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете кога и къде и ще ви чакам на пистата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като най-тежък все ще съм последен и все ще трябва да купувам.

Нали знаеш , че има коефициенти и според теглото ти се умножава така , че това се елиминира като пречка.Аз съм за.Само че за Красна Поляна си купетe бонета че там раздават едни шапчици капутки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Те са "хирургически" капи бре ... :) Аз искам боне, ма незнам от къде да си взема ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Ми ние тая вечер открихме сезона на Красна поляна ..... даже Енимала ме има на снимка с капутската шапка как седя в карта :) Голям съм убавец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес след бързо реагиране се сформира първото каране с пилоти: Адевил1НетСтрийт форсВеноРъсти аз малко снимков материал ТУК ...

Дунев, София - супер картове, супер организация, кофти писта. Цени - добри, плаща се на време. В Студ. град, на спирката на 94 след Шел Дианабад.Красна поляна - сайт; супер писта, прилични картове 6.5 коня (без ограничители са, голямо предимство), лоша организация. до ст. Септември се намираПол Позишън - местоположение; картовете средно, пистата - кофти, цените - добри. Закрита е, може да се кара зимата, за разлика от всички други писти.кв. Бенковски, София - симпатично нестандартно трасе, хубави картове, цени - супер (0.50 лв на об.). Трябва някой да те заведе, на майната си е...

Колеги давайте предложения, информация и най-вече кординати на картинги в София. :) Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda killer

Времена някакви не записахте ли поне как ще мерим кой е по - по - най :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така ли ! ще я видим тая работа :) гадове мръсни даже не се обадиха !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кви времена да мерим то даже не се разбра кой е първи ... ама и щото не тръгнахме заедно ... Другия път тръгваме заедно и меренето е едно - който е първи е победител .. :)

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека тренират, да са подготвени :) п.п. Тоя с жълтата фанелка неможа да тръгне сам и му помагат май :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така ли ! ще я видим тая работа :) гадове мръсни даже не се обадиха !

+1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Най-бърз беше Киро (street.force)как да свиркаме като те се случи толкова инцидентно...Ако ще си правим някаква организация трябва да резервираме пистата иначе особено в почивните дни едвали ще се доредим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако я заявим предварително и сме там в уговорения час проблеми не би трябвало да има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА колеги,кажете само кога и каде и идвам :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ние тая вечер открихме сезона на Красна поляна .....

Охооо... аз вече го преполових :wub: От февруари-март месец пиля гуми по пистите :wub: А hronos-а даже яде бой на Лаута в Пловдив и то с големите пили! :wub: Тони, признай си, не се крий! :) Този уикенд мисля да се раходя до Узана да го гледам, но по принцип за този спорт съм навит много. Даже вече се замислям за мой си карт, че много кинти ми потъват там :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

При собствен карт уможи парите на сезон поне по четри! +Нормалното каране по платените писти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Време е да изтупаме темата от праха и да вдигнем малко нивото на адреналин :bounce: Този "weekend" мисля да съм на пистата в "Красна Поляна" (координати в 1-вия пост на темата) и ако имате желание може да се организираме и да се позабавляваме заедно там. За събота прогнозата е слънце, така че който има желание в 14:00 часа там, а също така нека заяви желанието си тук за да не чакам напразно :rolleyes: : Ръкавицата е хвърлена, Вие сте на ход :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая да доида,само да не се откажете :rolleyes: Ако се събереме повече хора да помоля ако има някои с камера да доиде да снима,поне с моите приятели така правиме и после като гледаме е много забавно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...........камера да доиде да снима,.......

хахахахаха няма да има нужда от нея, като гледам от форума ще сме аз и ти :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...